2016

Районна комісія по присудженню премії ім. І.Ф.Прокопенка

Відбулася районна комісія по присудженню премії ім. І.Ф.Прокопенка, на яку були запрошені директори загальноосвітніх шкіл: Ємільчинської - Ярошук Г.М., Кулішівської - Фомішина Г.М., Миколаївської – Малярчук С.В., Підлубівської - Яценко Ю.П., Рихальської - Кузьменко А.В., Середівської - Серпутько М.Ю., Степанівської - Шевчук П.Є.

Відправка дітей до Хорватії

Відбулася урочиста церемонія відправки групи дітей до Хорватії за участю дружини Президента Марини Порошенко, керівництва облдержадміністрації та обласної ради.

2016

Проведено патріотичну годину «Тобі, Україно, і перший мій подих, і подих останній - тобі»

Для учнів 9-Б класу працівники центральної районної бібліотеки провели патріотичну годину «Тобі, Україно, і перший мій подих, і подих останній - тобі», присвячену Дню Героїв.

В смт.Ємільчиному відзначили День вишиванки

На майданчику біля районного будинку культури відбувся флешмоб «Україно, моя вишиванка» з нагоди Дня вишиванки.

2016

Зміни, що відбулись у порядку нарахування субсидій

Постановою Кабінету Міністрів України від 27.04.2016 №319 „Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України” передбачено, що особам, які мають право на пільги на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу, при призначенні субсидії враховується вартість плати за послуги без урахування пільг.

2016

ЗустріЧ з учасниками АТО «Вклонімось доземно українському солдату»

У відділі обслуговування дітей Ємільчинської центральної районної бібліотеки відбулася зустріч юних читачів з учасниками АТО «Вклонімось доземно українському солдату».

Семінар по енергозбереженню

Під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Романюка відбувся семінар на тему «Стимулювання населення, ОСББ, ЖБК щодо ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження, а також державної програми «теплих» кредитів».

Надання адміністративних послуг

Станом на 18.05.2016 року центром надання адміністративних послуг Ємільчинської районної державної адміністрації Житомирської області надано всього 1414 адміністративних послуг.

Засідання районного координаційного штабу

Відбулося засідання районного координаційного штабу з питань розміщення громадян, які прибувають з тимчасово окупованих територій та районів проведення антитерористичної операції до Ємільчинського району Житомирської області.

2016

Відділ у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації інформує

14 травня за ініціативи Ємільчинської селищної ради на базі гімназії та МСК «Юність» пройшов турнір з волейболу, присвячений 71-й річниці перемоги над нацизмом у Європі

Відбулась апаратна нарада

Під керівництвом голови райдержадміністрації Ігоря Євтушка відбулась апаратна нарада, за участю голови районної ради Віктора Сороки, заступників голови райдержадміністрації Олександра Романюка, Сергія Жеки, начальників відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ, організацій району. Присутні вшанували хвилиною мовчання жертв політичних репресій (15 травня). В ході засідання було розглянуто питання про стан соціально-економічного розвитку району; про хід проведення в районі заходів по децентралізації.

2016

Вшанували пам'ять жертв політичних репресій

До Дня пам'яті жертв політичних репресій для учнів 10 – Б класу Ємільчинської ЗОШ та учнів 10 – А класу гімназії бібліотекарем читального залу Ємільчинської центральної районної бібліотеки Сокирко О.В. було проведено інформаційну годину «Історія, написана життям» та представлено документально-книжковий перегляд літератури «Минуле з гірким присмаком».

2016

Дотримуйтесь правил дорожнього руху!

За ініціативи Міністерства охорони здоров'я України, підтримки Кабінету Міністрів України, із залученням профільних міністерств та відомств, обласних та Київської міської держадміністрацій, міжнародних і вітчизняних організацій з 16 по 22 травня 2016 року в Україні пройде Тиждень безпеки дорожнього руху.

Крим – це Україна!

Минуло два роки з моменту незаконної окупації АР Крим армією Російської Федерації та 72 роки з часу депортації кримських татар.

2016

Присвоєння почесного звання «Мати-героїня»

Указом Президента України від 07.05.2016 № 198 шістьом жінкам Ємільчинського району присвоєно почесне звання «Мати-героїня»:

<<  127 128 129 130 131 [132133  >>