Real time web analytics, Heat map tracking
13
березня
2018

Інформує відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації

    До уваги підприємств, установ та організацій району про програму залучення німецької експертної підтримки Senior Experten Service ( Служба Старших Екпертів).

    Особливість програми полягає в тому, що фахівці-носії багаторічного досвіду, які  старші за віком та перебувають на пенсії, мають змогу на громадських засадах інвестувати свій час, навички, вміння, досвід, контакти у експертну допомогу іншим.

   Сфери діяльності , в яких працюють фахівці програми SES, це: галузі промисловості, с/г, торгівлі, будівництва, транспорту, зв’язку , банківсько-страхового сектора, освіти, охорони здоров’я , туризму, публічного адміністрування та інших сфер діяльності. Служба Старших Експертів об’єднує понад 11 тис. фахівців з різних  галузей. За період роботи програми у світі було реалізовано понад 40 тис. проектів.

  Хто може подавати заявки на участь у програмі SES? Підприємства, установи та організації різних форм власності; фізичні особи - підприємці; навчальні заклади ( вузи, коледжі, ПТУ, школи та ін.); органи місцевого самоврядування ( заохочуються заявки від ОТГ); медичні заклади; заклади культури та мистецтва; НУО та фонди, тощо).

 За детальною інформацією щодо участі у програмі звертатися до Жанни Соловйової,+380972943753, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ,www.fondgromady.org.ua

В категорії Новини