Візити дружби

29-30 жовтня 2018 року педагогічні колективи шкіл Ємільчинського району відвідали сусідні школи з метою обміну досвідом, знайомства із колективами, їхніми досягненнями, основними формами проведення методичної роботи в школі, системою роботи з обдарованими дітьми.

2018

Нарада з питань розрахунку за спожиту електроенергію, призову на військову строкову службу, соціального захисту

У малому залі засідань Ємільчинської районної ради відбулася нарада з питань розрахунку за спожиту електроенергію, призову на військову строкову службу, соціального захисту.

74 річниця з Дня визволення України від фашистських загарбників

День визволення України від фашистських загарбників — свято, яке відзначається в Україні щорічно 28 жовтня, в день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України.

2018

«Уповноважені особи – законодавча ініціатива Мін`юсту, яка покликана вирішити нотаріальні проблеми в сільській місцевості»: консультує Міністр юстиції

«Уповноважені особи – законодавча ініціатива Мін`юсту, яка покликана вирішити нотаріальні проблеми в сільській місцевості»:  консультує Міністр юстиції

У нас в містечку на Кіровоградщині вже понад 5 років немає нотаріуса. Найближчий – за 50 кілометрів. Чув, що Мін’юст придумав як вирішити цю проблему. Чи це справді так?

2018

Україна – Китай: найпривабливіші шляхи співпраці - це «зелені» проекти та переробка сміття

На масштабному форумі «Horasis China Meeting» у Києві Голова Держенергоефективності Сергій Савчук закликав керівників провідних китайських компаній брати активну участь в інвестуванні та реалізації проектів з енергоефективності, відновлюваної енергетики та переробки сміття в Україні.

2018

Інформаційна кампанія з безпеки дорожнього руху "Не жени до мене! Збережи своє життя!"

Інформаційна кампанія з безпеки дорожнього руху

У Житомирській, Івано-Франківській, Львівській, Харківській, Хмельницькій, Херсонській областях та містах Києві і Одесі стартувала інформаційна кампанія з безпеки дорожнього руху.

2018

Сергій Савчук: Запуск системи аукціонів, ринку твердого та рідкого біопалива, «зелених» бондів та розвиток ЕСКО – пріоритети на найближчу перспективу

Прогрес та плани розвитку сталої енергетики в Україні обговорили представники влади, бізнесу, інвестори та інші гравці ринку на 10-му Мiжнародному форумі i виставці сталої енергетики Центральної та Схiдної Європи  «SEF 2018».

2018

Голова Держенергоефективності Сергій Савчук презентував американським інвесторам здобутки та потенціал впровадження «зелених» проектів в Україні

Досягнення та інвестиційний потенціал української «чистої» енергетики розглянули Голова Держенергоефективності Сергій Савчук із керуючим директором американської компанії «EyeOn Solar» Алексом Крамарчуком та віце-президентом з розвитку компанії «Horasis» Павлом Конопком.

2018

Київський національний університет ім. Т. Шевченка оголосив ЕСКО-тендери для 9 об’єктів

У Системі електронних публічних закупівель «PROZORRO» (https://prozorro.gov.ua) оголошено перші ЕСКО-тендери на проведення енергоефективних заходів у 9 об’єктах Київського національного університету ім. Т. Шевченка (http://www.univ.kiev.ua).

<<  1 2 3 [45 6 7 8  >>