травня

Відбулася вісімнадцята сесія районної ради VII скликання

Відбулася  вісімнадцята сесія районної ради VII скликання

У великому залі районної ради відбулося пленарне засідання вісімнадцятої  сесії районної ради VII скликання під керівництвом голови районної ради Віктора Сороки.

Кампанія “Уважні батьки”

Зваблення дітей у мережі – як уважним дорослим впоратися з новим викликом

травня

Закупівля комп'ютерів для шкіл Ємільчинського району

З метою підвищення якості освіти в Ємільчинському районі за кошти державної субвенції та кошти місцевого бюджету будуть придбані персональні комп'ютери для опорних закладів та закладів освіти І-ІІІ ступенів, з кількістю учнів 100 та більше, а саме:

травня

Відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації інформує

"УКРАЇНСЬКИЙ ЕКСПОРТНИЙ ТИЖДЕНЬ - 2019"

Увага! Оголошення!

2 червня 2019 року в смт Ємільчине відбудеться обласний фестиваль дитячої творчості “Лелеченьки”.

травня

Відділ ведення Державного реєстру виборців Ємільчинської райдержадміністрації інформує

Інформація щодо тимчасової зміни місця голосування

29 травня 2019 року Центральною виборчою комісією прийнято постанову № 910, якою внесено зміни до постанови Комісії від 13 вересня 2012 року № 893 "Про забезпечення тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси".

Служба у справах дітей Ємільчинської районної державної адміністрації інформує

Служба у справах дітей  Ємільчинської районної державної адміністрації інформує

29 травня 2019 року в приміщенні Житомирського академічного українського музично- драматичного театру імені Івана Кочерги з нагоди святкування Дня захисту дітей відбувся обласний захід для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського; дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах; дітей загиблих Героїв Небесної Сотні; дітей, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи; дітей, батьки яких загинули, постраждали чи беруть безпосередню участь в антитерористичній операції.

травня

Співфінансування енергоефективних заходів для промислових підприємств із коштів екологічного податку – подвійний стимул компаніям до енергоощадності

Це питання обговорили представники Держенергоефективності та проекту GIZ "Консультація підприємств щодо енергоефективності" на спільному семінарі «Зростання податку за викиди СО2 - стагнація підприємств чи новий шлях до розвитку?».

травня

Розвиток електротранспорту – інвестиція у заміщення імпортних нафтопродуктів в Україні

На цьому наголосив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, відкриваючи 4-у Міжнародну виставку електромобілів та гібридів «PLUG-IN UKRAINE» у виставковому центрі  «ACCO International» у Києві.

травня

Ще 5 тис. родин отримали відшкодування за «теплими кредитами», залученими у травні цього року

Держенергоефективності відшкодувало 27 млн грн для близько 5 тис. родин, які стали учасниками програми «теплих кредитів» у травні цього року.

травня

1000 атестатів вже видано енергоаудиторам для проведення енергетичної сертифікації будівель та обстеження інженерних систем

У співпраці із 43  закладами вищої освіти ми продовжуємо формувати ринок висококваліфікованих енергоаудиторів для сертифікації енергоефективності будівель.

травня

Перші пологи: що повинна знати кожна майбутня мама, - консультує Міністр юстиції

Добрий день, Павле Дмитровичу! Хочу отримати від  Вас пораду. Зовсім скоро в нашій сім’ї  буде поповнення. Я дуже схвильована, бо це моя перша дитина. Оскільки я буду вперше перебувати у пологовому будинку, хотіла  б розуміти свої права.  Розкажіть про них більш детально, будь ласка.

Нарада в аптеці

Відбулася нарада в КП "Ємільчинська центральна аптека" за участю голови райдержадміністрації Ігоря Євтушка, його першого заступника Олександра Романюка та голови районної ради Віктора Сороки.

Служба у справах дітей Ємільчинської районної державної адміністрації інформує

Служба у справах дітей  Ємільчинської районної державної адміністрації інформує

Прийміть дитину у родину!!!!

Кожна дитина повинна виховуватися в родині, відчувати любов, турботу й підтримку близьких людей, розуміти, що вона потрібна.

травня

Набір учасників на тренінги в рамках навчальної програми «Успішні локальні громади»

Фонд «Освіта для демократії» (Варшава, Польща), Громадська організація «Наше Поділля» (Вінниця) та Громадська організація «Точка доступу» (Краматорськ) запрошують представників Житомирської, Хмельницької, Запорізької, Донецької та Луганської областей до участі у програмі «Успішні локальні громади».

<<  1 [23 4 5 6  >>