2018

"Чорні лісоруби" дорого заплатять за знищення українських лісів – Президент підписав Закон щодо збереження лісів

Президент Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо збереження українських лісів та запобігання незаконному вивезенню необроблених лісоматеріалів».

Дев’ятнадцята сесія обласної ради

Відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати дев’ятнадцяту сесію обласної ради сьомого скликання 25 жовтня 2018 року о 10 годині в залі засідань обласної ради.

2018

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

Оголошується черговий конкурс бізнес-проектів відповідно до Порядку часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації бізнес-проектів, затвердженого рішенням Житомирської обласної ради від 21.12.2017 № 868 (зі змінами, затвердженими рішеннями обласної ради від 31.05.2018 №1022, від 12.09.2018 №1204) «Про програму економічного і соціального розвитку Житомирської області    на 2018 рік», передбачено надання фінансової підтримки суб’єктам малого і середнього підприємництва.

Тренінги для психологів

Від Міністерства соціальної політики України надійшов лист від 21.09.2018 №18254/0/2-18/38 про те, що спільно з Координатором ОБСЄ в Україні заплановано провести тренінги для психологів з впровадження корекційних програм для кривдників, які вчиняють домашнє насильство.

2018

Як отримати допомогу при народженні малюка

Соціальна допомога в зв’язку з народженням дітей встановлена державою з метою створення належних умов для повноцінного утримання і виховання малечі та надається одному з батьків або опікуну, разом з яким постійно проживає малюк. Призначення та виплата допомоги при народженні дитини здійснюється органом соціального захисту населення за місцем проживання батьків. Документи, необхідні для призначення соцдопомоги, подаються особисто, не пізніше 12 місяців з дня народження дитини.

2018

Центр надання адміністративних послуг Ємільчинської районної державної адміністрації інформує

За дев’ять місяців поточного року через центр надання адміністративних послуг Ємільчинської районної державної адміністрації Житомирської області надано 4052 адміністративні послуги.

2018

Батьки новонароджених отримали «Пакунок малюка»

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.06.2018 № 512 деякі питання реалізації пілотного проекту із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «Пакунок малюка»  розпочато реалізацію проекта.

У мене бізнесу в Росії немає - Президент Порошенко

«У мене був бізнес в Росії до війни. Але війна все поміняла. І тепер я хочу, щоб всі почули – у Порошенка в Росії бізнесу немає і бути не може.

2018

Обласна соціально-родинна акція «Привітай батька»

Обласна  соціально-родинна акція «Привітай батька»

Починаючи з 2009 року в третю неділю вересня в Україні відзначається День Батька.

2018

Проведена акція-флешмоб «Усиновлення – це любов на все життя»

До дня усиновлення, який в Україні відзначають 30 вересня, працівники служби у справах дітей Ємільчинської РДА разом зі школярами Ємільчинської ЗОШ № 1 та Ємільчинської гімназії долучилися до проведення Всеукраїнської акції -

2018

Примусові заходи впливу на боржників – ефективний стимул для ліквідації аліментної заборгованості

Несумлінні батьки уже зрозуміли, що ухилятися від виконання свого обов’язку – утримання власних дітей до досягнення ними повноліття, а за потреби – і до 23 років на період їхнього навчання, у них не вийде. Нові інструменти впливу на боржників-аліментників виявилися дієвими і  доволі стимулюючими, що і відчув на собі житель Житомира із 4-річним «стажем» несплати аліментів неповнолітній доньці.

2018

Позбавлення батьківських прав – крайній захід впливу на несумлінних батьків: консультує Міністр юстиції

Доброго дня! Шановний пане міністре, скажіть, будь ласка, чи можна якось позбавити батьківських прав одного із батьків, який зовсім забув про дитину?

2018

Ігор Гундич відвідав родину, яка скористалася програмою «Власний дім» і платить за житло 1,2 тис грн в місяць

1,2 тис. грн у місяць платить за власний будинок родина на Житомирщині.Сім’я із села Велика Волиця Любарського району скористалася відновленою головою ОДА Ігорем Гундичем програмою пільгового кредитування та придбала житло під 3% річних.

2018

Що робити якщо родич помер на тимчасово окупованій території

Перш за все потрібно знайти кваліфікованого спеціаліста-юриста або звернутися до місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

<<  1 2 [34 5 6 7  >>