2018

Вітання голови районної ради ветеранів війни та праці

Голова районної державної адміністрації Ігор Євтушок привітав Володимира Радіоновича Князя, голову районної ради ветеранів війни та праці, ветерана освітянської галузі, з 65-річчям від дня народження.

Управління фінансів інформує

За період з 01.08.2018 року по  10.08.2018 року з обласного  бюджету надійшли субвенції районному бюджету

Вивчення досвіду розвитку туризму

Нещодавно делегація з Ємільчинського району, яку очолював голова районної державної адміністрації ігор Євтушок, побувала в  місті Коростень з метою вивчення розвитку туризму в даному місті.

Зібрано урожай ранніх зернових

Сільськогосподарськими підприємствами району зібрано ранніх зернових  на площі 3,5 тис. га, намолочено більше 12 тис. тн. зерна, при середній урожайності 35,2 цнт./ га.

Про результати конкурсу

27 липня 2018 року проведено конкурс на зайняття вакантних  посади державної служби категорії «В»

Державні допомоги

Для виплати державних допомог сім'ям з дітьми та малозабезпеченим сім'ям, державної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю, соціальної допомоги на дітей, які виховуються у прийомних сім'ях, компенсаційної виплати у липні місяці 2018 року із Державного бюджету направлено 5285,7  тис. грн.

Управління фінансів інформує

За період з 01.01.2018 по 31.07.2018 року до загального фонду зведеного  бюджету району надійшло власних доходів (без урахування трансфертів) 10 550 368 грн., що становить 113,4 відсотка до затвердженого на січень-липень  планового показника, або перевиконання складає 1 249 576 грн.

Про результати конкурсу

02 серпня 2018 року проведено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії "В" - провідного спеціаліста відділу організаційної роботи апарату районної державної адміністрації.

Ще понад 1000 домогосподарств встановили сонячні панелі у II кварталі 2018 року

Використання сонячних панелей стрімко набирає популярності серед населення. У II кварталі ц.р. ще 1107 родин перейшли на електроенергію з енергії сонця, що вдвічі більше, ніж у I кварталі цього року.

2018

У Ємільчине працює громадська приймальня та «телефон довіри» Управління СБ України у Житомирській області

Для прийому звернень від мешканців регіону про факти корупції чиновників та посадовців, наміри чи заклики до сепаратизму, силового захоплення державної влади, терористичної і диверсійної діяльності, інші правопорушення, що відносяться до компетенції СБУ, Управління Служби безпеки України у Житомирській області повідомляє про роботу громадських приймалень у всіх районних центрах регіону.

До відома дівчат-футболісток!

Дівчата 2004-2005 року народження, які хочуть своє життя пов’язати з футболом та прославити жіночий футбольний клуб "Полісся" можуть до 15 серпня 2018 року подати документи до спортивного ліцею та за результатами конкурсу стати учнями ліцею.

2018

Релігійні громади Житомирщини вітають жителів області зі 1030-річчям хрещення Русі

Цьогоріч Україна відзначає 1030-річчя хрещення Київської Русі-України. З нагоди свята представники різних релігійних конфесій області вітають жителів Житомирщини із такою значимою для усіх вірян подією.

Управління фінансів інформує

За період з 01.07.2018 року по  30.07.2018 року з обласного  бюджету надійшли субвенції районному бюджету

До відома учасників антитерористичної операції та учасників Революції Гідності

До відома учасників антитерористичної операції та  учасників Революції Гідності

З державного бюджету для учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності виділено на психологічну реабілітацію кошти в сумі 41500,00 гривень.

2018

Консультує Міністр юстиції: «Мінімальний розмір аліментів збільшиться»

Пане міністре, я розлучена, на дитину отримую від чоловіка аліменти, але їх ні на що не вистачає. Кажуть, щоб колишній платив на дитину більше, треба підняти мінімальний розмір аліментів. Коли це нарешті відбудеться?

<<  1 2 3 [45 6 7 8  >>