жовтня

Відділ освіти, молоді, спорту та культури Ємільчинської райдержадміністрації інформує

Відбувся етнофестиваль «Витоки Уборті медові» в с. Зубковичі

09.10.2019 року пройшов обласний етнофестиваль «Витоки Уборті медові» в селі Зубковичі Олевського району.

Мета фестивалю: створення єдиного культурного простору для розвитку народної творчості братніх народів України та Республіки Білорусь, популяризація народних традицій, фестивального туризму, збереження та розвиток нематеріальної культурної спадщини, ознайомлення із джерелом річки Уборть, його історією і географією, демонстрація самобутньої культури і народних традицій людей, що проживають в населених пунктах, які розташовані на берегах річки Уборть, залучення різних вікових груп населення до української народної творчості та сприяння розвитку їх творчих можливостей і виконавської майстерності.

З цікавою програмою виступило 16 творчих колективів: ансамбль «Марічка» (с. Зубковичі), Олена Бреслаш та Аліна Головенко (м. Олевськ), ансамбль «Вербиченька» (с. Рудня-Іванівська), ансамбль «Калина» (с. Кишин), дует Атрем Курбеко (м. Олевськ) та Володимир Крекотень (смт. Дружба), ансамбль «Легенда» (с. Варварівка), народний фольклорний ансамбль «Намисто» (смт Ємільчене) та ін. Кожен глядач відчув незабутню атмосферу свята та отримав масу позитивних емоцій.

Також в рамках фестивалю були представлені: виставка робіт майстрів декоративно-прикладного мистецтва, виставка-продаж меду та продуктів бджільництва.