жовтня

День захисника України відзначили в селищі Ємільчине

В історії нашої Батьківщини є багато подій, які засвідчують мужність, героїзм, відданість та любов українського народу до рідної землі.

14 жовтня – важлива дата, вона поєднує в собі свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, День утворення Української Повстанської Армії, а віднедавна й День захисника України. Головною ідеєю свята є виявлення поваги та шани захисникам нашої держави, її суверенітету й територіальної цілісності, популяризація історії українських військових звитяг, гідне вшанування борців за незалежність України.

З цієї нагоди в райцентрі 14 жовтня відбулись урочисті заходи. З привітальним словом виступили перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Романюк, голова районної ради Віктор Сорока, голова обласної ради Володимир Ширма, селищний голова Сергій Волощук.

Хвилиною мовчання гості та запрошені вшанували пам’ять борців за волю та незалежність України. У виконанні учнів звучали пісні, вірші  в дарунок нашим захисникам.

На завершення заходу очільники району та громадськість поклали  квіти до памятника Т.Г.Шевченка.

Свято пройшло у дусі патріотизму, любові до України та віри у мир на нашій землі.

Цього ж дня для прихильників активного відпочинку був проведений патріотичний захід «Ємільчине. Off-roаd – 2019».

14 жовтня – завжди залишатиметься значущою датою, яка щорічно переповнятиме гордістю та хвилюваннями серця громадян нашого району та України вцілому.