2017

"Єдиний всеукраїнський стрілецький день"

03 лютого на виконання вимог розпорядження голови райдержадміністрації та з метою якісного проведення навчальних зборів з військовозобов’язаними організаційного ядра загонів оборони, призначених на комплектування підрозділів територіальної оборони Ємільчинського району, в рамках «Єдиного всеукраїнського стрілецького дня» було здійснено поїздку до Ужачинського загальновійськового полігону м.Новоград-Волинського, для участі в стрільбах.

Район відвідав народний депутат

03 лютого Ємільчинський район відвідав народний депутат України Володимир Литвин.

Голова ОДА про 100 днів: Пролетіли, як тиждень. Звіт

3 лютого 2017 року – 100 днів на посаді голови Житомирської ОДА працює Ігор Гундич. 27 жовтня 2016 року Президент України Петро Порошенко підписав Указ про його призначення.

Жителі Ємільчинщини підтримали Авдіївку та воїнів АТО

Жителі Ємільчинського району активно взялись виконувати доручення голови облдержадміністрації Ігоря Гундича щодо вжиття невідкладних заходів для організації гуманітарної допомоги жителям Авдіївки.

Відбулася конкурсна комісія

31 січня відбулася конкурсна комісія райдержадміністрації по відбору надавачів послуг по пільговому медичному обслуговуванню громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Фанати своєї справи

На базі гімназії відбувся районний семінар вчителів географії.

2017

Загальний фонд зведеного бюджету району

Протягом січня місяця 2017 року до загального фонду зведеного бюджету району (без урахування міжбюджетних трансфертів) надійшло власних доходів в сумі 4 252 598 грн., що на 2 072 011 грн. більше ніж за відповідний період 2016 року.

2017

Співбесіди з головами та бухгалтерами сільських, селищних рад

З 01 лютого під керівництвом голови райдержадміністрації Ігоря Євтушка в районній державній адміністрації розпочались співбесіди з головами та бухгалтерами сільських, селищних рад з питань життєдіяльності підвідомчих територій.

2017

Відвідування сімей, які перебувають в СЖО

1 лютого відбувся спільний виїзд директора Ємільчинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Світлани Данильчук, заступника селищного голови Валентини Сороки, завідувача сектору служби у справах дітей Ольги Помінчук та інспектора ювенальної превенції ЄВП Олександра Кльоца в село Руденька з метою відвідування сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах, профілактичної роботи та проведення перевірок цільового використання державної допомоги при народженні дитини.

Тріумф юних біологів

Команда району, яка брала участь в обласній олімпіаді з біології, показала дуже гарні знання. Шестеро учасників даної олімпіади вибороли 6 дипломів.

2017

Житомирщина підтримує Авдіївку: голова ОДА скликав оперативний штаб для збору допомоги.

01 лютого голова ОДА Ігор Гундич провів оперативний штаб за участю голови обласної ради Володимира Ширми, міського голови Сергія Сухомлина, заступників голови ОДА та керівників підрозділів – щодо забезпечення допомоги населенню м. Авдіївка.

70-річчя Сергія Григоровича Серпутька

Сьогодні святкує 70-річчя ветеран праці, вчитель та наставник, людина, яка своєю копіткою працею чимало зробила для розвитку фізичної культури та спорту -  Сергій Григорович Серпутько.

Апаратна нарада

Очільник району Ігор Євтушок провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.

«Спортивне Полісся-2016»

27 січня відбулось підведення підсумків спортивного року «Спортивне Полісся-2016».

2017

Бібліотечне рандеву «Кава + книга. Читання + успіх»

27 січня в Ємільчинській центральній районній бібліотеці відбулося бібліотечне рандеву «Кава + книга. Читання + успіх», за участю членів клубу, любителів поезії «Джерело», що діє на кафедрі по обслуговуванню юнацтва.

<<  120 121 122 123 124 [125126 127 128 129  >>