грудня
2016

Громадські організації мають змінити установчі документи до кінця року

Якщо до 1 січня 2017 року неприбуткові організації не приведуть свої установчі документи у відповідність з нормами Податкового кодексу України, то після цієї дати вони виключаються контролюючим органом з Реєстру неприбуткових установ та організацій й змушені будуть сплачувати податки.

грудня
2016

Увага! Житомирська філія «Центру розвитку місцевого самоврядування» шукає офіс-менеджера

Регіональна філія установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» оголошує конкурс на вакансію офіс-менеджера.

До відома громадян!

Відповідно до інформації наданої управлінням служби безпеки України в Житомирській області, існує можливість активізації діяльності терористичних груп так званих «ДНР/ЛНР» та різних деструктивних елементів на території нашої держави, зокрема, Житомирської області.

Енергоефективність

Цієї осені серед ОСББ втричі збільшився попит на Урядову програму з утеплення житла

Попит на Урядову програму з енергоефективності з боку ОСББ за останні три місяці втричі перевищує попит за аналогічний період минулого року.

Увага конкурс!

Управлінням Пенсійного фонду України в Ємільчинському районі 28.11.2016 року оголошено конкурс на заміщення вакантної посади – завідувача сектору з обслуговування громадян.

Введення в експлуатацію житла

Відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства інформує, що за ІІІ квартали 2016 року в районі введено в експлуатацію житла 396 кв.м., в тому числі у міських поселеннях 243 кв.м.

Сплата за житлово-комунальні послуги

За січень - жовтень 2016 року сплата за житлово-комунальні послуги (водопостачання, водовідведення, вивіз побутового сміття) населенням в районі становить 945926 грн., що складає 100 % нарахованої вартості послуг.

2016

Мітинг – реквієм «Запали свічу пам’яті»

26 листопада в смт. Ємільчиному вшанували пам'ять жертв Голодомору 1932-1933 років. Біля районного Будинку культури пройшов мітинг – реквієм «Запали свічу пам’яті».

Проведено годину-спомин

«Літопис нашої біди»

Під такою назвою 26 листопада для старшокласників Ємільчинської ЗОШ працівниками районної бібліотеки було проведено годину-спомин, до Дня вшанування пам’яті жертв голодомору в Україні 1932-1933 рр.

«Україна гідна свободи»

Саме таку назву має стенд, що його оформила фахівець із соціальної роботи Ємільчинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Грущак в Рихальській сільській раді, з матеріалами якого можуть ознайомитись всі охочі.

Змагання з волейболу

23 листопада на базі чотирьох загальноосвітніх закладів району пройшли зональні змагання з волейболу серед команд юнаків.

Відбувся семінар – практикум

На базі Середівської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся семінар – практикум заступників директорів з навчально – виховної роботи.

Енергоефективність

Майже 50 млн. грн. чергової фінансової допомоги надано Урядом українцям на енергоефективні заходи.

Засідання районного координаційного штабу

22 листопада відбулось засідання районного координаційного штабу з питань розміщення громадян, які прибувають з тимчасово окупованих територій та районів проведення антитерористичної операції до Ємільчинського району Житомирської області.

2016

До уваги громадських організацій!

1 січня 2017 року спливає термін для неприбуткових організацій (громадських, благодійних організацій, всіх асоціацій, творчих спілок, інших) з перереєстрації своїх статутів.

<<  127 128 129 130 131 [132133 134 135 136  >>