Розклад руху приміських автобусів

2020

Президент підписав закон щодо компенсації працівникам медзакладів ПДФО, утриманого з їхніх доплат до заробітної платні

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо додаткової підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» № 591-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 13 травня 2020 року.

2020

COVID-19 на Житомирщині: за 27 травня 50 осіб одужали та 13 нових випадків захворювання

За минулу добу (27 травня) на Житомирщині лабораторним шляхом підтвердили 13 нових випадків захворювання на коронавірус. Хворобу виявили у жителів м. ЖитомираАндрушівського, Житомирського та Любарського районів.

2020

МОЗ повідомляє: в Україні зафіксовано 22 тис. 382 випадки коронавірусної хвороби COVID-19

За даними Центру громадського здоров’я України, станом на 9:00 28 травня в Україні 22 тис. 382 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 669 летальних, 8 тис. 439 пацієнтів одужали. За добу зафіксовано 477 нових випадків.

2020

Встановлення графіку зустрічей: як усунути перешкоди в спілкуванні з дитиною

До Ємільчинського бюро правової допомоги звернувся Олексій Войтюк (ім’я та прізвище змінені з етичних міркувань, - прим. автора). Чоловіка цікавило питання, які існують шляхи усунення перешкод у спілкуванні з дитиною. Правову консультацію надала фахівчиня Ємільчинського бюро правової допомоги.

2020

Візит регіонального координатора благодійного Фонду Lumos у Житомирській області Наталії Шигонської на Ємільчинщину

Відбулась зустріч голови Ємільчинської РДА В’ячеслава Авраменка з координатором благодійного Фонду Lumos у Житомирській області Наталією Шигонською.

2020

COVID-19 на Житомирщині: за 26 травня 30 осіб одужали та 13 нових випадків захворювання

За минулу добу (26 травня) на Житомирщині лабораторним шляхом підтвердили 13 нових випадків захворювання на коронавірус. Хворобу виявили у жителів м. ЖитомираАндрушівського, Житомирського, Бердичівського, Радомишльського та Любарського районів.

2020

МОЗ повідомляє: в Україні зафіксовано 21 тис. 905 випадків коронавірусної хвороби COVID-19

За даними Центру громадського здоров’я України, станом на 9:00 27 травня в Україні 21905 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 658 летальних, 7 тис. 995 пацієнтів одужало. За добу зафіксовано 321 новий випадок.

2020

Онлайн-брифінг МОЗ щодо заходів з протидії поширенню коронавірусної інфекції. Посилання на трансляцію

Онлайн-брифінг Міністерства охорони здоров’я щодо заходів із протидії поширенню коронавірусної інфекції станом на 9:15 27 травня.

“ЧІЛДРЕН КІНОФЕСТ 2020” запрошує на онлайн-покази. Початок 29 травня

З 29 травня по 7 червня цього року проходитиме VІІ Фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків Чілдрен Кінофест –  в режимі онлайн на сайті фестивалю childrenkinofest.com.

Пробне ЗНО відбудеться 15 та 17 червня, вхід на тестування – в захисних масках

Пробне ЗНО з української мови та літератури відбудеться 15 червня 2020 року, з інших предметів – 17 червня 2020 року. Про це йдеться у відповідному наказі Українського центру оцінювання якості освіти, оприлюдненому 22 травня.

2020

Державна міграційна служба України інформує про режим роботи в умовах послаблення карантинних обмежень

З 25 травня Державна міграційна служба України послаблює обмеження, встановлені у зв’язку із запровадженням в Україні карантину.

2020

КОНТРОЛЬ ЗДОРОВ’Я УЧАСНИКІВ ІСПИТІВ, ЗАХИСНІ МАСКИ ТА ЧЕРГОВІ МЕДИКИ – ОПРИЛЮДНЕНО РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ЗНО, ЄВІ ТА ЄФВВ В УМОВАХ КАРАНТИНУ

До зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування допускатимуться особи з температурою нижче 37,2 0С, без ознак респіраторних хвороб та у захисних масках

2020

COVID-19 на Житомирщині: за 25 травня 6 нових випадків захворювання та 28 осіб одужали

За минулу добу (25 травня) на Житомирщині лабораторним шляхом підтвердили 6 нових випадків захворювання на коронавірус. Хворобу виявили у жителів м. Житомира, Андрушівського та Житомирського районів.

2020

МОЗ повідомляє: в Україні зафіксовано 21 тис.584 випадки коронавірусної хвороби COVID-19

За даними Центру громадського здоров’я України, станом на 9:00 26 травня в Україні 21 тис. 584 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 644 летальні, 7 тис. 575 пацієнтів одужало. За добу зафіксовано 339 нових випадків.

[12 3 4 5  >>