серпня

До відома дівчат-футболісток!

Дівчата 2004-2005 року народження, які хочуть своє життя пов’язати з футболом та прославити жіночий футбольний клуб "Полісся" можуть до 15 серпня 2018 року подати документи до спортивного ліцею та за результатами конкурсу стати учнями ліцею.

2018

Релігійні громади Житомирщини вітають жителів області зі 1030-річчям хрещення Русі

Цьогоріч Україна відзначає 1030-річчя хрещення Київської Русі-України. З нагоди свята представники різних релігійних конфесій області вітають жителів Житомирщини із такою значимою для усіх вірян подією.

Управління фінансів інформує

За період з 01.07.2018 року по  30.07.2018 року з обласного  бюджету надійшли субвенції районному бюджету

До відома учасників антитерористичної операції та учасників Революції Гідності

До відома учасників антитерористичної операції та  учасників Революції Гідності

З державного бюджету для учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності виділено на психологічну реабілітацію кошти в сумі 41500,00 гривень.

2018

Консультує Міністр юстиції: «Мінімальний розмір аліментів збільшиться»

Пане міністре, я розлучена, на дитину отримую від чоловіка аліменти, але їх ні на що не вистачає. Кажуть, щоб колишній платив на дитину більше, треба підняти мінімальний розмір аліментів. Коли це нарешті відбудеться?

Управління фінансів інформує

За період з 01.07.2018 року по  23.07.2018 року з обласного  бюджету надійшли субвенції районному бюджету.

Оздоровлення дітей триває

3 дітей Ємільчинського району в липні  поїхали на відпочинок  в МДЦ «Артек» ( безкоштовно – 1 дитина-сирота, з 20 % доплатою до повної вартості – 1 дитина учасника бойових дій  в АТО, з 30 % доплатою – 1 дитина, яка виховується в багатодітній сім’ї).

2018

6 багатодітних матерів – жителів нашого району отримали почесне звання "Мати-героїня"

6 багатодітних матерів – жителів нашого району отримали почесне звання

Указом Президента України від 11.05.2018 року за материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного розвитку 85 жінкам Житомирської області присвоєно почесне звання «Мати-героїня», з них -  6 багатодітних матерів – жительки нашого району:

2018

На Житомирщині 21 липня приспустять прапори у знак жалоби за загиблими в автокатастрофі

21 липня на Житомирщині оголошується Днем жалоби за загиблими в автокатастрофі поблизу с. Глибочиці. У районах та містах області приспустять державні прапори.

2018

Інформує відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації

У Житомирській області діє затверджена обласна програма відшкодування відсотків кредиту за встановлення сонячних електростанцій.

Оголошено конкурс

Ємільчинська районна державна адміністрація Житомирської області оголошує конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії "В"- провідного спеціаліста відділу організаційної роботи апарату районної державної адміністрації.

2018

Як отримати зекономлені кошти субсидії на послугу газо-та електропостачання для індивідуального опалення

В поточному році продовжено реалізацію програми монетизації частини невикористаних сум субсидій.

2018

Від 21 до 48 тисяч гривень грошового забезпечення можуть отримувати щомісяця дитячі будинки сімейного типу

Після створення дитячого будинку сімейного типу його вихованці отримують соціальну допомогу, а батьки-вихователі – грошове забезпечення. Загальна сума забезпечення на один дитячий будинок сімейного типу складає від 21 до 48 тисяч гривень.

<<  1 [23 4 5 6  >>