жовтня

Проведений конкурс «Я патріот - України»

Патріот – це людина, яка любить свою Батьківщину, йде на подвиг за неї, віддана своєму народові. Бути патріотом своєї Батьківщини – що може бути важливішим.. Кожна людина незалежно від віку, статі, посади повинна бути патріотом, і не має значення, чи ти президент країни, чи учень школи - твій патріотизм - у якості виконання тієї справи, якою ти займаєшся. Сила держави – в її патріотах.

12 жовтня в районному Будинку культури проведено районний конкурс дитячо-юнацької патріотичної пісні та музики  «Я патріот - України», в якому взяли участь діти загальноосвітніх шкіл та  Ємільчинської гімназії.

Присутніх привітали заступник голови районної ради Юлія Бондарчук та заступник селищного голови Володимир Євтух.

Конкурс «Я патріот - України» особливий тим, що збирає найталановитіших, найяскравіших дітей. Діти демонстували свої співочі таланти.

Оцінювало конкурс журі, яке  визначило преможців в 2 номінаціях:

- соліст першої вікової категорії;

- соліст другої вікової категорії.

До складу журі увійшли заступник голови районної ради Юлія Бондарчук та заступник селищного голови Володимир Євтух, заступник начальника відділу культури Любов Остапчук, головний спеціаліст відділу у справах сім'ї, молоді, спорту та культури районної державної адміністрації Юлія Охріменко та викладач Ємільчинської музичної школи, завідуюча відділом народних та духовних інструментів Наталія Решетар.

Загальна кількість учасників - 14 конкурсантів та три ансамблі: ансамбель Ємільчинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, ансамбель «Надія» Ємільчинської гімназії та ансамбель «Перлинка» Великояблунецької ЗОШ.

Переможцями районного конкурсу дитячо – юнацької патріотичної пісні «Я – патріот України» стали: в номінації соліст першої вікової категорії  зайняла перше місце - Діана Ревнюк (с. Сімаківка), друге місце - Анна Прищепа (с. Велика Цвіля), третє місце - Евеліна Дідус (смт Ємільчине) та Вікторія Весельська (с. Підлуби). В номінації соліст другої вікової категорії зайняла перше місце - Діана Примак (смт Ємільчине), друге місце - Анна Ситайло (с. Руднє-Іванівська), третє місце - Єлизавета Худих (с. Яблунівка).