2016

До уваги керівників сільськогосподарських підприємств району!

За результатами селекторної наради Мінагрополітики, яка відбулася 12 квітня 2016 року, звертаємо увагу керівників сільськогосподарських підприємств району на питання дотримання законодавства при застосуванні пестицидів і агрохімікатів на посівах сільськогосподарських культур.

Чемпіонат області з футболу

28 травня в чемпіонаті області з футболу 2016 зустрілися команди футбольних клубів «Будівельник» м. Малина та «Ємільчине».

Проведення тендеру!

Європейський банк реконструкції та розвитку оголосив проведення тендеру у рамках проекту «Підвищення ефективності централізованого теплопостачання Республіки Молдова» (DHEIP).

Фінансування проектів

Офісом Центральноєвропейської ініціативи (ЦЕІ) при Європейському банку реконструкції та розвитку розпочато збір заявок на фінансування проектів у рамках Програми ЦЕІ з передачі ноу-хау (КЕР) на 2016 рік.

Останній дзвінок

В загальноосвітніх школах Ємільчинщини відбулося свято останнього дзвоника. На сьогодні з лав районних шкіл випустилося 245 одинадцятикласників.

Візит народного депутата

26 травня з робочою поїздкою Ємільчинський район відвідав народний депутат України В.М. Литвин.

Сплата за житлово-комунальні послуги

Станом на 26.05.2016 року сплата за житлово-комунальні послуги (водопостачання, водовідведення, вивіз побутового сміття) населенням району становить 422207 грн., що складає 102 % нарахованої вартості послуг.

2016

Міжнародні виставки під загальною назвою «Iran Tabriz Industry Exhibition»

З 26 по 29 травня 2016 року іранською компанією «TARHE SANAT NAMAAZIN» буде проведено ряд міжнародних виставок під загальною назвою «Iran Tabriz Industry Exhibition»

2016

Cемінар «Ефективні експортні стратегії»

07 червня 2016 року у дипломатичній академії України при МЗС відбудеться семінар «Ефективні експортні стратегії» (м. Київ, вул. Велика Житомирська, 2).

2016

Концерт Житомирської академічної хорової капели «Орея»

В районному Будинку культури відбувся концерт Житомирської академічної хорової капели «Орея».

2016

Зустріч керівництва області з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування

У приміщенні Житомирської обласної філармонії ім. С. Ріхтера відбулася зустріч керівництва області з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування – випускниками ЗОШ області.

Відбулась нарада директорів шкіл

На базі Ємільчинської гімназії відбулася нарада директорів, в якій взяв участь заступник голови райдержадміністрації Сергій Жека.

Відбулась апаратна нарада

Під керівництвом голови райдержадміністрації Ігоря Євтушка проведено апаратну нараду з начальниками відділів райдержадміністрації та керівниками її структурних підрозділів.

2016

Районна комісія по присудженню премії ім. І.Ф.Прокопенка

Відбулася районна комісія по присудженню премії ім. І.Ф.Прокопенка, на яку були запрошені директори загальноосвітніх шкіл: Ємільчинської - Ярошук Г.М., Кулішівської - Фомішина Г.М., Миколаївської – Малярчук С.В., Підлубівської - Яценко Ю.П., Рихальської - Кузьменко А.В., Середівської - Серпутько М.Ю., Степанівської - Шевчук П.Є.

Відправка дітей до Хорватії

Відбулася урочиста церемонія відправки групи дітей до Хорватії за участю дружини Президента Марини Порошенко, керівництва облдержадміністрації та обласної ради.

<<  174 175 176 177 178 [179180 181  >>