Real time web analytics, Heat map tracking
21лютого

Новий порядок ввезення на територію Іраку м’яса свійської птиці та червоного м’яса

Управління економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури доводить до вашого відома:

Відповідно до Митного кодексу Туркменістану, починаючи з 15 лютого 2017 року, при ввезенні на територію Туркменістану товарів, що розміщені у митному режимі вільного обігу, або тимчасового зберігання, разом з документами, які видаються для підтвердження даних, зазначених у вантажній декларації, вводиться вимога щодо надання копії митної декларації, оформленої в країні відправника.

     З 31.01.17 р. Іракська сторона запроваджує новий порядок ввезення на територію країни м’яса свійської птиці та червоного м’яса.

      Згідно з нововведеннями, іноземні підприємства мають подати заявку до Департаменту здоров’я тварин Міністерства сільського господарства та аграрної реформи PI. Крім  того, вони мають забезпечити відвідання господарства іракськими експертами у складі представників Міністерства сільського господарства та аграрної  реформи , Міністерства охорони здоров’я контролюючого органу при офісі Прем’єр-міністра PI. При цьому, витрати покладаються на потенційного експортера. Після інспекції підприємства іракськими спеціалістами надається безстроковий дозвіл на експорт м’яса на територію Іраку. Заявки на експорт м’яса до PI подаються у вигляді листа ( англійською або арабською мовою) на адресу Департаменту здоров’я  тварин Міністерства сільського господарства та аграрної реформи PI через Посольство PI в Україні.

     Контактні телефони:

  • цілодобовий номер Посольства: ( 00- 964-790) 4167152
  • Тимчасово Повірений у справах України в Республіці Ірак Кузанов Олександр Олександрович: ( 00-964-790) 3029089.

      -    e-mail Посольства: emb_ig@mfa,gov.ua

В категорії Оголошення