Real time web analytics, Heat map tracking
11
жовтня
2018

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

     Відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури доводить до відома, що на Житомирщині уже другий рік поспіль діє програма, за якою підприємства отримують фінансову підтримку від ОДА на закупівлю нового устаткування та обладнання, модернізацію процесів виробництва та розвиток власного бізнесу.

       Всі підприємства області, які займаються переробною промисловістю, та виробники сільськогосподарської продукції можуть отримати фінансову підтримку від ОДА – до 400 тис. грн.  компенсації з обласного бюджету на розвиток власного бізнесу.

      Заявки департамент агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської ОДА приймає до 26 жовтня 2018 року.

     Відповідно до умов часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, підприємці можуть отримати відшкодування:

  • у розмірі облікової ставки НБУ станом на дату укладання договору – наразі 18%, у випадку, якщо беруть кредит до 1,5 млн грн;
  • у розмірі 400 тис. грн – у разі, коли кредит становить понад 1,5 млн грн.

       Відшкодування підприємцям, які отримали кредит на розвиток власної справи понад 1,5 млн грн, здійснюватиметься таким чином: 400 тис. грн компенсації ділитиметься на кількість місяців користування кредитом (до 36 місяців) і виплачуватиметься щомісячно.

    Документи підприємцям необхідно подати до департаменту агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської ОДА за адресою: м. Житомир, вул. Мала Бердичівська, 25, каб. 206.

        Необхідну інформацію також можна отримати за телефонами: (0412) 47-44-37, 47-44-92 .

В категорії Новини