2018

Президент підписав Закон, який надає право членам родин загиблих учасників Революції Гідності на призначення дострокових пенсій

Президент Петро Порошенко підписав Закон, який надає право членам сімей загиблих внаслідок поранення, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних під час участі у Революції Гідності, право на дострокове пенсійне забезпечення за віком.

2018

Вже 5 сімей подали заявки на отримання пільгового кредиту для будівництва власного житла

З початку року 5 сімей подали заявки на отримання пільгового кредит під 3% для придбання, реконструкції або будівництва житла на загальну суму 1 млн грн.

2018

Дев’ять родин скористались послугою денного догляду за дітьми з особливими потребами за грантові кошти ОДА

Дев’ять родин, які виховують дітей і молодь з важкими формами інтелектуальної і фізичної неповносправності, мали можливість протягом двох місяців скористатись послугою денного догляду в рамках проекту за грантові кошти від ОДА.

2018

Сільськогосподарські підприємства Житомирщини на 99% сплатили орендну плату за паї

За оренду земельних ділянок та паїв за 2017 рік сільськогосподарські підприємства Житомирщини виплатили 852,9 млн грн, що становить 99,1% від нарахованої плати.

Відбулась апаратна нарада

19 лютого голова Ємільчинської райдержадміністраціїї І.В.Євтушок провів апаратну нараду за участі голови районної ради В.М.Сороки, керівників управлінь, відділів, підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ, представників ЗМІ.

2018

100 тисяч доларів США Програма "Expo Live" передбачає надання грантового фінансування переможцям конкурсу.

100 тисяч доларів США  Програма

З 20 жовтня 2020 р. по 10 квітня 2021р. у м. Дубай (Об’єднані Арабські Емірати) заплановано проведення Всесвітньої виставки «Експо-2020», основною темою якої визначено «Об’єднуючи Розуми, Створюємо Майбутнє».

2018

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності

Оголошується конкурс бізнес-проектів у рамках реалізації Порядку часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації бізнес-проектів (далі - Порядок), затвердженого рішенням Житомирської обласної ради від 21.12.2017 № 868, додаток 7.

Обласні олімпіади

У суботу та неділю відбулися  обласні олімпіади з хімії, трудового навчання та англійської мови. На обласній олімпіаді з хімії призерами стали учні Ємільчинської ЗОШ I-III ст. №1: Кондратюк Анна, Рубанський Сергій та Борса Єлизавета, які вибороли дипломи III ступеня.

Управління фінансів Ємільчинської райдержадміністрації інформує

За період з 01.01.2018 по 16.02.2018 року до загального фонду зведеного  бюджету району надійшло власних доходів (без урахування трансфертів) 1 888 998 грн., що становить 85,4 відсотка до затвердженого на січень-лютий  планового показника.

Нова українська школа

У суботу та неділю на базі Ємільчинської ЗОШ I-III ст. №1 відбулася I сесія підготовчих курсів у рамках Нової української школи для вчителів початкових класів. Тренерами були Кондратюк Л.В. (Ємільчинської ЗОШ I-III ст. №1) та Михнюк Л.В. (Ємільчинська гімназія).

2018

Щодо призначення субсидії для придбання твердого палива і скрапленого газу у 2018 році.

Згідно з Положенням про порядок призначення та надання населенню субсидій домогосподарства, які бажають отримувати субсидію для придбання твердого палива і скрапленого газу у поточному році, мають подати Заяву про призначення житлової субсидії та Декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії.

2018

Призерами обласної олімпіади з російської мови та літератури стали

Філоненко Ірина (Ємільчинська гімназія) – диплом II ступеня, Віннікова Катерина (Ємільчинська гімназія) – диплом III ступеня та Радчук Наталія ( Ємільчинська ЗОШ I-III ст. №1) - диплом III ступеня.

2018

Інформує служба у справах дітей Ємільчинської райдержадміністрації

Станом на 16.02.2018 року на обліку в службі у справах дітей перебуває 96 дітей, що перебувають у складних життєвих обставинах, з 45 сімей. З них 2 дитини, як такі, що зазнали насильства.

[12 3 4 5  >>