2018

До уваги жителів села Руденька!

ПАТ "Житомиргаз" інформує, що в період з 18.06.2018 р. по 22.06.2018 р. буде повністю відсутнє газопостачання с. Руденька Ємільчинського району в зв'язку з проведенням планово -профілактичних робіт.

2018

Служба у справах дітей Ємільчинської райдержадміністрації інформує

14 червня 2018 року працівниками служби у справах дітей спільно з інспектором ювенальної превенції Ємільчинського відділення поліції  здійснено профілактичний рейд на території Миколаївської сільської ради та с. Горбове.

Крадіжки мобільних телефонів

Крадіжки мобільних телефонів – доволі поширена категорія злочинів, з якими зіштовхується дедалі більше громадян

2018

Конкурс для бізнесу! GIZ запрошує компанії до участі у пілотних проектах з енергоефективності!

GIZ спільно з Мінекономрозвитку та Держенергоефективності запрошує підприємства взяти участь у процесі відбору для отримання технічної підтримки з визначення та реалізації енергоефективних пілотних проектів. Загалом, для співпраці буде обрано близько 60 компаній.

2018

Про американську програму бізнес стажування «Енергоефективність та відновлювані джерела енергії в цивільному і комерційному будівництві»

Рада голів державних адміністрацій у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SABIT, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США, інформує про відкриття нової програми бізнес стажування для фахівців з України за напрямом «Енергоефективність і відновлювальні джерела енергії у цивільному і комерційному будівництві».

2018

Про американську програму бізнес стажування «Регіональний економічний розвиток»

Рада голів державних адміністрацій у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SABIT, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США, інформує про відкриття нової програми бізнес стажування для фахівців з України за напрямом «Регіональний економічний розвиток».

Управління праці та соціального захисту населення інформує

Доводимо до відома учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності, що на сьогоднішній день виділено коштів в сумі 41500,00 гривень на психологічну реабілітацію.

Управління праці та соціального захисту населення інформує

2018

Фінал чемпіонату області з волейболу

У минулі вихідні в м.Житомирі відбувся фінал чемпіонату області з волейболу серед чоловічих команд сезону 2018 року. На протязі 3-х місяців відбулися поєдинки серед сильніших команд.

21 червня відбудеться Форум бізнес- і ІТ-лідерів

Українська компанія Terrasoft запрошує взяти участь у Форумі бізнес- і ІТ-лідерів, який відбудеться 21 червня 2018 р

Деякі питання форми знака (бренда) України

Постановою Кабінету Міністрів Ураїни від 10 травня 2018 року №416 затвреджено нову форму знака (бренда) України.

[12 3 4 5  >>