липня
2018

Молодіжна громадська організація «Сонячна Січ» запрошує до участі у Всеукраїнському національно - патріотичному, військово-спортивному вишколі «НЕСКОРЕНІ»

Молодіжна  громадська організація «Сонячна Січ» запрошує до участі у Всеукраїнському національно - патріотичному, військово-спортивному вишколі «НЕСКОРЕНІ» ім..Ярослава «Роберта» Мельника (правої руки Степана Бендери, провідника ОУН Карпатського краю) на базі обласного фестивалю патріотичної пісні «Яворина- 2018». Захід відбудеться в Карпатах з 11 по 16 липня, а саме в Івано-Франківській області Долинського району Витвицької ОТГ, с.Липка ур.»Розтока». Всі бажаючі  в кількості 5 чол., віком від 14 до 17 років з 1 супроводжуючим включно можуть взяти участь. Дорога до м.Івано- Франківськ відшкодовується в один бік, а до місця проведення заходу передбачений трансфер. З собою потрібно мати: пройдений медичний огляд (довідка 0/79о), копії свідоцтв про народження або паспорт України і дозвіл від батьків на участь у даному заході. За більш детальною інформацією звертайтеся за телефоном: 0999169007 (Віталій)