жовтня

Освітяни Ємільчинського району відзначають професійне свято

Освітяни це – розум, це – серце, це – зоряний світ, Це світ вже відкритий і невідкритий ще світ. Освітяни – птахи, що у небо летять без кінця На крилах пера й олівця

4 жовтня в районному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди святкування Дня працівників освіти. Освітяни – люди, народжені нести світло, творити добро і залишати часточку своєї душі у своїх вихованцях.

Професійне свято освітян розпочалося з святкового концерта та слів привітання й вдячності на адресу працівників галузі голови  обласної ради Володимира Ширми, який вручив Грамоти, Подяку та грошові сертифікати сільським школам на придбання шкільного обладнання.

З привітальним словом виступили також голова Ємільчинської районної державної адміністрації Ігор Євтушок та голова районної ради Віктор Сорока. Звертаючись до присутніх освітян, Ігор Володимирович зазначив, що саме на вчителів покладена особлива відповідальність. Це відповідальність за підростаюче покоління. Саме вчитель формує особистість, світогляд, цінності, знання і вміння, громадську позицію.

Після виступу голови райдержадміністрації кращих педагогів району за заслуги в реалізації державної політики в галузі освіти, досягнуті успіхи в справі навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня працівників освіти було нагороджено Подяками, Грамотами райдержадміністрації та районної ради.

Привітав освітян і начальник відділу освіти Ємільчинської райдержадміністрації Анатолій Марчук. Після цього були оголошені результати конкурсу «Школа року». Перше місце посіли  такі школи: Ємільчинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1, Ємільчинська гімназія та Мокляківська   загальноосвітня школа І-ІІ ступенів.

У цей святковий день освітяни отримали море позитивних емоцій від запрошених гостей з Хмельницького двох братів-співаків Євгена та Вадима Гжегожевських.