січня

Агропромисловий комплекс, ІТ, машинобудування, туризм, логістика стануть точками прориву, які підштовхнуть нас вперед – Президент про економічну стратегію України

Під час виступу на Форумі «Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом» Президент Петро Порошенко окреслив головні напрямки економічної стратегії розвитку України на найближчий період.

січня

Стартував онлайн-курс з ґендерної політики від DESPRO

В межах напряму підтримки ґендерної рівності Швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO запустив онлайн-курс «Ґендерна політика для розвитку місцевого самоврядування» на Спільноті практик.

ПРО ІНДЕКСАЦІЮ НОРМАТИВНОЇ ГРОШОВОЇ ОЦІНКИ ЗЕМЕЛЬ

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру на виконання статті 289 Податкового кодексу України повідомляє.

січня

МОЗ України пропонує пришвидшити процедуру відправлення українців на лікування у закордонних клініках

Українці, яких неможливо вилікувати в Україні, швидше отримуватимуть необхідну медичну допомогу за кордоном, адже пропонується внести чіткі часові регламенти для кожного етапу.

Україна 29 січня вшановує пам'ять Героїв битви під Крутами 101 рік тому

Сто один рік тому, 29 січня 1918 року, відбувся бій під Крутами. Тоді близько 400 курсантів і студентів стримали наступ на Київ майже чотиритисячної армії більшовиків.

Управління фінансів Ємільчинської райдержадміністрації інформує

За період з 01.01.2019 року по 28.01.2019 року районному бюджету з обласного бюджету надійшли субвенції на:

січня

Управління праці та соціального захисту населення Ємільчинської райдержадміністрації інформує

З метою ефективного функціонування соціального діалогу, підвищення ефективності колективно-договірного регулювання в ході реалізації соціально-економічної політики району управління праці та соціального захисту населення Ємільчинської райдержадміністрації звертається до всіх роботодавців району щодо початку колдоговірної кампанії (укладення колективних договорів або внесення змін і доповнень до діючих).

січня

Що змінилося у державній підсумковій атестації і хто проходитиме її цього року - набув чинності новий порядок проведення ДПА

На 2019 рік МОН розширило можливості учнів під час проходження державної підсумкової атестації.

27 січня – Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту. Ця дата  обрана не випадково: саме цього дня 1945 року війська 1-го Українського фронту звільнили в’язнів найбільшого гітлерівського концтабору смерті Аушвіц-Біркенау неподалік польського Освенціма.

З початку року 90% радянських ГОСТів втратили чинність в Україні

З 1 січня 2019 року 90% радянських стандартів, так званих ГОСТів, втратили чинність в Україні. Про це повідомила прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

січня

Відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації інформує

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

Оголошується конкурс бізнес-проектів у рамках реалізації Порядку часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації бізнес-проектів

січня

Громадська організація «Відкритий світ молоді» запрошує на міжнародний семінар

Громадська організація «Відкритий світ молоді» з 14 по 19 квітня 2019 року в м. Братислава у співпраці з Східноєвропейським агентством розвитку (EEDA) за підтримки Посольства Словаччини в Україні проводить міжнародний семінар «Сучасні технології соціальної роботи в різних сферах життя» (програма додається).

січня

Сумлінним батькам – податкова соціальна пільга на дітей

З настанням 2019 року набули чинності положення другого пакету законів «Чужих дітей не буває» щодо отримання податкової соціальної пільги сумлінними батьками. Щоправда, це стосуватиметься лише окремих категорій батьків.

січня

Право на своєчасне одержання винагороди за працю захищається законом - консультує Міністр юстиції

Вітаю, пане Міністре! Після звільнення з роботи мені не виплатили частину коштів, які я заробила. Як мені їх повернути і чи понесе колишній роботодавець за це відповідальність?

січня

Підтримка та навчання вчителів - основний елемент будь-якої освітньої реформи - Лілія Гриневич

З 2019 року почнуть діяти нові інструменти заохочення педагогів – сертифікація та механізм «гроші ходять за вчителем» на підвищення кваліфікації, що відкриє більші можливості для самореалізації.

<<  1 2 3 [45 6 7 8  >>