Семінар-навчання держслужбовців райдержадміністрації

У райдержадміністрації відбувся семінар-навчання державних службовців апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації з питань дотримання антикорупційного законодавства, законодавства з питань державної служби, діловодства та архівного зберігання.

Державна підтримка агробізнесу

Державна фінансова підтримка розвитку фермерських господарств та сільськогосподарської кооперації

здійснюється відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року № 106, по семи напрямках:

Підвищення кваліфікації педпрацівників

З 10 по 14 червня 2019 року на базі Ємільчинського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 проходять курси підвищення кваліфікації педпрацівників у зв’язку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа».

До відома учасників АТО та постраждалих учасників революції Гідності

До відома учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності, що на 2019 рік на психологічну реабілітацію виділено кошти в сумі 34418,00 гривень.

POS-термінал у ЦНАПі

Нагадуємо, що з метою створення більш зручних та сприятливих умов, у приміщенні центру надання адміністративних послуг Ємільчинської райдержадміністрації (кабінет № 103) встановлений POS-термінал Приватбанку.

Управління фінансів інформує

За період з 01.06.2019 року по  10.06.2019 року районному бюджету з обласного  бюджету надійшли субвенції на:

Новини аграрного сектору

Станом на 10.06.2019 року  сільськогосподарськими підприємствами району під урожай 2019 року посіяно - 7,4 тис.га зернових культур, 8,3 тис. га технічних  та 1,3 тис. га кормових.

Проводиться обробіток сільськогосподарських культур засобами захисту.

червня

На Житомирщині допомогли знайти роботу 25 боржникам за виконавчими провадженнями

Співпраця органів державної виконавчої служби Житомирщини з міськими та районними філіями обласного центру зайнятості завдяки укладеному у січні ц. р. Меморандуму між Державною службою зайнятості та Міністерством юстиції України  дала свої результати: за 4 місяці на робітничі спеціальності працевлаштовано 25 боржників.

Яка відповідальність за невиконання рішення суду, - роз’яснює Міністр юстиції

Доброго дня! Прошу Вашої консультації з приводу виконання судових рішень. Яку відповідальність несуть особи, які ухиляються від виконання судових рішень?

червня

Відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації інформує

Відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації доводить до відома, що 31 травня 2019 року в прес-центрі облдержадміністрації відбулося чергове засідання конкурсної комісії з відбору бізнес-проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва, затвердженої спільним розпорядженням голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради від 28.03.2019 №116/29.

Управління фінансів Ємільчинської райдержадміністрації інформує

За період з 01.01.2019 по 31.05.2019 року до загального фонду зведеного  бюджету району надійшло власних доходів (без урахування трансфертів) 9 550 662 грн., що становить 133,6 відсотка до затвердженого на січень-травень  планового показника, або перевиконання складає  2 403 607 грн.

червня

НОРМИ ТА ПРАВИЛА НОВОЇ РЕДАКЦІЇ «УКРАЇНСЬКОГО ПРАВОПИСУ» РЕКОМЕНДОВАНО ЗАСТОСОВУВАТИ З ДНЯ ЙОГО ОПУБЛІКУВАННЯ

З моменту оприлюднення на офіційних сайтах Міністерства освіти і науки України та Національної академії наук офіційного тексту Правопису його рекомендовано використовувати у діловодстві, освіті, видавничій справі, сфері телебачення і радіомовлення та інших сферах суспільного життя

червня

В Україні стартувала інформаційна кампанія «Герої наших сердець» – про людей, які надихають

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України розробило інформаційну кампанію «Герої наших сердець».

червня

Центр надання адміністративних послуг райдержадміністрації інформує

З початку поточного року через центр надання адміністративних послуг Ємільчинської районної державної адміністрації Житомирської області надано 6765 адміністративних послуг.

червня

Управління праці та соціального захисту населення Ємільчинської райдержадміністрації інформує

Для виплати державних допомог сім'ям з дітьми та малозабезпеченим сім'ям, державної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю, соціальної допомоги на дітей, які виховуються у прийомних сім'ях, допомоги на дітей, які виховуються в багатодітних сім’ях, компенсаційної виплати у травні місяці 2019 року із Державного бюджету направлено 5380,4тис.грн.

[12 3 4 5  >>