Увага конкурс!

Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади державної служби категорії «В» - державного реєстратора реєстраціййного сектору Ємільчинської районної державної адміністрації Житомирської області (тимчасово, на період відпустки основного працівника по догляду за дитиною до трьохрічного віку).

2018

Управління праці та соціального захисту населення Ємільчинської райдержадміністрації інформує

ЗНАЙ! РОЗУМІЙ! ДІЙ!

Торгівля людьми - це злочин, в кому жертвами можуть бути всі: чоловіки, жінки, діти. Будь-яка особа, незалежно від статі, свого віку та походження, може стати об’єктом примусової праці, жебрацтва, трудової експлуатації, втягування громадян шляхом вербування, шантажу у кримінальну відповідальність.

Консультації онлайн: у Житомирі презентували правничу вікіпедію - WikiLegalAid

Отримати правову консультацію онлайн віднедавна може кожна людина, головне мати доступ до інтернету. Довідково-інформаційну платформу WikiLegalAid за адресою wiki.legalaid.gov.ua презентували 13 грудня у Житомирі.

Управління фінансів Ємільчинської райдержадміністрації інформує

За період з 01.12.2018 року по  17.12.2018 року з обласного  бюджету надійшли субвенції районному бюджету на:

2018

Практична співпраця України з НАТО поглиблюється в різних сферах - зустріч Президента України та Генсека Альянсу

«Радий, що ми маємо значний прогрес у нашій практичній співпраці з НАТО, яка поглиблюється в різних сферах. Ми високо цінуємо зобов'язання країн-союзників щодо посилення співпраці з Україною», - зауважив Президент Петро Порошенко під час спільної прес-конференції з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом.

2018

Уряд перерозподілив кошти на лікування українців за кордоном і зарплати медиків

Кабінет Міністрів України підтримав ініціативу МОЗ України і здійснив перерозподіл 450 млн. гривень з інших програм міністерства.

На Житомирщині стартував Всеукраїнський тиждень права

Щороку в тиждень, що включає 10 грудня – Міжнародний день прав людини, в Україні стартує тиждень права. 11 років тому його  проведення ініціювала Координаційна рада молодих юристів – консультативно-дорадчий орган при  Міністерстві юстиції України.

2018

Інвалідність не може бути підставою для звільнення працівника, - консультує Міністр юстиції

Пане Міністре, звертаюсь до Вас за порадою. Я інвалід ІІ групи, нещодавно була звільнена з роботи з причини встановлення групи інвалідності та відсутності вакансії для осіб з обмеженими можливостями на підприємстві. На мою думку, таке звільнення є незаконним. Дуже прошу, порадьте, що мені робити та чи дійсно були підстави для мого звільнення? Дякую.

2018

Працівники Ємільчинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області взяли участь у проведенні заходів в рамках Всеукраїнського тижня права

12 грудня 2018 року начальник Ємільчинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області Тетяна Шомко, в рамках проведення Всеукраїнського тижня  права, взяла участь у проведенні круглого столу на тему: «Як не стати жертвою злочину», який відбувся в приміщенні читального залу Ємільчинської районної бібліотеки.

2018

Вимагаю припинити звільнення листонош та забезпечити доставку пенсій – Президент під час зустрічі з директором «Укрпошти»

Президент Петро Порошенко під час зустрічі з Міністром інфраструктури Володимиром Омеляном та Генеральним директором ПАТ «Укрпошта» Ігорем Смілянським наказав забезпечити доставку пенсій, припинити звільнення листонош та зберегти відділення у сільській місцевості.

Тривають збори військовозобов'язаних оперативного резерву 1-ї черги

7 та 9 грудня 2018 року військовозобов'язані Ємільчинського району, що призначені до оперативного резерву 1-ї черги відбули на навчальні збори до військових частин області.

[12 3 4 5  >>