жовтня

Ємільчинський районний військовий комісаріат інформує

Проходження військової служби

жовтня

Безкоштовні екскурсії в музей українських домашніх ікон та Замок «Радомисль» для військових, їх родин та вихованців військових навчальних закладів!

Пропонуються екскурсії з аудіогідами по єдиному в світі музею українських домашніх ікон та Замку «Радомисль», де знаходяться унікальні ікони, що сотню років тому були в українських домівках, а також предмети старожитностей, зібрані з різних куточків Україні. Значення такого музею для України неможливо переоцінити.

жовтня

Відповідальне батьківство сьогодні – гідне майбутнє завтра

За 9 місяців 2019 року державні виконавці Житомирщини стягнули майже 281 млн гривень аліментів  на користь дітей.  Це на 39,6% більше, ніж за аналогічний період 2018 року. Такий показник демонструє ефективність важелів впливу чинного законодавства, у першу чергу, на несумлінних батьків  та  є важливим кроком назустріч відповідальному ставленню дорослих до своїх обов’язків щодо виховання і  утримання власних дітей.

жовтня

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ КОНСУЛЬТУЄ В РАМКАХ ПРОЄКТУ «Я МАЮ ПРАВО!»:

Про порядок стягнення аліментів на дитину у разі виїзду одного з батьків для постійного проживання за кордон

Україна є Стороною декількох багатосторонніх конвенцій, які передбачають спрощену процедуру звернення для вирішення питання про стягнення аліментів на території Договірних держав[1] таких конвенцій:

ЗЕМЕЛЬНА РЕФОРМА ВРАХУЄ ІНТЕРЕСИ ВСІХ СТОРІН

У Верховній Раді України зареєстрували доповнений проект закону на основі урядового законопроекту про обіг земель сільськогосподарського значення, який враховує всі зауваження та побажання суспільства.

Управління фінансів Ємільчинської райдержадміністрації інформує

Станом на 11.10.2019 року районному бюджету з обласного  бюджету надійшли субвенції на:

У Житомирі відбудеться українсько-польський бізнес-форум

18 жовтня 2019 року відбудеться Українсько-польський бізнес-форум, в рамках якого планується налагодження тісних партнерських зв’язків між польським та українським бізнесом, об’єднаними територіальними громадами.

Кінцева мета бізнес форуму – підписання меморандумів про співпрацю та договорів про партнерство.

жовтня

Батьки та діти можуть долучитися до розробки Національної стратегії із захисту дітей в Інтернеті, заповнивши онлайн-анкету

В Офісі Президента України пропонують батькам і дітям долучитися до розробки Національної стратегії із захисту дітей в Інтернеті, взявши участь в онлайн-опитуванні.

Апаратна нарада

Відбулася апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів РДА, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Романюк.

День захисника України відзначили в селищі Ємільчине

День захисника України  відзначили в селищі Ємільчине

В історії нашої Батьківщини є багато подій, які засвідчують мужність, героїзм, відданість та любов українського народу до рідної землі.

Управління фінансів Ємільчинської райдержадміністрації інформує

Станом на  11.10.2019 року районному бюджету з обласного  бюджету надійшли субвенції на:

жовтня

Відділ освіти, молоді, спорту та культури Ємільчинської райдержадміністрації інформує

Відбувся етнофестиваль «Витоки Уборті медові» в с. Зубковичі

Школи  Ємільчинського району отримали  LEGO Play Box

жовтня

Володимир Зеленський обговорив з аграріями впровадження земельної реформи в Україні

Президент України Володимир Зеленський обговорив із представниками аграрної галузі питання запровадження ринку сільськогосподарської землі в нашій державі та проведення земельної реформи.

Обласне свято працівників освіти

08 жовтня 2019 року з нагоди професійного свята педпрацівників у Житомирському державному університеті ім. І. Франка відбулися урочисті заходи.

[12 3 4 5  >>