22 вересня Міжнародний день без автомобілів

Як важливо для нас дихати? А як важливо для нас дихати свіжим повітрям? Як важлива для нас фізична активність? Найактуальніша тема в нашому сучасному світі.

Відзначили працівників лісу

16 вересня в районному Будинку культури відбувся урочистий захід з нагоди відзначення Дня працівника лісу.

вересня

Допомога від держави для тимчасово переселених осіб

З початку проведення антитерористичної операції на тимчасове проживання  на територію нашого району прибуло 285 внутрішньо переміщених осіб. З Донецької та Луганської областей прибули 283 особи, з Автономної Республіки Крим – 2 особи, які проживають у родичів та друзів. З них - 152 особи вибуло.

Всеукраїнський профілактичний захід „Урок”,

На виконання листа Міністерства соціальної політики України від 19.08.2016 № 12182/0/14-16/57 «Про організацію та проведення  Всеукраїнського профілактичного заходу», наказу служби у справах дітей облдержадміністрації від 22.08.2016 року № 55-ОД «Про організацію проведення у 2016 році Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок»»

Енергоефективність

Вперше за роки незалежності в Україні стартувала енергомодернізація бюджетних установ за механізмом енергосервісу

Початок осені 2016 року став проривним у вирішенні питання підвищення енергоефективності будівель бюджетної сфери та запровадження ЕСКО-механізму у цій сфері.

Висока пожежна небезпека!

Спалювання сухих рослинних залишків стало для наших громадян настільки звичним, що практично не звертається увага на те, якої шкоди ці дії завдають довкіллю, життю та здоров’ю людей.

вересня

Літературна година «Він голос чув, то голос був народу»

Для учнівської молоді Ємільчинської ЗОШ №1 працівники центральної районної бібліотеки провели літературну годину «Він голос чув, то голос був народу», присвячену 160-річчю від дня народження І.Я. Франка, українського письменника, вченого, громадського діяча, людини, поета, який більше ста років тому, випередивши свій час, порадив нам, нинішнім, як об'єднатися в єдиний народ, як утворити нову українську націю.

Про субсидії

З метою інформування населення про умови та правила отримання субсидії на оплату житлово-комунальних послуг Міністерство соціальної політики України розробило тематичні соціальні ролики.

Відбулась нарада

9 вересня під керівництвом голови райдержадміністрації Ігоря Євтушка відбулась нарада, на якій розглядались питання:

вересня

Для пенсіонерів субсидія буде призначатися за новими правилами

Кабінет Міністрів України прийняв рішення, відповідно до якого пенсіонерам, які перестали працювати у цьому році і не мають інших доходів, крім пенсії, при розрахунку розміру субсидії не будуть враховувати дохід за весь минулий рік, а брати до уваги лише розмір щомісячної пенсії.

Апаратна нарада

Під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Романюка відбулась апаратна нарада, за участю голови районної ради Віктора Сороки, заступника голови районної ради Юлії Бондарчук, заступника голови райдержадміністрації Сергія Жеки, начальників відділів та управлінь райдержадміністрації.

Субсидії

Постановою Кабінету Міністрів України від 08.08.2016 року № 540 «Деякі питання надання пільг і житлових субсидій населенню на придбання твердого палива і скрапленого газу» внесено зміни до пункту 2 Постанови Кабінету Міністрів України від 23.04.2012 року № 356 «Про встановлення мінімальних норм забезпечення населення твердими паливом і скрапленим газом та граничних показників їх вартості для надання пільг і житлових субсидій з державного бюджету місцевим бюджетам».

Ціни на бензин

Управлінням економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації проведено щотижневий моніторинг роздрібних цін на паливно–мастильні матеріали на автозаправках району.

Всесвітній біг заради гармонії

5 та 6 вересня відбулась міжнародна естафета «Всесвітній біг заради гармонії», в якій взяло участь 20 відомих легкоатлетів України. Практично кожна область була представлена кращим спортсменом легкоатлетичного кросу.

вересня

Конкурс на здобуття щорічної премії Президента України "Українська книжка року"

Конкурс на здобуття щорічної премії Президента України

Держкомтелерадіо оголошує прийом заявок для участі в конкурсі на здобуття щорічної премії Президента України «Українська книжка року».

<<  120 121 122 123 124 [125126 127 128 129  >>