На Житомирщині придбають 11 об’єктів житла для дітей-сиріт

У Житомирській області до кінця 2017 року планують придбати 6 дитячих будинків сімейного типу та 5 об’єктів соціального житла для дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.

2017

Реформа екстреної медицини: хто допомагатиме дітям з температурою?

Мета медичної реформи - це доступна, якісна та, головне, вчасна допомога для всіх. І нам її не досягти без реформи екстреної медицини. Те, як ми допомагаємо пацієнтам в екстрених ситуаціях, показує наскільки держава цінує життя своїх громадян.

Управління фінансів інформує.

За період з 20 по 24 листопада 2017 року з державного бюджету надійшло субвенції місцевим бюджетам на:

Шановні земляки!

Щорічно у четверту суботу листопада відзначається скорботна пам’ятна дата — День пам’яті жертв голодоморів. Вся  Україна вшановує пам'ять невинно загублених життів мільйонів наших співвітчизників. Це одна з найтрагічніших сторінок нашої історії, незагоєна рана всіх українців, невичерпаний  біль, який не підлягає забуттю…

2017

Геннадій Зубко: Значну частину змін медреформи у сільській місцевості реально впровадити за рік-два

14 листопада Верховна Рада прийняла Закон «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості». Законом дано старт реформі сільської медицини.

Понад 21 млн грн використали на ремонт доріг у Житомирському районі

У 2017 році у Житомирському районі провели роботи з ремонту комунальних доріг та автомобільних доріг загального користування місцевого значення. На капітальний та поточні ремонти доріг вже використали 21 млн 317 тис. грн.

2017

Військкомати посилять інформаційну роботу з випускниками навчальних закладів щодо військової служби за контрактом

Житомирський обласний військовий комісаріат провів брифінг стосовно призову громадян України на строкову військову службу восени 2017 року та відбору громадян на військову службу за контрактом.

2017

У Мінсоцполітики відкрили рахунки для благодійної допомоги внутрішньо переміщеним особам

З метою надання фінансової підтримки постраждалим особам і внутрішньо переміщеним особам, які опинилися у складних життєвих обставинах, Міністерство соціальної політики України відкрило рахунки для зарахування коштів від фізичних і юридичних осіб для надання одноразової допомоги.

Зверніть увагу!

Верховною Радою України прийнято Закон України №1954-УІІІ «Про внесення змін до статті 4 Закону   України   «Про  запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва»» щодо організації житлових програм.

2017

Інформує відділ містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства райдержадміністрації

За 10 місяців поточного року в районі введено в експлуатацію приватного індивідуального житла 568 кв.м., за аналогічний період 2016 року ця цифра становила 386 кв.м.

2017

25 листопада - День пам'яті жертв голодоморів в Україні.

Українська демократична революція, що розпочалася у березні 1917 року, стала переломним моментом вітчизняної історії. В процесі цієї революції сформувалася ідея державної незалежності, яка визначила подальший розвиток українського народу.

2017

Що потрібно знати про “військову” відпустку?

Відповідно до ст. 77-2 КЗпП  України та ст. 16-2 Закону України «Про відпустки»  учасники бойових дій та інваліди війни,  з 06.06.2015 року  отримали можливість скористатися додатковою оплачуваною відпусткою (далі — «військова» відпустка) тривалістю 14 календарних днів на рік.

2017

Управління праці та соціального захисту населення повідомляє

В 2016 році за призначенням субсидії звернулось 11296 домогосподарств

АНОНС!!!

25 листопада - День пам'яті жертв голодоморів.

Запрошуємо усіх не байдужих 25 листопада о 16:00 годині прийти з лампадками до районного Будинку культури та вшанувати   пам'ять жертв голодомору, прийнявши участь у акції «Запали свічку пам’яті».

Служба у справах дітей

На первинному обліку в службі у справах дітей станом на 60.11.2017 року перебуває 111 дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: 31 дитина-сирота, 80 дітей, позбавлених батьківського піклування.

[12 3 4 5  >>