липня

Управління праці та соціального захисту населення інформує

Для виплати державних допомог сім'ям з дітьми та малозабезпеченим сім'ям, державної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю, соціальної допомоги на дітей, які виховуються у прийомних сім'ях, компенсаційної виплати у червні місяці 2018 року із Державного бюджету направлено  5515,5 тис. грн.

Вчасно допомоги отримали 3346 родини з дітьми, а саме:

20 осіб у зв'язку з вагітністю та пологами на суму 37,6 тис. грн.;
1085 осіб допомогу при народженні дитини на суму 1372,4 тис. грн.;
1 особа допомогу при усиновленні дитини на суму 25,8 тис. грн.;

43 особи допомогу на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування на суму 197,3 тис. грн.;
494 особи допомогу на дітей одиноким матерям на суму 758,0 тис. грн.;
27 осіб тимчасову державну допомогу дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, на суму 24,3 тис. грн.;
466 сімей державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям на суму 1612,8 тис. грн.;
651 особа державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю на суму 1090,6 тис. грн.;
136 осіб державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю, на суму 194,0 тис. грн.

1 особа тимчасову державну соціальну допомогу непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату на суму 0,2 тис. грн.;

8 сімей соціальну допомогу на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошове забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам на суму 45,7 тис. грн.

74 особи щомісячну грошову допомогу малозабезпеченій особі, яка проживає разом з інвалідом 1 чи 2 групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за ним на суму 145,8 тис. грн.;

340 осіб компенсаційну виплату особі, яка здійснює догляд за інвалідом 1 групи або особою, яка досягла 80 років на суму 11,0 тис. грн.

Завдяки своєчасному надходженню коштів з державного бюджету виплата зазначених вище видів державної допомоги проведена в повному обсязі в установлені терміни, заборгованості з виплати немає.