Кошти субвенції

У 2016 році Ємільчинському району було спрямовано 4,27 млн.грн. субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам

Енергоефективність

У 2016 році місцева влада надала населенню та ОСББ у 3,2 рази більше додаткової фінансової допомоги на утеплення житла, ніж у 2015 році

2017

До уваги громадських формувань, які мають статус неприбутковості!

01 січня 2017 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні», який, зокрема, передбачає продовження строку формування нового Реєстру неприбуткових установ та організацій.

2017

Зустріч керівництва області із неповнолітніми дітьми сімей, батьки яких загинули в зоні проведення АТО

Сьогодні в приміщенні Житомирської обласної філармонії ім. С.Ріхтера м.Житомир відбулася зустріч керівництва області із неповнолітніми дітьми сімей, батьки яких загинули в зоні проведення антитерористичної операції.

Юні математики

Успішною стала обласна олімпіада з математики для команди району.

До відома громадян!

Інформаційно-аналітична довідка про звернення громадян, що надійшли на адресу районної державної адміністрації у 2016 році.

Кошти Державного фонду регіонального розвитку

У 2016 році Ємільчинському району з Державного фонду регіонального розвитку було спрямовано 3,5 млн.грн., які були використані в повному обсязі.

2017

Ціни на основні продукти харчування

Цінова ситуація на основні продукти харчування в Ємільчинському районі залежить від загально - економічних тенденцій, які мають місце на споживчому ринку України.

Патріотична година

Цього тижня Ємільчинська центральна районна бібліотека на базі Ємільчинського районного народного краєзнавчого музею провела для учнів одинадцятих класів ЗОШ № 1 патріотичну годину «Збережемо пам’ять про подвиг», присвячену 73-й річниці визволення Житомирської області від німецько-фашистських загарбників.

Результати обласних олімпіад

16 січня 2017 року було оголошено результати обласних олімпіад з хімії та географії.

Моніторинг управління агропромислового розвитку

За результатами моніторингу управління агропромислового розвитку в 2016 році закуплено техніки та технологічного обладнання на суму 5,0 млн. грн., в т.ч. придбано 4 трактори, на суму 1,9 млн. грн.

Нові перемоги

2016 рік для представників двох районних навчальних закладів Ємільчиного – Дідус Евеліни та Кондратюк Анни закінчився досить успішно.

2017

Служба у справах дітей інформує

Станом на 01.01.2017 року в службі у справах дітей Ємільчинської районної державної адміністрації на первинному обліку перебуває 121 дитина-сирота та дитина, позбавлена батьківського піклування, з них: 36 дітей-сиріт та 85 дітей, позбавлених батьківського піклування.

Апаратна нарада

Під керівництвом голови райдержадміністрації Ігоря Євтушка відбулась апаратна нарада з керівниками бюджетних установ.

2017

Засіданні клубів «Осіннє золото» та «Ветеран»

Свято Василя, народознавча година «Добрий вечір, щедрий вечір, добрим людям на здоров'я» відбулася на спільному засіданні клубів «Осіннє золото», що діє при Ємільчинській центральній районній бібліотеці (голова Токова З.М.), та «Ветеран», що діє при Ємільчинській районній раді ветеранів (голова Захарченко Л.Г.)

<<  118 119 120 121 122 [123124 125 126 127  >>