Правила добросусідства

Досить поширеними є ситуації, коли власники або користувачі суміжних земельних ділянок не можуть дійти згоди щодо спільної межі. Це нерідко стає причиною сусідських конфліктів, психологічної напруги, а також ускладнень під час використання земельних ділянок. Звернення клієнтів до Ємільчинського бюро правової допомоги з такими питаннями є непоодинокі.

травня

Управління праці та соціального захисту населення Ємільчинської райдержадміністрації інформує

Постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі» затверджено Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовй формі. Монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг в Україні стартує з 1 жовтня 2019 року.

Управління фінансів Ємільчинської райдержадміністрації інформує

За період з 01.05.2019 року по 27.05.2019 року районному бюджету з обласного  бюджету надійшли субвенції на:

травня

В Україні з'являться наукові ліцеї для талановитих дітей

Усі учні наукових ліцеїв отримуватимуть стипендії та безкоштовне харчування.

травня

Відділ освіти, молоді, спорту та культури Ємільчинської райдержадміністрації інформує

Свято обдарованої дитини

17 травня в місті Житомирі в ОІППО відбулося свято обдарованої дитини, на якому були представлені такі номінації: «Кращий заклад», «Лауреати олімпіад 2019 року (за результатами ІІІ та ІY етапів)», «Лауреати мовно-літературних конкурсів 2019 року», «Найкращі випускники 2019 року за результатами участі в олімпіадах», «Педагоги – наставники».

травня

Е-малятко: дев’ять послуг за однією заявою

В Україні загалом, і на Житомирщині зокрема, значної популярності набула послуга видачі свідоцтв про народження дитини безпосередньо в пологовому будинку.

травня

Право внутрішньо переміщеної особи на медичне обслуговування, - роз’яснює Міністр юстиції

Доброго дня! Мене звати Ірина, я «вимушена переселенка» з Донецької області. Понад два роки проживаю у місті Хмельницький і за цей час жодного разу не зверталася до лікарів, проте наразі маю таку потребу. Поясніть, будь ласка, що мені як внутрішньо переміщеній особі, необхідно зробити щоб стати на облік у місцевій лікарні.

травня

Відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації інформує

ВЕБІНАР «ЕНЕРГЕТИЧНА ПОЛІТИКА ЄС: УРОКИ ДЛЯ УКРАЇНИ»

травня

Вісімнадцята сесія районної ради сьомого скликання

Вісімнадцята сесія  районної ради сьомого скликання

Відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати  вісімнадцяту сесію районної ради сьомого скликання 31 травня  2019  року об 11.00  год. у залі засідань районної ради.

ЄС ЗАПУСКАЄ КАМПАНІЮ ДЛЯ СВЯТКУВАННЯ 70-ЛІТТЯ ЗАГАЛЬНОЇ ДЕКЛАРАЦІЇ ПРАВ ЛЮДИНИ

травня

Нарада з питань реформування та фінансування медичної галузі району

Відбулася чергова нарада під керівництвом голови райдержадміністрації Ігоря Євтушка за участі сільських, селищних голів.

Управління фінансів Ємільчинської райдержадміністрації інформує

За період з 01.05.2019 року по 20.05.2019 року районному бюджету з обласного  бюджету надійшли субвенції на:

травня

Коростенська дирекція залізничних перевезень інформує

Коростенська дирекція залізничних перевезень  інформує

З метою проведення профілактичної роботи із запобігання невиробничому травматизму на залізничному транспорті Коростенська дирекція залізничних перевезень  інформує про наступне:

травня

Булінгу треба протистояти уже сьогодні

Діти різні за своїм характером, багато хто чутливий і досить близько сприймає слова оточуючих до серця. На жаль, такі школярі найчастіше стають жертвами цькування. Знущання над ними приносить задоволення агресору, особливо він щасливий, коли зміг довести однолітка до сліз.

травня

Як захистити своє право власності на земельну ділянку, - роз’яснює Міністр юстиції

Доброго дня! Мій сусід орендує земельну ділянку вже декілька років, але тиждень тому до нього приїхали невідомі люди з документами і заявили, що віднині вони є орендарями. Сусід звернувся до поліції, там зареєстрували заяву і більше нічого. Цього року я теж планував взяти землю в оренду, але тепер побоююсь. Підкажіть, як бути?

<<  1 2 [34 5 6 7  >>