2018

У 2019 року в поліклініках для пацієнтів почнуть впроваджувати електронні медкартки, - МОЗ

МОЗ України впроваджує електронні медичні записи, які мають стати першим кроком до безпаперової роботи лікарів.

2018

Працівники Ємільчинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області взяли участь у проведенні заходів в рамках Всеукраїнського тижня права

11 грудня 2018 року начальник Ємільчинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області Тетяна Шомко, в рамках проведення Всеукраїнського тижня  права, взяла участь у проведенні батьківських зборів Рихальської ЗОШ I-III ступенів, на яких виступила з питанням профілактики дитячої злочинності.

2018

Президент підписав Закон про припинення дії договору про дружбу з Росією

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною та Російською Федерацією».

2018

Шістнадцята сесія районної ради сьомого скликання

Відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати шістнадцяту сесію районної ради сьомого скликання 21 грудня 2018 року об 11 годині у залі засідань районної ради.

Управління фінансів Ємільчинської райдержадміністрації інформує

За період з 01.12.2018 року по 10.12.2018 року з обласного  бюджету надійшли субвенції районному бюджету на:

2018

Управління праці та соціального захисту населення Ємільчинської райдержадміністрації інформує

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації повідомляє, на території району в 2017/2018 н. р. навчається 3007 дітей. На виконання Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», районної програми «Оздоровлення та відпочинок дітей на 2017-2020 роки» вживались наступні заходи:

2018

Глава Уряду пропонує вирішити питання нерівності оплати праці жінок і чоловіків в Україні

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман пропонує на рівні центральної влади обговорити і вирішити питання нерівності оплати праці жінок і чоловіків, яке має місце в Україні. Про це він сказав під час участі в роботі Українського жіночого конгресу.

2018

Відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування

День місцевого самоврядування – це подія, що не лише яскраво підтверджує активну участь широких мас населення в управлінні державою, високу роль самоврядності як найдемократичнішої, наймасовішої форми управління в суспільстві, а й возвеличує чесну й самовіддану працю сільських, селищних, міських голів, депутатів і працівників виконавчих апаратів місцевих рад.

2018

Україна пишається своїм військом і довіряє йому

Президент України Петро ПОРОШЕНКО привітав військовослужбовців, працівників та ветеранів Збройних Сил України.

2018

Служба у справах дітей інформує

Закон України «Про запобігання домашньому насильству»   (№ 2229-VІІІ) діє з 07.01.2018 р. Він спрямований на адаптацію українського законодавства до європейських стандартів і передбачає комплексний підхід до боротьби з домашнім насильством.

2018

На Житомирщині ще два міста долучилися до проекту «Шлюб за добу»

6 грудня цього року ще у двох містах Житомирщини – Бердичеві та Новограді-Волинському стартує проект Міністерства юстиції України «Шлюб за добу». Організатором державної реєстрації шлюбу виступило комунальне підприємство «Центр державної реєстрації» Садківської сільської ради (Житомирський район).

Як протидіяти домашньому насильству – консультує Міністр юстиції

Мій чоловік, коли вип’є, піднімає на мене руку. Спершу думала, що цього більше не повториться, але за останній рік він мене бив мало не щомісяця. Що мені робити?

2018

Пільги дітям учасників АТО на навчання

Держава забезпечує учасникам бойових дій та їх дітям державну підтримку для отримання професійно-технічної та вищої освіти в державних і комунальних навчальних закладах.

2018

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ РОЗ’ЯСНЮЄ: ПРИЙШЛА СУБСИДІЯ. ЯК СПЛАЧУВАТИ СВІЙ ОБОВ’ЯЗКОВИЙ ПЛАТІЖ?

Як і в минулих опалювальних сезонах зекономлену субсидію можна використати для оплати в наступному місяці спожитого понад виділену соціальну норму газу, води чи електроенергії.

2018

В УКРАЇНІ РОЗПОЧАЛИСЯ КОМАНДНО-ШТАБНІ ТРЕНУВАННЯ З ОРГАНАМИ УПРАВЛІННЯ ЄДИНОЇ ДЕРЖАВНОЇ СИСТЕМИ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ В УМОВАХ ОСОБЛИВОГО ПЕРІОДУ

Упродовж 4-5 грудня в Україні проходять командно-штабні тренування з органами управління цивільного захисту єдиної державної системи цивільного захисту щодо переведення її з режиму функціонування в мирний час на режим функціонування в особливий період.

<<  1 [23 4 5 6  >>