жовтня

Проведений конкурс «Я патріот - України»

Патріот – це людина, яка любить свою Батьківщину, йде на подвиг за неї, віддана своєму народові. Бути патріотом своєї Батьківщини – що може бути важливішим.. Кожна людина незалежно від віку, статі, посади повинна бути патріотом, і не має значення, чи ти президент країни, чи учень школи - твій патріотизм - у якості виконання тієї справи, якою ти займаєшся. Сила держави – в її патріотах.

12 жовтня в центральному будинку культури Ємільчинської селищної ради проведено районний конкурс дитячо-юнацької патріотичної пісні та музики  «Я патріот - України», в якому взяли участь діти загальноосвітніх шкіл та  Ємільчинської гімназії.

Присутніх привітали заступник голови районної ради Юлія Бондарчук та заступник селищного голови Володимир Євтух.

Конкурс «Я патріот - України» особливий тим, що збирає найталановитіших, найяскравіших дітей. Діти демонстували свої співочі таланти.

Оцінювало конкурс журі, яке  визначило преможців в 2 номінаціях:

- соліст першої вікової категорії;

- соліст другої вікової категорії.

До складу журі увійшли заступник голови районної ради Юлія Бондарчук та заступник селищного голови Володимир Євтух, в.о. начальника відділу культури та туризму Любов Остапчук, головний спеціаліст відділу у справах сім'ї, молоді, спорту та культури районної державної адміністрації Юлія Охріменко та викладач Ємільчинської музичної школи, завідуюча відділом народних та духовних інструментів Наталія Решетар.

Загальна кількість учасників - 14 конкурсантів та три ансамблі: ансамбель Ємільчинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, ансамбель «Надія» Ємільчинської гімназії та ансамбель «Перлинка» Великояблунецької ЗОШ.

Переможцями районного конкурсу дитячо – юнацької патріотичної пісні «Я – патріот України» стали: в номінації соліст першої вікової категорії  зайняла перше місце - Діана Ревнюк (с. Сімаківка), друге місце - Анна Прищепа (с. Велика Цвіля), третє місце - Евеліна Дідус (смт Ємільчине) та Вікторія Весельська (с. Підлуби). В номінації соліст другої вікової категорії зайняла перше місце - Діана Примак (смт Ємільчине), друге місце - Анна Ситайло (с. Руднє-Іванівська), третє місце - Єлизавета Худих (с. Яблунівка).