2017

Відбувся районний семінар-практикум для вчителів української мови та літератури

20.09.2017 року на базі Ємільчинської гімназії відбувся районний семінар-практикум для вчителів української мови та літератури на тему «Методичні рекомендації щодо перевірки власного висловлення». У семінарі взяли участь вчителі, які викладають предмет в 11 класі.

2017

«Теплі кредити», ЕСКО, енергоменеджмент, проекти із заміщення газу – все це не лише дієві інструменти підготовки громад до опалювального сезону, але і розвиток економіки місцевих громад!

У День енергоефективності, що відбувся 20 вересня у рамках ХІІІ Українського муніципального форуму в Одесі, Голова Держенергоефективності Сергій Савчук закликав міських, селищних та сільських голів використовувати комплексний підхід до підготовки до опалювального сезону.

Служба у справах дітей

19 вересня року працівниками  служби у справах дітей  Ємільчинської райдержадміністрації спільно з працівником  Ємільчинського відділення поліції здійснено обстеження умов проживання дітей, які перебувають на обліку у службі у справах дітей як такі, що перебувають в складних життєвих обставинах, багатодітних  сімей, сімей з «групи ризику», дітей, які перебувають під опікою та піклуванням.

Оголошення!

27.09.2017 року в поліклініці Ємільчинської ЦРЛ вестимуть прийом лікарі-спеціалісти Житомирської обласної лікарні:

2017

Шановні споживачі природного газу!

Районна державна адміністрація доводить до вашого відома, що відповідно до листа Новоград-Волинського ВТС Рівненського управління магістральних газоприводів, у зв’язку з проведенням ремонтно-профілактичних робіт та зупинкою ГРС Ємільчине та ГРС Куліші з 9:00 години 26.09.2017 р. буде тимчасово припинено газопостачання населених пунктів : смт.Ємільчине, с.Куліші, с.Хутір-Мокляки, с.Нараївка, с.Красногірка, с.Сербо-Слобідка, с.Середи.

Атестація шкіл

На виконання наказу по відділу освіти Ємільчинської РДА від 11 вересня 2017 року № 163  «Про проведення атестаційної експертизи Яблунівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Ємільчинської районної ради Житомирської області», у період з 09 по 22 жовтня 2017 року буде проведена атестаційна експертиза Яблунівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

Атестація шкіл

На виконання наказу по відділу освіти Ємільчинської РДА від 11 вересня 2017 року № 164  «Про проведення атестаційної експертизи Великоцвілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ємільчинської районної ради Житомирської області», у період з 16 по 29 жовтня 2017 року буде проведена атестаційна експертиза Великоцвілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

2017

Відкрито курс дистанційного навчання «Правова допомога потерпілим від насильства в сім’ї»

Для адвокатів, працівників центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та бюро правової допомоги, а також для інших зацікавлених сторін, які працюють з людьми, котрі зазнають насильства в сім’ї, – розроблено курс дистанційного навчання «Правова допомога потерпілим від насильства в сім’ї».

2017

Термін подачі заяв на виплату невикористаних сум субсидій продовжено до 1 листопада

Громадяни, які зекономили ресурси, мають до 1 листопада поточного року звернутися до органів соціального захисту із відповідною заявою та вказати реквізити банківського рахунку або поштового відділення, куди можна перерахувати кошти.

НЕ ПОДАВ ДЕКЛАРАЦІЮ ВЧАСНО – ВІДПОВІДАЙ ПЕРЕД ЗАКОНОМ

Ємільчинським районним судом розглянуто кримінальне провадження за фактом вчинення особою кримінального правопорушення, передбаченого ст.366-1 КК України – умисного неподання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбаченої Законом України «Про запобігання корупції».

2017

Управління Держенергоефективності вітає рішення Укргазбанку та IFC посилити співпрацю, що позитивно вплине і на фінансування «зелених» проектів в Україні

15 вересня Голова Держенергоефективності Сергій Савчук взяв участь у церемонії підписання угоди між провідним українським еко-банком «Укргазбанк» (http://www.ukrgasbank.com) та Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC, http://www.ifc.org), відповідно до якої банк приєднується до Глобальної програми торговельного фінансування IFC на суму від 20 млн доларів.

2017

Сергій Савчук: Наше завдання - створити інструменти залучення інвестицій в українські «зелені» проекти

«Впродовж останніх трьох років прийнято чимало законодавчих стимулів для виробників «чистої» енергії. Тепер ми працюємо над можливостями збільшення фінансування проектів у цій сфері. Тобто створюємо відповідні фінансові інструменти у співпраці з міжнародними партнерами», - розповів Голова Держенергоефективності С.Савчук в ефірі програми «Час. Підсумки дня» на 5 каналі.

2017

Про перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 29 жовтня 2017 року

Прийнята постанова Емільчинською районною виборчою комісією від 14 вересня 2017 року №1 "Про утворення Ємільчинської селищної виборчої комісії"

2017

Долучись до фотоконкурсу «Вікі любить пам’ятки» та обери свій приз

У вересні проходить щорічний міжнародний фотоконкурс «Вікі любить пам’ятки», переможці якого самі оберуть собі призи, які співмірні з вартістю фотоапарата, планшета та об’єктива в рамках призового фонду.

Відбулась нарада

13 вересня голова Ємільчинської райдержадміністрації І.В.Євтушок провів нараду за участю голови районної ради, керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, сільських та селищних голів.

[12 3 4 5  >>