На лікування у закордонних клініках направили 44 людини

31 дорослий і 13 дітей, хвороби яких наразі не лікуються в Україні, найближчим часом отримають необхідне лікування у закордонних клініках за державний кошт.

Строки оформлення земельної ділянки можуть скоротитись у 10 разів

Віце-прем’єр-міністр-Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій ЗУБКО надав протокольне доручення Мінагрополітиці, Держгеокадастру разом з Мінекономрозвитку та іншими зацікавленими органами вивчити кращий іноземний досвід та надати пропозиції щодо скорочення строків та процедур оформлення земельної ділянки.

лютого

Молодіжні організації, заклади освіти та ІРЦ можуть запросити до себе волонтерів Корпусу миру США

Корпус Миру США приймає заявки на дворічну співпрацю з волонтерами за проектом «Молодіжний розвиток».

лютого

Управління праці та соціального захисту населення Ємільчинської райдержадміністрації інформує

Згідно бюджетної програмої 2501200 “Соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” за бюджетним напрямом“ за напрямом оплата санаторно-курортного лікування громадянам, віднесених до категорії 1, та дітей-інвалідів, інвалідність яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою” на 2019 рік для компенсації санаторно-курортним закладам вартості путівок для оздоровлення громадян даної категорії, фінансування передбачено на рівні 1,3 млн. грн., що становить 64 % від загальної потреби.

лютого

Центр надання адміністративних послуг райдержадміністрації інформує

За січень 2019 року через центр надання адміністративних послуг Ємільчинської районної державної адміністрації Житомирської області надано 452 адміністративні послуги.

лютого

Двадцять друга сесія обласної ради сьомого скликання

Відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати двадцять другу (позачергову) сесію обласної ради сьомого скликання 7 лютого 2019 року о 10 годині в залі засідань обласної ради.

Управління фінансів Ємільчинської райдержадміністрації інформує

За період з 01.01.2019 по 31.01.2019 року до загального фонду зведеного  бюджету району надійшло власних доходів (без урахування трансфертів) 1 400 705 грн., що становить 132,05 відсотка до затвердженого на січень  планового показника, або перевиконання складає 339 970 грн.

лютого

Семінар-навчання з питань застосування норм податкового, земельного та антикорупційного законодавства

Сьогодні в малому залі засідань Ємільчинської районної ради був проведений семінар-навчання з питань змін до норм податкового господарства, земельногого законодавства, призначення житлових субсидій у 2019 році, про зміни до Закону України "Про безоплатну правову допомогу", про дотримання вимог Закону України "Про запобігання корупції" в частині запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

лютого

Відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації інформує

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

Оголошується конкурс бізнес-проектів у рамках реалізації Порядку часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації бізнес-проектів

В області триває будівництво вже 19 сільських амбулаторій

В області втілюється у життя один із масштабніших проектів регіонального розвитку – створюється мережа сільських амбулаторій нового типу. Так будівельні роботи вже ведуться у 19-ти населених пунктах Житомирської області. У рамках ініціативи розвитку сільської медицини Президента України Петра Порошенка на Житомирщині збудують 22 амбулаторії з житлом для лікарів.

січня

Уряд збільшує соціальну допомогу сім'ям, в яких народжуються діти - «муніципальна няня» і «пакунок малюка»

Муніципальна няня додатково до щомісячних виплат на дитину.

січня

Уряд оновив норми споживання газу для домогосподарств без лічильників

Кабінет Міністрів України в рамках поновлення справедливих норм споживання газу населенням України ухвалив рішення про встановлення норми в 3,29 кубометра газу на одну особу на місяць для домогосподарств, які не мають лічильників. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду.

січня

Домашнє насильство стоп: як каратимуть кривдників?

З 11 січня набрали чинності зміни до Кримінального та Кримінально Процесуального кодексів України, які посилили відповідальність за домашнє насильство. Про головні новації, в межах проекту «Я маю право!», розповіли фахівці Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області.

Середня зарплата в Україні у грудні перевищила 10,5 тис. грн, – дані Держстату

Середня заробітна плата в Україні в грудні сягнула 10573 грн, що в 2,8 раза більше за показник мінімальної зарплати. Як свідчать дані Державної служби статистики України, зростання реальної зарплати за грудень до листопада склало 14,5%. Зростання по року – 9,7%.

<<  1 2 [34 5 6 7  >>