2018

В смт Ємільчине відбулася виставка-ярмарка медової продукції

17 серпня 2018 року в селищі Ємільчине відбулася виставка-ярмарка медової продукції, на якій пасічники району представили свою продукцію: гречаний, липовий, квітковий мед та продукти бжільництва.

2018

Як каратимуть за несплату аліментів?

На початку липня депутати Верховної Ради України ухвалили закон № 8296, який посилить відповідальність за несплату аліментів. Президент України Петро Порошенко 25 липня підписав другий пакет законів. Вже 29 серпня норми Закону України №8296 вступають в дію.

2018

Служба у справах дітей Ємільчинської райдержадміністрації інформує про оплату послуг патронатного вихователя

Патронатним вихователем може бути повнолітня особа, яка є громадянином України, має досвід виховання дітей, спільно з добровільним помічником пройшов/ла курси професійної підготовки за спеціальною програмою підготовки патронатних вихователів та отримала відповідну рекомендацію, зі згоди всіх членів своєї сім’ї готова до розміщення під патронат дітей за місцем свого проживання і уклала з відповідним органом опіки та піклування договір про надання послуг патронату.

2018

Консультація Міністра юстиції з приводу аліментів

Чоловік мені не платив більше 2 років і заборгував майже 100 тисяч гривень. Чи правда, що тепер він повинен заплатити набагато більше?

До уваги жителів району!

З 1 серпня 2018 року функції cімейної політики, які виконував відділ у справах сім’ї, молоді , спорту та культури Ємільчинської райдержадміністрації,  перейшли   до сектору з питань праці, сімейної політики, оздоровлення та відпочинку дітей управління праці та соціального захисту населення Ємільчинської райдержадміністрації.

2018

Вітання голови районної ради ветеранів війни та праці

Голова районної державної адміністрації Ігор Євтушок привітав Володимира Радіоновича Князя, голову районної ради ветеранів війни та праці, ветерана освітянської галузі, з 65-річчям від дня народження.

Управління фінансів інформує

За період з 01.08.2018 року по  10.08.2018 року з обласного  бюджету надійшли субвенції районному бюджету

Вивчення досвіду розвитку туризму

Нещодавно делегація з Ємільчинського району, яку очолював голова районної державної адміністрації ігор Євтушок, побувала в  місті Коростень з метою вивчення розвитку туризму в даному місті.

Зібрано урожай ранніх зернових

Сільськогосподарськими підприємствами району зібрано ранніх зернових  на площі 3,5 тис. га, намолочено більше 12 тис. тн. зерна, при середній урожайності 35,2 цнт./ га.

Про результати конкурсу

27 липня 2018 року проведено конкурс на зайняття вакантних  посади державної служби категорії «В»

Державні допомоги

Для виплати державних допомог сім'ям з дітьми та малозабезпеченим сім'ям, державної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю, соціальної допомоги на дітей, які виховуються у прийомних сім'ях, компенсаційної виплати у липні місяці 2018 року із Державного бюджету направлено 5285,7  тис. грн.

Управління фінансів інформує

За період з 01.01.2018 по 31.07.2018 року до загального фонду зведеного  бюджету району надійшло власних доходів (без урахування трансфертів) 10 550 368 грн., що становить 113,4 відсотка до затвердженого на січень-липень  планового показника, або перевиконання складає 1 249 576 грн.

Про результати конкурсу

02 серпня 2018 року проведено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії "В" - провідного спеціаліста відділу організаційної роботи апарату районної державної адміністрації.

Ще понад 1000 домогосподарств встановили сонячні панелі у II кварталі 2018 року

Використання сонячних панелей стрімко набирає популярності серед населення. У II кварталі ц.р. ще 1107 родин перейшли на електроенергію з енергії сонця, що вдвічі більше, ніж у I кварталі цього року.

2018

У Ємільчине працює громадська приймальня та «телефон довіри» Управління СБ України у Житомирській області

Для прийому звернень від мешканців регіону про факти корупції чиновників та посадовців, наміри чи заклики до сепаратизму, силового захоплення державної влади, терористичної і диверсійної діяльності, інші правопорушення, що відносяться до компетенції СБУ, Управління Служби безпеки України у Житомирській області повідомляє про роботу громадських приймалень у всіх районних центрах регіону.

[12 3 4 5  >>