Про результати конкурсу

За результатами конкурсу на заміщення вакантної посади державної служби категорії "В" - головного спеціаліста-бухгалтера відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації визнано Євпак Наталію Степанівну.

Зверніть увагу!

25 липня 2017 року відбулося засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян.

2017

Житомирська область буде представлена на фестивалі «Бандерштат»

Як проходитиме фестиваль українського духу «Бандерштат» у цьому році, його особливості, основні заходи та участь делегації від Житомирщини говорили із журналістами.

Останній тиждень прийому документів на гранти від Житомирської ОДА

Житомирська облдержадміністрація розпочала прийом конкурсних пропозицій від інститутів громадянського суспільства області для реалізації їхніх проектів.

2017

Про звернення громадян, що надійшли на адресу Житомирської обласної державної адміністрації у 1 півріччі 2017 року

Про звернення громадян,  що надійшли на адресу Житомирської обласної державної адміністрації у 1 півріччі 2017 року

Протягом січня-червня 2017 року до Житомирської обласної державної адміністрації від жителів Ємільчинського району надійшло 98 звернень громадян, що на 15 більше відповідного періоду минулого року.

На Житомирщині на 13 млн грн придбають будинків сімейного типу

2,6 млн грн із державного бюджету отримала Житомирщина на придбання житла для будинків сімейного типу.

2017

Геннадій Зубко: У планах уряду – вирішити питання монетизації субсидій вже цього року

Як інструмент соціально захисту населення, доходи якого не покривають мінімальну норму споживання житлово-комунальних послуг, субсидії залишаться. Але не в таких масштабах і не в такій кількості.

2017

Про звернення громадян, що надійшли на адресу районної державної адміністрації у 1 півріччі 2017 року

Про звернення громадян,  що надійшли на адресу районної державної адміністрації у 1 півріччі 2017 року

Протягом січня-червня поточного року до райдержадміністрації надійшло 204 звернення, що на 40 менше порівняно з відповідним періодом минулого року.

2017

Як підготуватися до поїздки до ЄС

Біометричний паспорт для виїзду за кордон – головна умова безвізового перетину кордону з країнами Європи.

2017

Нарада з керівниками сільскогосподарських підприємств

21 липня 2017 року  голова райдержадміністрації  Ігор Євтушок провів нараду за участю керівників сільськогосподарських підприємств усіх форм власності.

Управління фінансів інформує.

З 17 по 24 липня поточного року з державного бюджету надійшло субвенцій районному бюджету на:

Президент підписав Закон, який посилює соціальний захист інвалідів в Україні

Президент Петро Порошенко підписав Закон України № 2109-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за паркування, зупинку, стоянку транспортних засобів на місцях, призначених для осіб з інвалідністю».

2017

Понад 11 тисяч громадян отримали правову допомогу у центрах Житомирщини з початку року

За період з 1 січня по 30 червня 2017 року Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області видав 1 094 доручень адвокатам для надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Відбулась нарада

24 липня під головуванням І.В.Євтушка пройшла чергова понеділкова нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.

2017

У Коростенському районі відбулося святкування початку жнив

21 липня у селі Сушки Коростенського району на базі сільгосппідприємства «Добре Поле» у п’ятницю пройшло свято зажинок «Перший сніп», у якому взяли участь жителі села, керівники сільгосппідприємств району та представники районної влади. Таким чином, на Коростенщині було відновлено традицію святкування зажинок, які не проводилися кілька років поспіль.

[12 3 4 5  >>