Управління фінансів Ємільчинської райдержадміністрації інформує

За період з 01.11.2018 року по  26.11.2018 року з обласного  бюджету надійшли субвенції районному бюджету на:

Вшанували пам'ять жертв голодоморів

24 листопада 2018 року в центрі селища Ємільчиного відбувся жалобний захід, приурочений Дню пам’яті жертв голодоморів.

2018

Півтисячі медиків Житомирщини закликали керівників єпархій УПЦ МП підтримати Єдину Помісну Церкву

Медичні працівники Житомирщини закликали Митрополита Житомирського і Новоград-Волинського УПЦ Никодима та Митрополита Овруцького і Коростенського УПЦ Віссаріона підтримати створення в Україні Єдиної Помісної церкви.

2018

Ємільчинський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді інформує

Напередодні початку Всесвітньої акції “16 днів проти насильства” з 25 листопада до 10 грудня  Ємільчинський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводить тематичну телефонну «гарячу лінію»: РОЗІРВИ КОЛО: ЗУПИНИ НАСИЛЬСТВО!

Верховна Рада схвалила Урядовий проект Державного бюджету на 2019 рік

Верховна Рада України схвалила підготовлений Урядом України проект Державного бюджету на 2019 рік. За таке рішення проголосували 240 народних депутатів.

2018

Служба у справах дітей інформує

21 листопада у Житомирській обласній філармонії ім. Святослава Ріхтера пройшов обласний фестиваль родин «Єдина родина – єдина країна».  Це фестиваль дітей, які позбавлені батьківського піклування та влаштовані у сімейні форми виховання.

Актуально про субсидії - консультує Міністр юстиції

Вітаю Вас, пане Міністре! Поясність, будь ласка, чи зможуть ті, хто ще не отримав субсидію, її отримати і у кого мають право її забрати.

2018

25 найкращих молодих учених зможуть щороку отримувати державні стипендії на честь Героїв Небесної Сотні, – постанова Уряду

Уряд визначив, як обиратимуть стипендіатів та призначатимуть державні іменні стипендії для найкращих молодих вчених, встановлені для вшанування подвигу Героїв України – Героїв Небесної Сотні. Відповідну постанову було прийнято 21 листопада 2018 року, під час засідання Кабінету Міністрів.

2018

Тривалість відпустки особам з інвалідністю

Відповідно до частини 1 статті 6 ЗУ “Про відпустки” (далі – Закон) щорічна основна відпустка надається працівникам тривалістю не менш як 24 календарних дні за відпрацьований робочий рік, який відлічується з дня укладення трудового договору.

2018

Революція Гідності, війна за незалежність додали до історичної когорти звитяжців тисячі сучасних українських героїв – Президент

Гідність та свобода для українців – це не просто слова. Для нашого народу – це сенс життя та сенс боротьби за свою землю, незалежність. І Революція Гідності стала логічним продовженням споконвічного прагнення українців до омріяної свободи. Про це у День Гідності та Свободи сказав Президент Петро Порошенко в ході робочої поїздки на Житомирщину.

Відзначили День Гідності і Свободи

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи, встановлений Указом Президента України Петром Порошенком в знак вшанування патріотизму і мужності громадян, які постали на захист демократичних цінностей та європейського вибору нашого народу.

Дитяча злочинність

Насамперед необхідно відзначити, що протягом поточного року спільно узгоджені заходи відповідних служб Ємільчинського району, які уповноважені на забезпечення зниження злочинності серед дітей, позитивно вплинули на результати щодо зниження рівня злочинності серед дітей порівняно з попередніми роками.

2018

Учні й учителі можуть пройти безкоштовний онлайн-курс, що навчить безпечно працювати в Інтернеті

Учні, вчителі та усі охочі можуть пройти безкоштовний онлайн-курс «З мережевого етикету та безпеки», що допоможе навчитись безпечно та комфортно працювати в Інтернеті. Його було розроблено компанією Google у співпраці з Міністерством освіти і науки України, інформують у МОН України.

2018

Уряд оновлює підходи до реформування державного управління в діалозі з ЄС

Представники Європейського Союзу, громадського сектору та державних органів обговорили прогрес виконання Стратегії реформування державного управління на 2016-2020 роки на черговій зустрічі Стратегічного діалогу Україна – ЄС, яка відбулася 15 листопада.

<<  1 2 3 4 [56 7 8 9  >>