Результати конкурсу

Відповідно до статті 28 Закону України «Про державну службу» та Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 № 246 управління праці та соціального захисту населення Ємільчинської районної державної адміністрації Житомирської області повідомляє, що на сайті Нацдержслужби (порядковий номер 155271) оприлюднено оголошення про конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - спеціаліста відділу грошових виплат і компенсацій управління праці та соціального захисту населення Ємільчинської районної державної адміністрації Житомирської області.

серпня

Про суттєві зміни в майновому стані

Частиною 2 ст. 52 Закону визначено, що у разі суттєвої зміни у майновому стані суб’єкта декларування, а саме отримання ним доходу, придбання майна на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів, установлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року (на 2019 рік — 96050 грн.), зазначений суб’єкт у десятиденний строк з моменту отримання доходу або придбання майна зобов’язаний письмово повідомити про це Національне агентство з питань запобігання корупції.

Оздоровлення та відпочинок дітей

На  виконання  обласної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2019-2020 роки виділено обласну субвенцію для Ємільчинського району в  розмірі 304136 гривень на  оздоровлення дітей.

Управління фінансів Ємільчинської райдержадміністрації інформує

Станом на 12.08.2019 року районному бюджету з обласного  бюджету надійшли субвенції.

серпня

До уваги мешканців району!

За інформацією Українського гірометеорологічного центру у зв’язку з переміщенням активного атмосферного фронту із Центральної Європи у західних та північних областях України 13-14 серпня 2019 року очікуються грози, град та шквали 15-28 м/с та температура 5-100С

Управління фінансів інформує

За період з 01.01.2019 по 31.07.2019 року до загального фонду зведеного  бюджету району надійшло власних доходів (без урахування трансфертів) 13 450 694 грн., що становить 128,8 відсотка до затвердженого на січень-липень  планового показника, або перевиконання складає  2 945 991грн.

Центр надання адміністративних послуг райдержадміністрації інформує

За 7 місяців поточного року через центр надання адміністративних послуг Ємільчинської районної державної адміністрації Житомирської області надано 9513 адміністративних послуг.

серпня

Військова служба за контрактом – свідомий вибір кращих!

Військова служба за контрактом в Збройних силах України

• це почесний обов’язок громадянина по захисту своєї держави, її територіальної цілісності, своїх сімей та рідних;
  • це служба для справжніх чоловіків та жінок.

серпня

Служба у справах дітей райдержадміністрації застерігає:

Торгівля людьми є надзвичайно глобальною та прибутковою злочинною індустрією в світі. Жертвами цього злочину стають і жінки, і чоловіки, і діти, які потерпають від його різноманітних форм - примусова праця, сексуальна експлуатація, примусове жебрацтво, вилучення органів тощо.

серпня

Майже п’ятьох тисяч жителів Житомирщини за аліментну заборгованість обмежили у праві полювання

3 серпня стартує сезон полювання на диких птахів, який триватиме до 3 листопада 2019 року включно. Проте не всі охочі зможуть взяти до рук мисливську рушницю. Майже п’ять тисяч жителів області – злісних неплатників аліментів, які мають заборгованість понад 6 місяців, працівники органів державної виконавчої служби обмежили у праві полювання. Для них сезон полювання розпочнеться лише тоді, коли вони у повному обсязі погасять заборгованість.

Центр надання адміністративних послуг райдержадміністрації інформує

31 липня 2019 року на базі центру надання адміністративних послуг Ємільчинської районної державної адміністрації Житомирської області був проведений семінар-навчання на тему «Практичне застосування норм чинного законодавства адміністраторами центрів надання адміністративних послуг у сферах державної реєстрації».

Як зареєструвати фізичну особу-підприємця, - роз’яснює Міністр юстиції

Доброго дня, шановний Міністре! Звертаюсь до Вас з проханням роз’яснити процедуру державної реєстрації  фізичних осіб-підприємців. Які документи необхідно підготувати і чи можу я зробити це онлайн?

Ємільчинський районний військовий комісаріат

ЗАПРОШУЄ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ У ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ

На військову службу за контрактом приймаються громадяни, які пройшли професійно-психологічний відбір і відповідають установленим вимогам проходження військової служби:

липня

Президент України доручив запровадити проект «єМалятко» до 1 січня 2020 року

30 липня в Офісі Президента України відбулася нарада з питань реалізації унікальних для світової практики комплексних електронних послуг, пов’язаних із народженням дитини та оформленням відповідних документів.

липня

«Запитай у лікаря»: новий формат спілкування про здоров’я від МОЗ України

МОЗ України запускає новий формат комунікації «Запитай у лікаря» для популяризації відповідального ставлення до свого здоров’я та підвищення довіри до доказової медицини.

[12 3 4 5  >>