жовтня
2018

Працівники Ємільчинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області разом з відділом Ємільчинського бюро правової допомоги провели інформаційну годину

03.10.2018 в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та з метою підвищення рівня правової обізнаності, недопущення вчинення кримінальних правопорушень засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, які перебувають на обліку  Ємільчинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області,   працівником  відділу Ємільчинського бюро правової допомоги спільно з працівниками сектору проведено інформаційну годину «Що таке корупція?».

Під час заходу  присутніх було ознайомлено з основними вимогами Закону України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 №1700-VII, роз’яснено що таке корупція, неправомірна вигода, подарунок та відповідальність за вчинені корупційні дії. Зосереджено увагу на тому, що відповідальність за неправомірну вигоду несуть обидві сторони -  «і та, що дає, і та, що отримує».

Захід проведено у формі диспуту, засуджені задавали цікаві запитання, на що отримували кваліфіковану відповідь юриста.

На завершення було розповсюджено відповідні інформаційні матеріали.