Заходи для юних читачів

Під час роботи пришкільних таборів працівники відділу обслуговування дітей центральної районної бібліотеки радо приймали у себе школярів. Для юних читачів проведено ряд розважальних заходів, під час яких діти показали свої знання, ерудованість, вміння швидко і чітко відповідати на запитання, своє небайдуже ставлення до книги.

червня

Робочий виїзд мобільного консультативного пункту

Відбувся черговий виїзд мобільного консультативного пункту соціальної роботи Ємільчинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на територію Зеленицької сільської ради.

Програма «теплих» кредитів

Цього тижня населенням  залучено рекордну суму коштів на придбання енергоефективних матеріалів та обладнання за програмою «теплих» кредитів

Так прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук оперативні дані щотижневого моніторингу Урядової програми з енергоефективності.

Виїзний прийом громадян

6 червня з метою вивчення актуальних проблем району голова райдержадміністрації Ігор Євтушок разом з головою районної ради Вікторем Сорокою здійснив виїзний прийом громадян у селі Бараші та Неділище.

Апаратна нарада

Під керівництвом голови райдержадміністрації Ігоря Євтушка відбулась апаратна нарада з керівниками підприємств, установ, організацій району, відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації.

червня

Благодійна акція «Скринька допомоги»

Нещодавно Ємільчинським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено благодійну акцію «Скринька допомоги», участь в якій взяли приватні підприємці та мешканці селища.

«Майстерний червень»

5 червня майстри декоративно-прикладного мистецтва Ємільчинського району побували на VII обласному святі «Майстерний червень» в м. Житомирі.

День працівників водного господарства

На базі Ємільчинського управління водного господарства відбулись урочисті збори з нагоди професійного свята.

Виплата державних допомог

Для виплати державних допомог сім'ям з дітьми та малозабезпеченим сім'ям, державної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, соціальної допомоги на дітей, які виховуються у прийомних сім'ях у травні 2016 року із Державного бюджету направлено 5113,0 тис. грн.

червня

Обласний захід з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

На виконання п. 2 розпорядження голови обласної державної адміністрації від 17.05.2016 № 136 «Про відзначення в області Дня захисту дітей» 1 червня 2016 року в приміщенні Житомирського академічного музично-драматичного театру ім. Івана Кочерги відбувся обласний захід.

червня

Загальний фонд зведеного бюджету району

Протягом січня-травня місяців 2016 року до загального фонду зведеного бюджету району (без урахування міжбюджетних трансфертів) надійшло власних доходів в сумі 16 333 994 грн., що на 6 777 828 грн., або 70,9% більше, ніж за відповідний період 2015 року. Надходження п’яти місяців звітного року перевищують на 8 275 364 грн., або на 102,7 % затверджені місцевими радами планові показники по доходах.

«Пісенний вінок Ємільчинщини»

Продовжує свою естафету мистецький проект «Пісенний вінок Ємільчинщини», присвячений 25 – тій річниці Незалежності України.

Міжнародний день захисту дітей

У перший день літа в Україні, як і в усьому світі, відзначають добре і радісне свято - Міжнародний день захисту дітей.

Тож Ємільчинський районний центр соціальних служб для сім’ї дітей та молоді не залишився осторонь цієї події.

Міжнародна виставка електромобілів PLUG-IN UKRAINE

10-12 червня 201 року в м. Київ у виставковому центрі «Київ Експо Плаза» за адресою в вул. Салютна, 2-Б, відбудеться міжнародна виставка електромобілів PLUG-IN UKRAINE.

травня

Зустріч з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування

Відповідно до розпорядження голови Ємільчинської райдержадміністрації від 23.05.2015 р. № 105 проведено зустріч керівництва райдержадміністрації з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, які є випускниками 11 класів загальноосвітніх шкіл району 2015-2016 н. р.

<<  118 119 120 121 122 [123124 125 126  >>