лютого

Маю право голосу: як проголосувати внутрішньо переміщеним особам на виборах

31 березня відбудуться вибори Президента України. Як скористатись своїм правом і проголосувати внутрішньо переміщеним особам? Роз’яснення з цього питання, в межах проекту «Я маю право!», надали фахівці Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області.

лютого

Центр надання адміністративних послуг райдержадміністрації інформує

Держстат запровадив роботу нового сервісу для електронного звітування
безкоштовне програмне забезпечення  "Кабінет респондента".

лютого

П’ЯТЬ ПОПУЛЯРНИХ ЗАПИТАНЬ ПРО НОВИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ПРОЕКТ «МУНІЦИПАЛЬНА НЯНЯ»

З 2019 року в Україні запрацював ще один вид соціальної допомоги новоспеченим батькам – «муніципальна няня». Це додаткова грошова допомога від Уряду молодим сім’ям.

Ємільчинський РС УДСНС інформує

П  Р  А  В  И  Л  А
пожежної безпеки на виборчих дільницях та агітпунктах на території Ємільчинського району

лютого

Проведення очільниками публічних звітів у сільській місцевості району

18 лютого в с. Андрієвичі та с. Симони відбулися збори, на яких виступили з публічними звітами про роботу за 2018 рік голова райдержадміністрації Ігор Євтушок, голова Ємільчинської селищної ради Сергій Волощук.

Управління фінансів Ємільчинської райдержадміністрації інформує

За період з 01.02.2019 року по 18.02.2019 року районному бюджету з обласного бюджету надійшли субвенції на:

лютого

Управління праці та соціального захисту населення Ємільчинської райдержадміністрації інформує

Субсидії-готівкою

6 лютого 2019 року постановою Кабінету Міністрів України № 62 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» внесено зміни до Положення про порядок призначення житлових субсидій.

лютого

Урочисті заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці від дня виведення радянських військ з Афганістану

З нагоди 30-ї річниці виведення військ з Афганістану та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав біля пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам відбулося урочисте зібрання.

лютого

Працівники Ємільчинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області провели спільну нараду

Працівники Ємільчинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області  провели спільну нараду

15 лютого 2019 року начальник Ємільчинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області Тетяна Шомко провела спільну нараду з представниками Ємільчинського відділу поліції та Державної виконавчої служби.

Урочисто презентували «OpenSpace» у Коростені

Урочисто презентували «OpenSpace»  у Коростені

Тепер і в Коростені запрацював центр з надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану «OpenSpace». Це друге місто на Житомирщині (першим був Новоград-Волинський) і п’яте в Україні не обласного значення, де кожен громадянин може швидко і в комфортних умовах отримати одну або кілька з дванадцяти послуг, які надаються Коростенським міськрайонним відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Житомирській області (ДРАЦС).

Як стягнути аліменти з колишнього чоловіка, - консультує Міністр юстиції

Павле Дмитровичу, роз’ясніть, будь ласка, як стягнути аліменти з колишнього чоловіка? Ми не проживаємо разом понад один рік, батько дитину майже не бачить та матеріально не підтримує. Дякую за відповідь.

50 голів ОТГ Житомирщини підписали звернення щодо підтримки децентралізації

50 голів об’єднаних територіальних громад Житомирщини підписали звернення щодо підтримки реформи децентралізації, ініційованої Президентом України Петром Порошенком.

лютого

Обов’язок повнолітньої дочки, сина утримувати батьків та його виконання

Відповідно до статтей 202-206 Сімейного Кодексу України повнолітні дочка, син зобов'язані утримувати батьків, які є непрацездатними і потребують матеріальної допомоги.

[12 3 4 5  >>