Освячення пам'ятника загиблому в АТО

18 червня в Ємільчиному відбулось освячення пам'ятника загиблому в АТО Юрію Макарчуку, який віддав своє життя за рідну країну.

День медичного працівника

16 червня з нагоди Дня медичного працівника в смт Ємільчине відбувся урочистий захід за участю медичних працівників району.

червня

Робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати

Упродовж січня-травня 2016 року районною робочою групою з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення проведено 57 обстежень торгових об’єктів з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення.

Реалізація промислової продукції

Промисловими підприємствами району за 4 місяці реалізовано промислової продукції на 99937,6тис. грн., що більше минулого року на 40511,6тис. грн., приріст становить 68,2 %.

червня

«Дорожня карта учасників антитерористичної операції»

Для того, щоб захисникам України та членам їх родин було легше отримати допомогу, щоб вони знали куди слід звернутися з проблемними питаннями, Ємільчинським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді розроблено «Дорожню карту учасників антитерористичної операції».

червня

Профілактична акція «Безпечні канікули»

З 01.06.2016 по 31.08.2016 Ємільчинським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводиться профілактична акція «Безпечні канікули», спрямована на попередження бездоглядності, дитячого травматизму та нещасних випадків з дітьми під час літніх канікул.

червня

Нарада з головами сільських, селищних рад

Під керівництвом голови райдержадміністрації відбулась нарада за участю сільських, селищних голів Ємільчинського району.

червня

Виставка-фотосушка «Майбутнє – це ми»

26 червня ємільчинці відзначатимуть День молоді. З нагоди свята Ємільчинський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організовує виставку-фотосушку «Майбутнє – це ми».

Апаратна нарада

Відбулася апаратна нарада під керівництвом голови райдержадміністрації Ігоря Євтушка.

Навчання з цивільного захисту

Навчально-методичним центром цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Житомирської області у великому залі Ємільчинської районної ради проведено виїзне функціональне навчання в сфері цивільного захисту.

Нарада директорів

9 червня на базі відділу освіти відбулася нарада директорів, на якій начальником відділу освіти Анатолієм Марчуком було підведено підсумки роботи загальноосвітніх закладів району за 2015-2016 навчальний рік.

червня

Долучись до Всеукраїнського велопробігу маршрутом «Вишиваний шлях»

Офіційне відкриття туристичного маршруту «Вишиваний Шлях» відзначиться грандіозним Всеукраїнським велопробігом, який стартує 11 червня в Ужгороді та 13 червня у Харкові.

Про внутрішньо переміщених осіб

На тимчасове проживання на територію нашого району прибуло 284 внутрішньо переміщених осіб. З Донецької та Луганської областей прибули 282 особи, з Автономної Республіки Крим – 2 особи, які проживають у родичів та друзів. З них 135 осіб вибуло.

Заходи для юних читачів

Під час роботи пришкільних таборів працівники відділу обслуговування дітей центральної районної бібліотеки радо приймали у себе школярів. Для юних читачів проведено ряд розважальних заходів, під час яких діти показали свої знання, ерудованість, вміння швидко і чітко відповідати на запитання, своє небайдуже ставлення до книги.

червня

Робочий виїзд мобільного консультативного пункту

Відбувся черговий виїзд мобільного консультативного пункту соціальної роботи Ємільчинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на територію Зеленицької сільської ради.

<<  120 121 122 123 124 [125126 127 128 129  >>