Зверніть увагу!

7 червня 2017 року в другій половині дня та ввечері за даними Українського гідрометеорологічного центру по території  Житомирської області очікуються сильні грозові дощі, місцями сильні зливи з градом (швидкість вітру до 15-20 м/с, при якому значно утруднюється рух проти вітру, можливе відламування великих гілок на деревах та незначне ушкодження будівель). Також існує загроза виникнення пожеж через блискавку.

Олімпійпіський День бігу на Ємільчиншині

З нагоди заснування Міжнародного олімпійського комітету у червні традиційно у всьому світі проходить Олімпійський день бігу.

червня

До уваги громадян району!

06 червня 2017 року відбулося засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян.

червня

Акція «Допоможемо солдатам разом»

За підтримки голови Ємільчинської РДА Ігора Володимировича Євтушка у кінці травня було зібрано суму, якої не вистачало для придбання тактичних окулярів та перчаток для бійців 95-ї ОАЕМБР.

червня

АКТУАЛЬНО в альтернативній енергетиці! СОНЯЧНІ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ.

Як отримати до 20% відшкодування за встановлення сонячних батарей. ІНСТРУКЦІЯ.

червня

Благодійний проект «Дитячий експрес»

Триває  благодійний проект «Дитячий експрес», завданням якого є відвідування дітей з особливими потребами віком до 18 років, які через стан здоров'я не можуть відвідувати школи, дитячі садки.

Спортивні змагання

З нагоди Міжнародного Дня захисту дітей та з метою залучення дітей до регулярних занять фізичною культурою та спортом на стадіоні смт.Ємільчине «Колос» відбулися спортивні змагання з міні футболу.

червня

6 червня - День журналіста!

Журналісти - майстри слова, які не творять матеріальних цінностей, але саме вони великою мірою формують свідомість громадянина, його характер, поведінку, вчинки, активну життєву позицію.

Барви життя

25 травня  відбувся I етап Всеукраїнського фестивалю творчості осіб з обмеженими фізичними можливостями «Барви життя», за результатами якого І місце в номінації «Вокал» посіла Анастасія Шомко  (с.Середи), ІІ місце в номінації «Вокал» посіла Яценко Альона (с.Сімаківка), І місце в номінації «Художнє читання» посів Бурківський Дмитро (с.Бараші).

Конкурс поетів-аматорів «Апостороф»

24 травня  учасники з Ємільчинського району спробували свої сили в Обласному конкурсі поетів-аматорів «Апостороф» ( Наталія Шмарко, Ілона Букша, Валентина Гзовська), результати конкурсу стануть відомі в червні.

Конкурс відео-поезії "Атлант"

Конкурс відео-поезії

21 травня за результатами конкурсу відео- поезії «Атлант» (організатор - Незалежний журнал «ЛітераТ») -  І місце посіли учасники з Ємільчиного (театральна студія РБК «Фігаро) -  Наталія Шмарко, Таїсія Заєць, Дмитро Дідус.

З початку року учасники АТО Житомирщини оформили понад 400 земельних ділянок

За п’ять місяців 2017 року учасникам АТО у Житомирській області передано у власність 404 земельні ділянки загальною площею 561 га. Більшість з них – 280 ділянок загальною площею 549 га – призначені для ведення особистого селянського господарства.

День Святої Трійці.

Прийміть найщиріші вітання з нагоди одного з величніших християнських свят – Трійці!

Звернення Прем’єр-міністра України щодо пенсійної реформи

Шановний співвітчизнику! Хочу особисто розказати про одну з найважливіших реформ останніх років – пенсійну. Вона торкнеться кожного: і того, хто вже перебуває на заслуженому відпочинку, і того, хто, можливо, ще й не думає про нього.

червня

Обласне свято до Дня захисту дітей.

1 червня 2017 року в  приміщені Житомирського академічного українського музичного драматичного театру імені Івана Кочерги з нагоди  святкування Дня захисту дітей  відбувся обласний захід  для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського; дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах; дітей загиблих  Героїв Небесної Сотні; дітей, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи; дітей, батьки яких загинули, постраждали чи беруть безпосередню участь в антитерористичній операції.

<<  118 119 120 121 122 [123124 125 126 127  >>