травня

День вишиванки відзначили в смт Ємільчине

Щорічно в третій четвер травня в Україні відзначають День вишиванки. Свято не має ніякого політичного підґрунтя, його головна мета – популяризувати українську культуру і традиції.

травня

Служба у справах дітей Ємільчинської районної державної адміністрації інформує

Служба у справах дітей  Ємільчинської районної державної адміністрації інформує

Зустріч керівництва райдержадміністрації, Ємільчинської селищної ради та Барашівської сільської ради з дітьми-сиротами, дітьми, позбавленими батьківського піклування – випускниками загальноосвітніх шкіл району

травня

Триває IV Всеукраїнський конкурс «Неймовірні села України 2019»

Конкурс проходитиме за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, Посольства Королівства Нідерланди в Україні, компанії «Бейкер Тіллі Україна», Освітнього проекту «Агрокебети», журналу Agroexpert.

Вже майже 600 млн грн «теплих кредитів» отримали українці у цьому році

Програма «теплих кредитів» - у самому розпалі. Минулого тижня українські родини залучили ще близько 50 млн грн. «теплих кредитів» для термомодернізації будинків, зокрема:

травня

Вже понад 140 млн грн. виділено місцевою владою для додаткового співфінансування «теплих кредитів» у 2019 році

У 2019 р. у співпраці з Держенергоефективності впроваджено вже 140 місцевих програм здешевлення «теплих кредитів». На їхню реалізацію виділено більше 140 млн грн із місцевих бюджетів.

Увага! Конкурс на кращі жіночі ініціативи в Україні

Європейська Асамблея жінок-депутатів оголошує конкурс та запрошує активних представників жіноцтва до участі в другому національному конкурсі на кращі жіночі ініціативи в Україні, які стали вагомими для демократичного розвитку місцевих громад (міст, селищ, районів).

травня

Управління праці та соціального захисту населення Ємільчинської райдержадміністрації інформує

ЩОДО ПРИЗНАЧЕННЯ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ З ТРАВНЯ 2019 РОКУ

Управління фінансів Ємільчинської райдержадміністрації інформує

За період з 01.05.2019 року по 13.05.2019 року районному бюджету з обласного бюджету надійшли субвенції на:

травня

Протидія булінгу, безпека на дорозі та в школі – почався конкурс фото і відеоробіт «Безпечна країна»

В Україні стартував конкурс учнівських фото та відеоробіт «Безпечна країна». Про це йшлося 10 травня під час відкриття 5-го Глобального тижня безпеки дорожнього руху.

НОВИЙ СТАНДАРТ СІЛЬСЬКОЇ МЕДИЦИНИ МАЄ СТАТИ НОРМОЮ ДЛЯ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Про це наголосив у своєму виступі на засіданні Уряду Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій ЗУБКО.

травня

Енергосервіс стає все більш популярним механізмом для підвищення енергоефективності бюджетних установ та економії на комунальних послугах

Енергосервіс полягає в тому, що енергоефективні заходи в будівлях бюджетних установ (шкіл, дитячих садочків, лікарень, університетів тощо) впроваджуються приватними інвесторами – енергосервісними компаніями (ЕСКО), а оплата здійснюється виключно за рахунок економії, досягнутої в результаті здійснення енергоефективних заходів.

травня

Незважаючи на свята та вихідні дні, ще близько 6 тис. родин залучили понад 40 млн грн «теплих кредитів» на енергоефективні заходи

Ажіотаж серед охочих взяти «теплі кредити» триває.

Минулого тижня, навіть попри свята, українські родини поспішили взяти участь в державній програмі з енергоефективності та отримали в банках більше 40 млн грн «теплих кредитів», зокрема:

травня

Відбулися заходи з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня, в центі селища відбулися урочистості, присвячені 74-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

травня

Домашня тиранія – злочин, а не «любов»

Ініціатива Мін`юсту #СтопНасильство у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» сьогодні захищає від домашньої тиранії на законодавчому рівні.

травня

Заробітна плата у «конверті» позбавляє гарантованого права на захист з боку держави

Заробітна плата у «конверті» позбавляє гарантованого права  на захист з боку держави

Пане Міністре! Я працював столяром на підприємстві майже півроку, отримував «наручно» зарплату, але, як з’ясувалося, офіційно мене ніхто не оформив. Про всі обов’язкові процедури при влаштуванні на роботу я дізнався вже потім, після інциденту. Як мені бути тепер?

<<  1 2 3 [45 6 7 8  >>