2016

Пам’ятка про пожежну та техногенну безпеку під час відзначення 25-ї річниці незалежності України

Управління ДСНС України у Житомирській області нагадує про правила пожежної та тегногенної безпеки під час організації та проведення масових заходів з нагоди 25-ї річниці Незалежності України.

Утеплення житла

Місцева влада в регіонах допомагає населенню утеплити житло

та підготуватися до зими

За сім місяців 2016 року вже більше 76 тисяч українських родин скористалися Урядовою програмою з енергоефективності та одержали безповоротну фінансову допомогу на утеплення житла. Майже третина цих сімей, а саме - 22,3 тис. домогосподарств, скористалися ще й місцевою підтримкою та отримали додаткове відшкодування своїх витрат на енергоефективні заходи з місцевих бюджетів на суму 19 млн грн.

Енергоефективність

Все більше мешканців багатоповерхівок, об’єднаних в ОСББ, поспішають утеплитися до зими

Лише за останній тиждень, з 8 по 14 липня 2016 року, учасниками Урядової програми з енергоефективності стали ще 10 ОСББ, які разом залучили 1,72 млн грн. на проведення різних енергоефективних заходів у будинках. Приймають рішення "за" участь у програмі і співмешканці-субсидіанти.

Нарада директорів

17 серпня на базі Ємільчинської гімназії відбулася нарада директорів, у роботі якої взяли участь голова райдержадміністрації Ігор Євтушок, голова районної ради Віктор Сорока, начальник відділу освіти Анатолій Марчук.

«Пісенний вінок Ємільчинщини»

Підбито підсумки проекту «Пісенний вінок Ємільчинщини», що проводився у рамках 25-ої річниці Незалежності України. Творчі колективи 37 клубних закладів району обмінялись концертними програмами.

Громадське обговорення

16 серпня в районному Будинку культури відбулось громадське обговорення щодо об’єднання Ємільчинської територіальної громади із суміжними громадами відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

2016

Навчання щодо військового обліку військовозобов’язаних

В малому залі районної ради відбулось навчання секретарів сільських, селищних рад, працівників підприємств, установ, організацій, які відповідають за військовий облік військовозобов’язаних.

2016

Як бути ефективним керівником новоствореної громади

Олександр Солонтай, керівник програми практичної політики, експерт Інституту Політичної Освіти, громадський діяч ділиться порадами, як бути ефективним керівником новоствореної громади.

Санаторно-курортне оздоровлення учасників АТО

З метою забезпечення реалізації права учасників АТО на санаторно-курортне лікування нагадуємо, що Постановою від 31 березня 2015 року № 200 Кабінет Міністрів затвердив Порядок використання коштів на забезпечення постраждалих учасників АТО санаторно - курортним лікуванням. Даний документ поширюється на учасників АТО, яким встановлено статус учасників бойових дій або інвалідів війни.

2016

Хід проведення жнив в районі

Станом на 15.08.2016 року сільськогосподарські підприємства району майже на 100% закінчили збирання ранніх зернових культур.

2016

Увага! Вакансії у військових частинах Житомирщини – з/п від 7 тис. грн.

Військова служба за контрактом – це служба, яку проходять громадяни у ЗСУ і вступають туди добровільно на певний період. Перший контракт укладається терміном на 3 роки, для демобілізованих – 6 місяців.

Виставка-ярмарок «Єврорегіон Неман-2016»

Управління економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації доводить до відома керівників установ, підприємств, організацій, що 23-24.09.2016 р. в м. Гродно (Республіка Білорусь) відбудеться XVIII Республіканська універсальна виставка-ярмарок «Єврорегіон Неман-2016».

14-й Міжнародний салон громадських робіт

Управління економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації доводить до відома керівників установ, підприємств, організацій про запрошення українських компаній взяти участь у 14-ому Міжнародному салоні громадських робіт (SITP 2016).

Апаратна нарада

Зранку голова райдержадміністрації Ігор Євтушок провів апаратну нараду з начальниками відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації.

Апаратна нарада

Під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Романюка відбулась апаратна нарада, за участю голови районної ради Віктора Сороки, його заступника Юлії Бондарчук, заступника голови райдержадміністрації Сергія Жеки, начальників відділів та управлінь райдержадміністрації.

<<  118 119 120 121 122 [123124 125 126 127  >>