Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 10:00 27 березня в Україні 218 лабораторно підтверджених випадків  COVID-19, з них 5 летальних, 4 пацієнт одужало. За добу було зафіксовано 62 нових випадки.

2020

ДВА СЦЕНАРІЇ РОЗВИТКУ ПОДІЙ: СКІЛЬКИ ТРИВАТИМЕ НАВЧАЛЬНИЙ РІК, ДАТИ ЗНО ТА ЯК ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ ВСТУПНА КАМПАНІЯ

У зв’язку з загальнонаціональним карантином Міністерство освіти і науки розробило два сценарії завершення навчального року, проведення зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії.

«Доступні кредити 5-7-9%»

«Доступні кредити 5-7-9%» сприятимуть розвитку малого бізнесу.

2020

Як довго коронавірус живе на поверхнях?

Коронавіруси можуть жити на поверхнях до 5 днів. Але заразність вірусу значно знижується вже за 3 години.

2020

ДО УВАГИ АГРАРІЇВ: ЄС ЗАБОРОНИВ ВИКОРИСТАННЯ ЗЗР ІЗ ВМІСТОМ АКТИВНИХ РЕЧОВИНИ НА ОСНОВІ ХЛОРПІРИФОСУ ТА ХЛОРПІРИФОС-МЕТИЛУ

Для запобігання зменшенню обсягів поставок української продукції до країн-членів ЄС, які займають значну частку в структурі агропродукції України, вітчизняним сільгоспвиробникам необхідно враховувати нові вимоги європейського законодавства при плануванні обробки посівів, місць зберігання та транспортування первинної продукції

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19

За результатами досліджень вірусологічної референс-лабораторії ЦГЗ України та обласних лабораторних центрів загалом підтверджено 156 випадків COVID-19.

2020

Переведення годинників на літній час цього року відбудеться в ніч з суботи на неділю 29 березня

Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 13.05.96 №509 на території України визначено такий порядок обчислення часу: час другого часового поясу (київський час) з переведенням щорічно годинникової стрілки:

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України

25 березня, на засіданні Кабінету Міністрів України прийнято зміни до постанови КМУ № 211 «Про запобігання поширення на території України коронавірусу СОVID-19», які знімають запроваджену на час карантину заборону зі здійснення певних видів діяльності.

2020

Президент провів селекторну нараду з регіонами

Президент України Володимир Зеленський провів селекторну нараду, під час якої поспілкувався з міськими головами обласних центрів та головами ОДА.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України

25 березня, на засіданні Уряду Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль дав доручення Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України проводити моніторинг цін продуктів соціального призначення та наявності таких продуктів у торговельних мережах.

2020

Відповіді на найпоширеніші запитання стосовно навчального процесу — під час онлайн-трансляції

Сьогодні, 26 березня о 14:00 т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій розповість про закінчення навчального року, роботу шкіл в період карантину та проведення ЗНО і вступної кампанії у 2020 році.

2020

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОШИРЕННЯ КОРОНАВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ COVID-19 СТАНОМ НА 25 БЕРЕЗНЯ

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 10:00 25 березня в Україні 113 лабораторно підтверджених випадків  COVID-19, з них 4 летальні, 1 пацієнт одужав та вже виписаний з лікарні. За добу було зафіксовано 29 нових випадків.

СИТУАЦІЯ ЩОДО КОРОНАВІРУСУ НА ЖИТОМИРЩИНІ СТАНОМ НА 25 БЕРЕЗНЯ

Станом на 09.00 25.03.2020 в області залишаються зареєстрованими 2 лабораторно підтверджених випадки COVID-19: летальний випадок у мешканки м. Радомишль та у мешканця м. Житомира, який залишається на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні КУ «Лікарня No1» м. Житомир (зареєстрований 19.03.2020р.).

2020

Уряд запровадив режим надзвичайної ситуації по всій території України на 30 днів, до 24 квітня 2020 року

Кабінет Міністрів через ситуацію з коронавірусом в Україні розширив режим надзвичайної ситуації на всю країну та продовжив дію карантину до 24 квітня.

2020

Пам’ятка для відвідувачів та адміністрації закладів торгівлі, аптек та автозаправочних станцій

З метою запобігання поширення гострого респіраторного захворювання COVID-19, спричиненого коронавірусом SARS-CoV-2 , Головне управління Держпродспоживслужби в Житомирській області спільно з ДУ “Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” розробили пам’ятку, яка містить рекомендації для відвідувачів та адміністрації закладів торгівлі, аптек та заправочних странцій щодо профілактики розповсюдження респіраторної інфекції СOVID-19.

[12 3 4 5  >>