Новий автомобіль швидкої допомоги

КНП "Центр ПМСД Ємільчинської районної ради" отримав новий автомобіль швидкої медичної допомоги Toyota Land Gruiser Prado dfhnscn. 1405 тис.грн.

Робоча поїзка в смт Яблунець

11 грудня голова адміністрації В'ячеслав Авраменко побував з робочою поїзкою в смт Яблунець.

грудня

Круглий стіл «Права людини – недискримінаційний аспект»

10 грудня  поточного року  на базі Ємільчинського району пройшов обласний кущовий круглий стіл на тему «Права людини – недискримінаційний аспект» з нагоди прав людини та підведення підсумків проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», яка тривала з 25 листопада по 10 грудня поточного року.

Управління фінансів Ємільчинської райдержадміністрації інформує

Станом на 09.12.2019 року районному бюджету з обласного бюджету надійшли субвенції на:

грудня

Урочисті заходи з нагоди Дня місцевого самоврядування та Дня Збройних сил України

Сьогодні в залі засідань районної ради відбувся урочистий захід з нагоди Дня місцевого самоврядування та Дня Збройних сил України, в якому взяли  участь депутати районної ради, сільські, селищні голови, керівники структирних підрозділів Ємільчинської РДА  та працівники Ємільчинської районної ради.

Відбулася нарада

Відбулася  нарада

Голова райдержадміністрації В'ячеслав Авраменко провів нараду за участю керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації,  головного лікаря КНП "Ємільчинська центральна районна лікарня" Ємільчинської районної ради Наталії Брановицької, керівника КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Ємільчинської районної ради» Тетяни Соколової.

грудня

Нові правила інформування споживачів про терміни придатності харчових продуктів

У зв’язку із введенням в дію 6 серпня поточного року Закону України «Про інформацію для споживачів харчових продуктів» було підготовлено інфографіку, у якій надано роз’яснення про нові вимоги до маркування термінів придатності харчових продуктів.

МОЗ: В Україні створять дієву систему трансплантації

Парламент ухвалив у першому читанні законопроект щодо повноцінного запуску системи трансплантації в Україні.

грудня

Центр надання адміністративних послуг райдержадміністрації інформує

За 11 місяців поточного року через центр надання адміністративних послуг Ємільчинської районної державної адміністрації Житомирської області надано 11217 адміністративні послуги.

Верховна Рада прийняла закон щодо надання статусу УБД добровольцям

Верховна Рада у другому читанні підтримала законопроект № 2045-1 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання статусу та соціальних гарантій окремим особам із числа учасників антитерористичної операції».

грудня

Уряд запустить програму дешевих кредитів для відкриття бізнесу

За ініціативою Президента України Уряд готує до старту потужний інструмент — програму з підтримки мікро- та малого підприємництва. Вона запрацює з 1 лютого 2020-го року, інформує “Урядовий портал”.

грудня

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді інформує

В смт Ємільчине продовжує діяти акція «16 днів проти насильства».

грудня

Представлено голову Ємільчинської районної державної адміністрації В'ячеслава Григоровича Авраменка

Сьогодні в великому залі районної ради відбулося представлення голови Ємільчинської районної державної адміністрації В'ячеслава Григоровича Авраменка, призначеного на посаду з 2 грудня 2019 року розпорядженням Президента України №435/2019-рп.

Управління фінансів Ємільчинської райдержадміністрації інформує

За період з 01.01.2019 по 30.11.2019 року до загального фонду зведеного  бюджету району надійшло власних доходів (без урахування трансфертів) 23 623 698 грн., що становить 113,6 відсотка до затвердженого на січень-листопад  планового показника, або перевиконання складає  2 821 504 грн.

грудня

Ємільчинський районний військовий комісаріат інформує

Пільги на проїзд для членів сімей загиблих
Члени сімей загиблих мають свої права, пільги і виплати, які передбачені законодавством України. Серед них були і залишаються пільги на проїзд. Однак чимало самих членів сімей загиблих та працівників органів влади помилково вважають, що таких пільг на даний час немає.

[12 3 4 5  >>