березня
2018

Інформує відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації

До уваги підприємств, установ та організацій району про програму залучення німецької експертної підтримки Senior Experten Service ( Служба Старших Екпертів).

Особливість програми полягає в тому, що фахівці-носії багаторічного досвіду, які  старші за віком та перебувають на пенсії, мають змогу на громадських засадах інвестувати свій час, навички, вміння, досвід, контакти у експертну допомогу іншим.

Сфери діяльності , в яких працюють фахівці програми SES, це: галузі промисловості, с/г, торгівлі, будівництва, транспорту, зв’язку , банківсько-страхового сектора, освіти, охорони здоров’я , туризму, публічного адміністрування та інших сфер діяльності. Служба Старших Експертів об’єднує понад 11 тис. фахівців з різних  галузей. За період роботи програми у світі було реалізовано понад 40 тис. проектів.

Хто може подавати заявки на участь у програмі SES? Підприємства, установи та організації різних форм власності; фізичні особи - підприємці; навчальні заклади ( вузи, коледжі, ПТУ, школи та ін.); органи місцевого самоврядування ( заохочуються заявки від ОТГ); медичні заклади; заклади культури та мистецтва; НУО та фонди, тощо).

За детальною інформацією щодо участі у програмі звертатися до Жанни Соловйової,+380972943753, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ,www.fondgromady.org.ua