Без звернення в 2016 році немає субсидії

В зв’язку зі змінами відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2016 року № 319 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» (набрала чинності з 30.04.2016), внесено зміни до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

З 1 вересня на Житомирщині відкриється 19 бюро правової допомоги

Сьогодні в Україні функціонує 125 центрів безоплатної правової допомоги, що надають правову допомогу в кримінальних провадженнях усім затриманим, підозрюваним чи обвинуваченим, які не можуть власним коштом залучити адвоката або участь адвоката є обов`язковою; також соціально незахищеним категоріям – люди, що мають дохід менше прожиткового мінімуму, інваліди, учасники бойових дій, в тому числі АТО, діти-сироти та ще ряд категорій – у цивільних або адміністративних спорах.

2016

Медаль «25 років незалежності України»

З нагоди 25-річчя Незалежності України президент нагородив 91 жителя Житомирської області ювілейною медаллю.

Відповідний указ № 336/2016 Петро Порошенко підписав 19 серпня 2016 року.

Відзначення 25-ї річниці незалежності України

З нагоди Дня Державного Прапора та 25-ї річниці незалежності України в районі відбувся ряд заходів:

23 серпня відбулась офіційна церемонія підняття Державного Прапора України.

Закінчення жнив

За результатами моніторингу управління агропромислового розвитку райдержадміністрації сільськогосподарські підприємства району повністю закінчили збирання ранніх зернових культур.

Ярмарок-продаж продукції бджільництва

З нагоди Дня пасічника в смт Ємільчиному відбувся медовий ярмарок.

2016

Пам’ятка про пожежну та техногенну безпеку під час відзначення 25-ї річниці незалежності України

Управління ДСНС України у Житомирській області нагадує про правила пожежної та тегногенної безпеки під час організації та проведення масових заходів з нагоди 25-ї річниці Незалежності України.

Утеплення житла

Місцева влада в регіонах допомагає населенню утеплити житло

та підготуватися до зими

За сім місяців 2016 року вже більше 76 тисяч українських родин скористалися Урядовою програмою з енергоефективності та одержали безповоротну фінансову допомогу на утеплення житла. Майже третина цих сімей, а саме - 22,3 тис. домогосподарств, скористалися ще й місцевою підтримкою та отримали додаткове відшкодування своїх витрат на енергоефективні заходи з місцевих бюджетів на суму 19 млн грн.

Енергоефективність

Все більше мешканців багатоповерхівок, об’єднаних в ОСББ, поспішають утеплитися до зими

Лише за останній тиждень, з 8 по 14 липня 2016 року, учасниками Урядової програми з енергоефективності стали ще 10 ОСББ, які разом залучили 1,72 млн грн. на проведення різних енергоефективних заходів у будинках. Приймають рішення "за" участь у програмі і співмешканці-субсидіанти.

Нарада директорів

17 серпня на базі Ємільчинської гімназії відбулася нарада директорів, у роботі якої взяли участь голова райдержадміністрації Ігор Євтушок, голова районної ради Віктор Сорока, начальник відділу освіти Анатолій Марчук.

«Пісенний вінок Ємільчинщини»

Підбито підсумки проекту «Пісенний вінок Ємільчинщини», що проводився у рамках 25-ої річниці Незалежності України. Творчі колективи 37 клубних закладів району обмінялись концертними програмами.

Громадське обговорення

16 серпня в районному Будинку культури відбулось громадське обговорення щодо об’єднання Ємільчинської територіальної громади із суміжними громадами відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

2016

Навчання щодо військового обліку військовозобов’язаних

В малому залі районної ради відбулось навчання секретарів сільських, селищних рад, працівників підприємств, установ, організацій, які відповідають за військовий облік військовозобов’язаних.

2016

Як бути ефективним керівником новоствореної громади

Олександр Солонтай, керівник програми практичної політики, експерт Інституту Політичної Освіти, громадський діяч ділиться порадами, як бути ефективним керівником новоствореної громади.

Санаторно-курортне оздоровлення учасників АТО

З метою забезпечення реалізації права учасників АТО на санаторно-курортне лікування нагадуємо, що Постановою від 31 березня 2015 року № 200 Кабінет Міністрів затвердив Порядок використання коштів на забезпечення постраждалих учасників АТО санаторно - курортним лікуванням. Даний документ поширюється на учасників АТО, яким встановлено статус учасників бойових дій або інвалідів війни.

<<  127 128 129 130 131 [132133 134 135 136  >>