Турнір з волейболу.

20-21 травня 2017 року відбувся відкритий міжобласний турнір з волейболу «Весна - 2017», пам’яті повного кавалера орденів Слави І-ІІІ ступенів Войтківського Йосипа Карловича, серед команд дівчат 2002-2003р.н.

ЗНО-2017

23 травня – зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) з української мови і літератури.

Відбулась нарада.

22 травня під керівництвом голови райдержадміністрації І.В.Євтушка відбулась понеділкова нарада за участю керівників усіх структурних підрозділів.

2017

Міжнародний фестиваль «Музика Ф. Шопена просто неба» запрошує до участі учнів музичних шкіл Житомирщини

Щорічний IVМіжнародний фестиваль «Музика Ф. Шопена просто неба» запрошує талановитих дітей з музичних шкіл Житомирської області для участі в номінації «Шопена грають діти».

Зміни в трудовому законодавстві

6 квітня 2017 року Верховною Радою України прийнято Закон  «Про внесення зміни до статті 42 Кодексу законів про працю України щодо захисту трудових прав працівників № 2005 - VIII, який набув чинності з 30 квітня 2017 року.

2017

Розпочато роботу над законопроектом, який удосконалить систему захисту дітей

На виконання рішення Національної ради реформ розпочато роботу над проектом Закону України щодо удосконалення системи захисту  дітей. Зокрема, йдеться про забезпечення реалізації їх права на проживання в сім'ї в умовах безпеки та добробуту, отримання якісних соціальних послуг за місцем свого проживання та реформування системи інституційного догляду і виховання дітей.

«Джура» - 2017

18 травня Малоглумчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів приймала гостей.

Засідання комісії

Відбулось засідання комісії по присудженню премії І.Ф.Прокопенка для особливо обдарованої молоді району за 2017 рік.

2017

«Великий терор» 1937-1938 рр.

Це період в історії СРСР, коли сталінські репресії  було різко посилено та доведено до максимуму своєї інтенсивності.

2017

Санаторно-курортне оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Управління праці та соціального захисту населення Ємільчинської РДА повідомляє, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 23.11.2016 року № 854 з 01.01.2017 передбачено новий механізм забезпечення  санаторно-курортного лікування громадянам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Командно-штабні навчання.

17-18 травня 2017 року в Ємільчинській райдержадміністрації проходили командно штабні навчання Ємільчинської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Житомирської області.

День вишиванки.

18 травня з нагоди Дня вишиванки на майданчику біля районного Будинку культури відбувся флеш-моб.

Відбувся тренінг для працівників ЦНАПу

16 травня 2017 року начальник центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації Наталія Бацюн взяла участь у тренінгу на тему: «Формування моделі Центру надання адміністративних послуг для малих населених пунктів та об’єднаних територіальних громад», який відбувся у офісі Житомирського відокремленого підрозділу Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування».

2017

21 травня – День пам’яті жертв політичних репресій.

Проблема реальної спрямованості та кількісних параметрів політичних репресій радянських часів значною мірою ще й досі залишається "білою плямою" в історичній науці.

2017

Група взаємопідтримки для дружин та матерів учасників АТО.

Група взаємопідтримки для  дружин та матерів учасників АТО.

На базі Ємільчинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді розпочала роботу Група взаємопідтримки для  дружин та матерів учасників АТО.

<<  174 175 176 177 178 [179180 181 182 183  >>