2016

Управління праці та соціального захисту населення Ємільчинської райдержадміністрації інформує

Упродовж лютого-березня 2016 року проведено 33 обстеження суб’єктів господарювання, з них у 5 фізичних осіб підприємців виявлено 8 найманих працівників без належного оформлення трудових відносин. За результатами проведеної роботи були укладені трудові угоди з найманими працівниками.

2016

Служба у справах сім’ї, молоді та спорту Ємільчинської райдержадміністрації інформує

26, 27 березня 2016 року відбувся чемпіонат області з армспорту серед юнаків та дівчат до 18 років та до 15 років. Збірна складалася із 18 чоловік та 2 представників.

2016

Відбувсь заключний етап обласного конкурсу театральних колективів, присвячений Міжнародному Дню театру

24 березня в приміщенні Житомирського палацу культури відбувсь заключний етап обласного конкурсу театральних колективів, присвячений Міжнародному Дню театру, в якому взяв участь «Народний» аматорський (драматичний) театр Ємільчинського районного будинку  культури, з показом вистави В. Винниченка «Закон».

2016

Служба у справах дітей Ємільчинської райдержадміністрації інформує

Станом на 28.03.2016 року на обліку з усиновлення в службі у справах дітей Ємільчинської райдержадміністрації перебуває 34 дитини-сироти та дитини, позбавлених батьківського піклування, з них:
    до 5 років – 1                  10-15 років – 11
    5-10 років – 7                  15-18 років – 15

2016

Відбувся семінар (майстер-клас) по виготовленню великодніх писанок

На базі Ємільчинського районного Будинку дитячої творчості відбувся семінар (майстер-клас) по виготовленню великодніх писанок, в якому взяли участь близько сорока вчителів шкіл району та керівників гуртків.

2016

Висаджено дерева біля молодіжно - спортивного комплексу «Юність»

В рамках місячника «Спорт для всіх - спільна турбота» висаджено дерева біля молодіжно-спортивного комплексу «Юність».

2016

Відбулася зустріч любителів поезії, присвяченій Всесвітньому дню поезії

22 березня на зустріч в поетичній світлиці центральної районної бібліотеки, присвяченій Всесвітньому дню поезії, зібралися члени клубу «Осіннє золото», клубу «Джерело» (діють при центральній районній бібліотеці), запрошені.

2016

Підсумки акції зі збору та переробки кришечок-закруток

Ще на початку 2016 року на території Ємільчинського району було оголошено акцію зі збору та переробки кришечок-закруток для протезування воїнів АТО («Народна трибуна» від 22 січня 2016 року № 3).

2016

І почесне місце в чемпіонат області з шашок між командами школярів

18 по 20 березня 2016 року в м.Новоград – Волинському відбувся чемпіонат області з шашок між командами школярів 2003-1997 р.н.

<<  120 121 122 123 124 [125