січня

Україна та Ізраїль підписали угоду про зону вільної торгівлі

Ізраїль став 46 країною, з якою Україна підписала Угоду про вільну торгівлю. З моменту набуття нею чинності будуть скасовані ввізні мита для близько 80% українських промислових товарів.

січня

Відбулось покладання квітів з нагоди Дня Соборності України та 100-річчя проголошення Акта Злуки

У єдності дій та соборності душ – наша сила і шлях до перемоги.

22 січня в нашому селищі відбулися урочисті заходи з відзначення Дня Соборності України.

січня

ВІТАННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ З НАГОДИ ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ ТА 100-РІЧЧЯ ПРОГОЛОШЕННЯ АКТУ ЗЛУКИ УНР ТА ЗУНР

Акт Злуки – це найвища точка української революції і визвольних змагань початку двадцятого століття. Він став результатом величезних всенародних зусиль, праці і боротьби, що тривали століттями, - Петро ПОРОШЕНКО.

січня

Для людей з інвалідністю запроваджено онлайн-сервіс придбання залізничних квитків

Крок за кроком Міністерство соціальної політики впроваджує європейські стандарти обслуговування з метою підвищення якості життя населення.

Управління фінансів Ємільчинської райдержадміністрації інформує

За період з 01.01.2019 року по 21.01.2019 року районному бюджету з обласного  бюджету надійшли субвенції на:

січня

Управління праці та соціального захисту населення Ємільчинської райдержадміністрації інформує

Указом Президента України від 07.12.2018№416/2018 за материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку присвоїли почесне звання «Мати-героїня» 25 жінкам Житомирської області, в т.ч. матері 5 дітей, жительці с.Хутір - Мокляки Дейнеко Любові Наумівні.

Правила безпеки життєдіяльності під час відзначення Водохрещення Господнього

19-го січня віруючі традиційно відзначатимуть Водохрещення Господнє – одне з найбільших свят православної церкви. Святкування пов’язане з відвідуванням вірянами річок, озер та інших водоймищ.

січня

Відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації інформує

Департаментом агропромислового розвитку та економічної політики проведено інформаційну сесію щодо участі у третьому раунді Фази впровадження Програми «U-LEAD з Європою».

Близько 5 тисяч жителів області прийшли на представлення Томосу у Житомирі

Тисячі житомирян, серед яких і жителі із районів області, прийшли до Свято-Михайлівського кафедрального собору, аби разом із Президентом Петром Порошенком взяти участь у подячному молебні з нагоди отримання Православною Церквою України Томосу, а також на власні очі побачити важливий релігійний документ – Томос про автокефалію української церкви.

Петро Порошенко у Станишівській ОТГ: Нам треба йти своїм шляхом

Децентралізація визнана однією з найуспішніших реформ. Завдяки цій реформі бюджети розвитку громад зростають у десятки разів, а місцеві бюджети перевищили бюджет держави.

Отець Богдан Бойко: Люди приходили, дивились і фотографували Томос у Житомирі

Тисячі вірян – жителів м. Житомира та області – після завершення подячної молитви за автокефалію Православної церкви України приходили до Свято-Михайлівського кафедрального собору, аби подивитись та пофотографувати Томос.

«Іду на ви» – Президент України затвердив девіз ССО

«Іду на ви» – Петро Порошенко затвердив вислів легендарного князя Київської Русі Святослава Хороброго девізом Сил спеціальних операцій ЗСУ.

січня

Петро Порошенко вручив бойовий прапор «хижим вовкам» Житомирщини – Силам спеціальних операцій

Президент, Верховний Головнокомандувач ЗСУ Петро Порошенко на Житомирщині вручив Силам спеціальних операцій бойовий прапор.

січня

Першим пріоритетом в 2019 році буде підвищення рівня соціальних стандартів – Президент на Житомирщині

Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки на Житомирщину зустрівся з мешканцями Станишівської об‘єднаної територіальної громади та обговорив з ними перші результати та подальші перспективи розвитку громад в рамках загальнодержавної реформи децентралізації. «Децентралізація - реформа, яка безпосередньо має відношення до громад», - сказав Президент.

січня

Петро Порошенко на Житомирщині: Українські спецпризначенці були, є і будуть елітою Збройних сил України

Президент України Петро Порошенко зустрівся із військовослужбовцями Сил спеціальних операцій Збройних Сил України, де вручив офіційний прапор сил спецпризначення.

<<  1 2 3 4 [56 7 8 9  >>