Real time web analytics, Heat map tracking
10
жовтня
2018

В Україні створено Фінсько-український трастовий фонд

        Відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації інформує, що в рамках реалізації положень Меморандуму про взаєморозуміння у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики між Держенергоефективності та МЗС Фінляндської Республіки, в Україні створено Фінсько-український трастовий фонд.

      Трастовий Фонд (далі – Фонд) забезпечує грантове фінансування для проектів у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики, що є інструментом співпраці двох країн у зазначених  сферах.

       Фонд фінансується МЗС Фінляндської Республіки. Управління здійснюється Північною екологічною фінансовою корпорацією НЕФКО. Відповідно  до Угоди між Держенергоефективності та Північною екологічною фінансовою корпорацією НЕФКО Агенство є кординатором роботи Фонду в Україні.

        Подати  заявку на отримання грантового фінансування мають змогу як органи місцевого самоврядування, так і бізнес.

           Пріоритетними є заявки, щодо розробки якісних технічно-економічних обґрунтувань для проектів з відновлюваної енергетики.

          Детальну інформацію щодо роботи Фонду та порядку конкурсного відбору проектів можна ознайомитись на сайті Держенергоефективності у  розділі «Діяльність» рубрика «Фінсько-український трастовий фонд» (http://saee.gov.ua/uk/content/finland-ukraine-trust-fund), де також розміщено форму анкети для подачі зазначеної заявки. 

В категорії Новини