2018

Проведений конкурс «Я патріот - України»

Патріот – це людина, яка любить свою Батьківщину, йде на подвиг за неї, віддана своєму народові. Бути патріотом своєї Батьківщини – що може бути важливішим.. Кожна людина незалежно від віку, статі, посади повинна бути патріотом, і не має значення, чи ти президент країни, чи учень школи - твій патріотизм - у якості виконання тієї справи, якою ти займаєшся. Сила держави – в її патріотах.

2018

Працівники Ємільчинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області разом з відділом Ємільчинського бюро правової допомоги провели робочу зустріч

Працівники Ємільчинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області  разом з відділом  Ємільчинського бюро правової допомоги   провели робочу зустріч

12 жовтня 2018 року відбулася робоча зустріч начальника Ємільчинського районного сектору філії Державної установи «Центр апробації» у Житомирській області Тетяни Шомко з представниками   відділу Ємільчинського бюро правової допомоги.

Відвідування Новоград-Волинського танкового полігону

Учні 11 класів Яблунецької, Сімаківської, Миколаївської, Великоцвілянської, Руднє-Іванівської, Варварівської та Рихальської ЗОШ І-ІІІ ступенів 10 жовтня 2018 року разом з вчителями предмету «Захист Вітчизни» відвідали Новоград-Волинський полігон.

2018

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

Відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури доводить до відома, що на Житомирщині уже другий рік поспіль діє програма, за якою підприємства отримують фінансову підтримку від ОДА на закупівлю нового устаткування та обладнання, модернізацію процесів виробництва та розвиток власного бізнесу.

2018

Стартувала всеукраїнська інформаційна кампанія «Права захисників»

Міністерство юстиції України в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» розпочало інформаційну кампанію #ПраваЗахисників, спрямовану на інформування учасників бойових дій про їхні права.

2018

Право на допомогу з безробіття: консультує Міністр юстиції

Пане міністре, вже кілька місяців не можу знайти роботу. Чи маю я право на допомогу з безробіття?

100-річчя випуску перших поштових марок України

У 2018 році Україна святкує 100-річчя випуску  перших поштових марок України. Цікавою була історія їх виникнення.

В Україні створено Фінсько-український трастовий фонд

Відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації інформує, що в рамках реалізації положень Меморандуму про взаєморозуміння у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики між Держенергоефективності та МЗС Фінляндської Республіки, в Україні створено Фінсько-український трастовий фонд.

Проводи призовників на строкову службу до лав Збройних Сил України

9 жовтня у Ємільчинському районному військовому комісаріаті відбувся урочистий захід проводів майбутніх захисників Батьківщини до лав Збройних Сил України.

Як працює Укрпошта на Житомирщині

Публічне акціонерне товариство «Укрпошта» (ПАТ «Укрпошта») утворене з 1 березня 2017 року Міністерством інфраструктури України шляхом перетворення Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта», відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 21.03.2011 №265-р.

Сплата своєї частки обов’язкова

Громадяни, яким призначено житлову субсидію, зобов’язані щомісяця сплачувати обов’язкову частку платежу.

За три роки зарплати вчителів зростуть майже на 85%

У наступному році освіта залишиться одним із пріоритетів соціальних видатків.

2018

Освітяни Ємільчинського району відзначають професійне свято

Освітяни це – розум, це – серце, це – зоряний світ, Це світ вже відкритий і невідкритий ще світ. Освітяни – птахи, що у небо летять без кінця На крилах пера й олівця

2018

Стягнення нарахованої, але невиплаченої заробітної плати: консультує Міністр юстиції

Пане Міністре, після звільнення за згодою сторін мені не виплатили частину коштів, які я заробив. Що мені робити?

<<  1 [23 4 5 6  >>