Real time web analytics, Heat map tracking

Центр пробації інформує

 

Проведено інформаційно-просвітницьку лекцію на тему: “Товари, які не підлягають обміну”

        08.11.2018 року в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та з метою підвищення рівня правової обізнаності засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, які перебувають на обліку в Ємільчинському районному секторі філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області, працівником відділу Ємільчинського бюро правової допомоги проведено інформаційно-просвітницьку лекцію на тему: “Товари, які не підлягають обміну”.

         Під час заходу присутніх було поінформовано проте, що не всі товари можна обміняти чи повернути впродовж двох тижнів після покупки у випадку, якщо передумали, чи не скористалися ними. Відповідно до Додатку № 3 до Постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.1994 № 172 «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів». Не підлягають обміну та поверненню: продовольчі товари, лікарські препарати та засоби, предмети сангігієни. Непродовольчі товари: фотоплівки, фотопластинки, фотографічний папір; корсетні товари; парфюмерно-косметичні вироби; пір'яно-пухові вироби; дитячі іграшки м'які, дитячі іграшки гумові надувні; зубні щітки; мундштуки; апарати для гоління; помазки для гоління; розчіски, гребенці та щітки масажні; сурдини (для духових музичних інструментів); скрипічні підборіддя; рукавички; тканини; тюлегардинні і мереживні полотна; килимові вироби метражні; білизна натільна; білизна постільна; панчішно-шкарпеткові вироби; товари в аерозольній упаковці; друковані видання: лінійний та листковий металопрокат, трубна продукція, пиломатеріали, погонажні (плінтус, наличник), плитні матеріали (деревноволокнисті та деревностружкові плити, фанера) і скло, нарізані або розкроєні під розмір, визначений покупцем (замовником); аудіо-, відеокасети, диски для лазерних систем зчитування із записом; вироби з натурального та штучного волосся (перуки); товари для немовлят (пелюшки, соски, пляшечки для годування тощо); інструменти для манікюру, педикюру (ножиці, пилочки тощо); ювелірні вироби з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення  та напівдорогоцінного каміння.

        Також на базі дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги, що діє в Ємільчинському РС з питань пробації, було надано консультації засудженим з правових питань.

        На завершення заходу усім присутнім роздано інформаційні матеріали із циклу «Я МАЮ ПРАВО» та буклети з інформацією про систему безоплатної правової допомоги

 

Працівники Ємільчинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області провели виховний захід з засудженими «Зроби правильний вибір»

        21 листопада 2018 року працівники Ємільчинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області спільно з фахівцем Ємільчинської районної філії Житомирського обласного центру зайнятості провели виховний захід серед засуджених, які перебувають на обліку «Зроби правильний вибір».

         Представник районної філії обласного центру зайнятості Ольга Розлач в ході заходу детально зупинилась на вакансіях, які потребують підприємства регіону, ознайомила засуджених з умовами прийому на роботу на дані підприємства, з рівнем заробітної плати, умовами праці.

        Засуджені зацікавились деякими вакансіями, з допитливістю ставили питання, ділились своїми проблемами, на що фахівець компетентно дала відповіді.

        Захід проведено з метою працевлаштування засуджених та наданні консультацій . По закінченні заходу засуджені отримали друковану продукцію з необхідною інформацією, яка стане початком у пошуках роботи.

 

 

Працівники Ємільчинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області провели виховний захід з засудженими присвячений Міжнародному Дню людей з інвалідністю

             05.12.2018 року в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» для   підвищення рівня правової обізнаності засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, які перебувають на обліку  Ємільчинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області, працівниками районного сектору спільно з  спеціалістом  відділу Ємільчинського бюро правової допомоги   проведено інформаційно-просвітницьку  годину, присвячену Міжнародному Дню людей з інвалідністю, яку світова спільнота відзначала 3 грудня, з метою підтримки людей з особливими потребами,  на тему:    “Пільги, якими користуються особи з інвалідністю”.

         Під час заходу присутнім було надано інформацію про пільги передбачені законодавством для осіб з інвалідністю та порядок оформлення відповідних документів.    Також на базі дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги, що діє в Ємільчинському  районному секторі філії Державної установи «Центр пробації», було надано консультації засудженим з правових питань.

      На завершення заходу усім присутнім роздано інформаційні матеріали з циклу «Я МАЮ ПРАВО» та буклети з інформацією про систему безоплатної правової допомоги.

 

Начальник Ємільчинського районного сектору

філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області                     Т.Г. Шомко

        

 

Працівники Ємільчинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області провели  виховний захід «Алкоголь- це не розвага»

        11 січня 2019 року працівниками Ємільчинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області з участю провідного  фахівця з соціальної роботи Ємільчинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та  молоді Сніжани Сверидюк спільно з суб’єктами із соціальної роботи на базі Консультативного пункту Ємільчинського районного сектору проведено виховний захід «Алкоголь – це не розвага»

        Задум провести даний захід виник з причин надмірного вживання алкоголю особами, які вже й так переступили межу закону та з непоодинокими випадками появи засуджених осіб до уповноваженого органу з питань пробації в призначені дні реєстрації у стані алкогольного сп’яніння. Більшу частину свого життя ці люди «присвячують» згубній звичці, а не здоровому способу життя, створенню щасливої сім’ї,  народженню здорових дітей та здобуттю спеціальності.

        Під час зустрічі увага засуджених була зосереджена на впливі алкоголю на здоров’я  людини, на втрату довіри та взаємовідносини в сім’ї, на спосіб життя і, як результат,- позбавлення волі. В ході заходу провідним фахівцем ЦСССДМ було проведено анкетування.

        Захід проведено з метою профілактики вживання алкогольних напоїв засудженими, формування їх здорового способу життя, недопущення вчинення засудженими повторних кримінальних правопорушень.

Начальник районного сектору

філії ДУ «Центр пробації у Житомирській області                                             Т.Г.Шомко

 

        

 

Працівники Ємільчинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області  разом з відділом  Ємільчинського бюро правової допомоги   провели інформаційну годину
             

                13 лютого 2019 року у зв'язку з проведенням 31 березня поточного року виборів Президента України та в рамках інформаційної компанії «Я маю право голосувати», за запрошенням Ємільчинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області, працівник відділу “Ємільчинське БПД” провела інформаційну годину з засудженими , звільненими від відбування покарання з випробуванням, що перебувають на обліку сектору пробації.

               Захід проведено з метою підвищення рівня правової обізнаності засуджених. Суб’єктам пробації було роз’яснено порядок дій на виборчій дільниці, що необхідно брати громадянам з собою на дільницю та переліку дій, які необхідно вчинити за відсутності запрошення на вибори.

               На завершення заходу представник Ємільчинського бюро правової допомоги відповіла на поставлені запитання засуджених.

Начальник Ємільчинського районного сектору

філії Державної установи «Центр пробації»

у Житомирській області                                                                  Тетяна Шомко

IMG 20190213 102348