червня

Управління праці та соціального захисту населення інформує

Доводимо до відома учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності, що на сьогоднішній день виділено коштів в сумі 41500,00 гривень на психологічну реабілітацію.

Так, постановою Кабінету Міністрів України № 1057 від 27 грудня 2017 року затверджено Порядок проведення психологічної реабілітації учасників АТО та постраждалих учасників Революції Гідності.

Для проходження психологічної реабілітації учасник антитерористичної операції, постраждалий учасник Революції Гідності або його законний представник звертається до замовника послуг – районного органу соціального захисту населення за місцем реєстрації або за місцем фактичного проживання (перебування), а для діючих військовослужбовців за місцем перебування (розташування військової частини (підрозділу), із заявою, складеною в довільній формі.

До заяви про направлення учасника антитерористичної операції, постраждалого учасника Революції Гідності на психологічну реабілітацію отримувач послуг додає  копію посвідчення учасника бойових дій, або особи з  інвалідністю внаслідок війни, або учасника війни та копію документа, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення з безпосереднім перебуванням в районах антитерористичної операції у період її проведення.

Відповідно до вище зазначеної постанови два санаторно-курортних заклади, а саме: ДП «Південь-Курорт-Сервіс» на базі санаторія «Орізонт» та ТОВ «Санаторій «Токарі» надали підтвердні документи щодо відповідності суб’єкта надання послуг вимогам документи для включення їх до переліку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації.

На підставі відповідних документів, наданих санаторно-курортними закладами, наказом управління від 30.05.2018 р. за № 54 прийнято рішення про включення ДП «Південь-Курорт-Сервіс» на базі санаторія «Орізонт» та ТОВ «Санаторій «Токарі» до переліку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації.

За детальною інформацією звертайтеся до управління праці та соціального захисту населення Ємільчинської РДА за тел. 4-34-29 або 1 кабінет.