лютого

Кошти від розмитнення автомобілів на єврономерах маємо використати для індексації пенсій – Президент

Президент Петро Порошенко закликав власників автомобілів з іноземною реєстрацією скористатися останніми днями дії пільгового періоду для легалізації зазначених транспортних засобів. Це сприятиме не лише наповненню безпосередньо бюджету Пенсійного фонду, а й дозволить здійснити індексацію пенсій, наголосив Глава держави.

Встановлення лічильників – це як щеплення від кору, — Зубко

Першим кроком до енергоефективності є встановлення лічильнику. Облік — це як щеплення від вірусу кору.

лютого

Управління праці та соціального захисту населення Ємільчинської райдержадміністрації інформує

Змінена вартість твердого палива та газу, яка застосовується для призначення пільг.

Управління фінансів Ємільчинської райдержадміністрації інформує

За період з 01.02.2019 року по 11.02.2019 року районному бюджету з обласного бюджету надійшли субвенції на:

лютого

Для воїнів-афганців відбувся святковий концерт

«Афганістан – то біль і смуток, чиєсь обірване життя».

лютого

Публічний звіт голови Ємільчинської об’єднаної територіальної громади

Відбувся публічний звіт голови Ємільчинської об’єднаної територіальної громади Сергія Волощука за 2018 рік. У ході заходу було презентовано інформацію по роботі виконкому Ємільчинської селищної ради, виконанні завдання та використанні кошти з місцевого бюджету за 2018 рік, розвиток земельних відносин, ринку праці, благоустрою, питання соціального захисту населення, розвитку освіти, культури, фізичної культури та спорту в районі.

лютого

Можливості для громад: Український культурний фонд презентував нові конкурсні програми

Український культурний фонд (УФК) презентував нові конкурсні програми Фонду, що будуть реалізовуватися протягом 2019 року.

лютого

Проблему забезпечення житлом учасників АТО і ВПО може вирішити нова бюджетна програма, – Лев Парцхаладзе

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та новостворене Міністерство у справах ветеранів України обговорили спільну роботу з вирішення проблеми забезпечення житлом учасників бойових дій, зокрема, ветеранів АТО/ООС та внутрішньо переміщених осіб з їх числа.

лютого

Співпраця задля реалізації важливої справи на користь дітей

Нещодавно в рамках виконання меморандумів про співпрацю між Міністерством юстиції України та Державною службою зайнятості й Державною службою з питань праці, укладених 21 січня нинішнього року, на Житомирщині відбулися спільні наради-семінари керівництва Головного територіального управління юстиції  та  керівників  Управління Держпраці, Житомирського обласного центру зайнятості, представників структурних підрозділів у районах цих установ.

лютого

Як отримати свідоцтво про народження та зареєструвати місце проживання дитини, - консультує Міністр юстиції

Доброго дня, пане Міністре. Через місяць чекаємо з дружиною на первістка, хочемо дізнатися, як отримати свідоцтво про народження та зареєструвати місце проживання дитини?

Які додаткові щеплення рекомендує МОЗ

Окрім обов’язкових планових щеплень, які ви отримали в дитинстві, та ще й кожні 10 років вакцинуєтеся від дифтерії й правця, залишаються важливі щеплення, які дають багато переваг.

лютого

Президент дав старт монетизації субсидій у готівковій формі

Президент Петро Порошенко дав старт системі монетизації субсидій для малозабезпечених українців.

Про результати конкурсу

05 лютого 2019 року проведено конкурс на заміщення вакантної посади державної служби категорії «В» - державного реєстратора реєстраціййного сектору Ємільчинської районної державної адміністрації Житомирської області (тимчасово, на період відпустки основного працівника по догляду за дитиною до трирічного віку).

лютого

МОН: Третій предмет у ДПА обиратиме педрада, але вона повинна врахувати побажання учнів

Під час вибору третього предмета на ДПА в 9-му класі педрада школи обов’язково має враховувати побажання учнів. Це, зокрема, передбачають зміни до наказу МОН № 59 «Про проведення в 2018/2019 навчальному році державної підсумкової атестації осіб, які здобувають загальну середню освіту».

<<  1 [23 4 5 6  >>