2018

В Україні стартувала інформаційна кампанія «Євроінтеграція: сила можливостей»

До Дня Європи в Україні стартувала інформаційна кампанія «Євроінтеграція: сила можливостей». Проект ініційовано Офісом Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції та Урядовим офісом координації європейської та євроатлантичної інтеграції. Він реалізується за допомоги проекту ЄС Association4U.

2018

Реформа зі складною назвою «деінституціалізація», або Чи будуть в Україні закривати інтернати

У минулому році в Україні розпочалася реформа, яка має складну назву «деінституціалізація».

2018

Бойові можливості ЗСУ значно зросли – Президент перевірив готовність до використання американських ПТРК Javelin

Президент, Верховний Головнокомандуючий Збройних Сил України Петро Порошенко здійснив робочу поїздку на один з військових полігонів та перевірив готовність ЗСУ до бойового використання американський протитанкових ракетних комплексів «Джавелін» (Javelin).

2018

Обов’язковий платіж – скільки потрібно сплачувати громадянам, яким призначили житлову субсидію

З травня 2018 року громадяни, яким призначено житлову субсидію, зобов’язані щомісяця сплачувати обов’язкову частку платежу.

2018

Лише за тиждень населення та ОСББ отримали 140 млн грн. «теплих кредитів», що більше ніж за весь травень минулого року!

Високий попит на Урядову програму підтримки при утепленні житла триває. Минулого тижня учасники програми залучили в державних банках 140 млн грн. «теплих кредитів», що перевищує показники за весь травень 2017 р., коли було одержано 120 млн грн. кредитів.

2018

Відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації інформує

18 травня 2018 року  відновлено маршрут за напрямком «Велика Цвіля – Житомир ч/з Новоград – Волинський». Даний маршрут обслуговує відповідно до укладеного договору ТОВ «МАЗАР». Організатором  пасажирських перевезень  є управління дорожнього будівництва та інфраструктури облдержадміністрації.

2018

Право оформити субсидію не на всіх зареєстрованих, а фактично проживаючих в помешканні осіб, залишилося

Право оформити субсидію не на всіх зареєстрованих, а фактично проживаючих в помешканні осіб, з 1 травня 2018 року збереглося. Держава йде назустріч родинам, в яких прописані повнолітні діти, але вже багато років не проживають з батьками, і пропонує доходи тих, хто прописаний, але фактично не проживає у помешканні, не враховувати під час розрахунку розміру субсидії.

Нарада директорів шкіл

17 травня на базі Сімаківської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулася нарада директорів шкіл району, в якій взяв участь начальник відділу освіти Марчук А.В.

Інформує відділ освіти райдержадміністрації

В 39 обласних змаганнях юних туристів-краєзнавців І місце зайняла команда Ємільчинської гімназії (керівники Калініченко О.О. та Павленко Н.В.).

2018

Вечірній профілактичний рейд служби у справах дітей

17 травня працівниками служби у справах дітей Ємільчинської районної державної адміністрації спільно з працівниками Ємільчинського ВП Новоград-Волинського ВП ГУНП України в Житомирській області було проведено вечірній профілактичний рейд на базі Сімаківської сільської ради, де проводилась дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» (Джура).

2018

Військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура-2018»)

17-18 травня 2018 р. на базі Сімаківської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулася військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура-2018»), в якій взяли участь 19 роїв загальноосвітніх шкіл району.

Інформує управління фінансів райдержадміністрації

За період з 01.05.2018 року по  21.05.2018 року з обласного  бюджету надійшли субвенції районному бюджету на:

<<  1 2 3 [45 6 7 8  >>