жовтня

Проводи призовників на строкову службу до лав Збройних Сил України

9 жовтня у Ємільчинському районному військовому комісаріаті відбувся урочистий захід проводів майбутніх захисників Батьківщини до лав Збройних Сил України.

Дана подія завжди хвилююча і водночас урочиста. Для призовників - знаменна початком служби у Збройних Силах України, а для батьків - викликає почуття гордості і радості за своїх синів. Адже сьогодні Батьківщина довіряє їм найдорожче     - берегти мир і спокій рідної землі.
Призовників привітали голова районної державної адміністрації Ігор Євтушок та секретар селищної ради Валентина Сорока. Майбутнім захисникам побажали міцного здоров’я, успіхів у службі, справжньої армійської дружби та добросовісного виконання свого обов’язку.

Також привітав призовників  заступник військового комісара - начальник відділення комплектування майор Андрій Примак: «Сьогодні ми відправляємо служити призовників, які направляються у навчальні центри, де проходитимуть фахову підготовку. Вже після цього – у військові частини, де безпосередньо проходять військову службу».  Андрій Примак наголосив, що призовники не потраплять до зони АТО, а проходитимуть службу виключно у військових частинах.

Хвилюючі слова висловила мама, сина який іде в армію, щоб всі призовники  повернулись здоровими до рідної домівки, щоб у щоденному армійському житті їх оберігала материнська молитва.