Увага!!!

12 квітня розпочалась передплатна кампанія на ІІ півріччя 2018 року.

2018

ПОСТІЙНИЙ КОНКУРС ГРАНТІВ для ОГС «Громадськість за проєвропейські зміни в Україні»

Інститут економічних досліджень та політичних консультацій
у співпраці з «Європейською правдою»,

в рамках проекту «Просування реформ в регіони»,
який фінансується Європейським Союзом в рамках програми
«Підтримка громадянського суспільства в Україні»

ОГОЛОШУЄ ПОСТІЙНИЙ КОНКУРС ГРАНТІВ
«ГРОМАДСЬКІСТЬ ЗА ПРОЄВРОПЕЙСЬКІ ЗМІНИ В УКРАЇНІ»

2018

Garage Idea для соціального підприємництва “Як вирішувати соціальні проблеми бізнес-методами”

Розриваєшся між улюбленою справою і роботою? Не уявляєш, як заробляти гроші, допомагаючи іншим? У тебе вже є бізнес – хочеш дати йому «людське обличчя»? Тобі шлях у соціальні підприємці. Роби перший крок – приходь на Garage Idea!

Інформує відділ освіти райдержадміністрації

22.05.2018р. 122 учні Ємільчинського району склали ЗНО з математики (м. Новоград-Волинськ), 24.05.2018р. 210 учнів писали ЗНО з української мови та літератури (м. Олевськ).

2018

На Житомирщині відкрили «інсультне» відділення із обладнанням за світовими стандартами

Тепер Житомирщина має обладнане за світовими стандартами інсультології неврологічне відділення з блоком інтенсивної терапії. Завдяки такому відділенню лікарі зможуть рятувати сотні життів та попереджувати інвалідизацію від інсульту тисячам жителям області щороку.

На Житомирщині у 2018 році планують розчистити майже 17 га водних об’єктів

На території Житомирської області у 2018 році планують розчистити 16,8 га водних об’єктів. Роботи будуть проводитися у рамках Регіональної програми робіт з розчистки та регулювання русел річок Житомирської області на період 2018-2021 роки, яку будуть затверджувати на черговій сесії обласної ради.

2018

Для кого та як зміниться призначення субсидій з травня 2018 року. ІНТЕРВ’Ю з Юрієм Прокопцем

З 1 травня 2018 року для всіх українців діє нова програма житлових субсидій, яка є соціально справедливою та більш адресною. Зміни направлені на те, щоб всі ті, хто справді потребує субсидії, – її отримали.

2018

Інформує управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації

У січні-травні 2018 року районною робочою групою здійснено 59 обстежень робочих місць, в ході яких виявлено 65 осіб без належного оформлення трудових відносин.

Інформує управління фінансів райдержадміністрації

За період з 01.05.2018 року по  21.05.2018 року з обласного  бюджету надійшли субвенції районному бюджету на:

Про результати конкурсу

23 травня 2018 року проведено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії "В" управління, а саме: головного спеціаліста відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення та компенсаційних виплат, пов'язаних з аварією на ЧАЕС управління праці та соціального захисту населення Ємільчинської районної державної адміністрації Житомирської області .

2018

Держенергоефективності разом із провідними китайськими компаніями обговорили перспективи реалізації спільних інвестиційних «зелених» проектів

Агентство продовжує працювати із китайськими партнерами у рамках Меморандуму про співпрацю України та Китаю у відновлюваній енергетиці, підписаного у грудні 2017 р. за участю Першого віце-прем'єр-міністра України – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва.

2018

Відшкодування за «теплими кредитами» розпочато: Держенергоефективності виплатило 4,4 млн грн. учасникам програми у квітні

Усередині квітня державні банки розпочали надавати «теплі кредити» і вже сьогодні, на основі отриманих від фінансових установ зведених реєстрів позичальників, Держенергоефективності здійснило відшкодування учасникам програми у розмірі 4,4 млн гривень.

<<  1 2 [34 5 6 7  >>