квітня

Відділ освіти, молоді, спорту та культури Ємільчинської райдержадміністрації інформує

Тетяна Майданович: Поезія “Небо над Україною”

23 квітня 2019 року на території Рихальської ЗЗСО відбулася зустріч з нашою землячкою Майданович Тетяною Василівною, яка народилася 18 квітня 1957 року в с. Андрієвичі Ємільчинського району Житомирської області.

квітня

Управління праці та соціального захисту населення Ємільчинської райдержадміністрації інформує

Постановою Кабінету Міністрів України від 27 березня 2019 року № 309 затверджено  Порядок використання у 2019 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу, яким запроваджується навий механізм забезпечення заходами з реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу за принципом «гроші ходять за людиною», що дозволить забезпечити адресність, прозорість та підвищити якість надання реабілітаційних послуг.

квітня

Відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації інформує

19 квітня 2019 року в прес-центрі облдержадміністрації відбулося чергове засідання конкурсної комісії з відбору бізнес-проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва, затвердженої спільним розпорядженням голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради від 28.03.2019 №116/29.

Управління фінансів Ємільчинської райдержадміністрації інформує

За період з 01.04.2019 року по 22.04.2019 року районному бюджету з обласного  бюджету надійшли субвенції на:

квітня

Станом на 22.04.2019 року на території району перебуває 98 тимчасово переселених осіб з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО, у тому числі  10 неповнолітніх дітей, 54 осіб пенсійного віку та 34 осіб працездатного віку.

Мій рідний край – моя маленька Батьківщина

Відкриття басейну

Сьогодні відбулась знакова подія, яку безсумнівно, чекали і діти, і дорослі: відкриття реконструйованого басейну "Дельфін" в молодіжному спортивному комплексі "Юність".

квітня

Відбувся семінар-навчання у сфері цивільного захисту

квітня

Понад 71 млн гривень аліментів стягнули державні виконавці Житомирщини за перші три місяці нинішнього року

Це на 146 % більше, ніж за аналогічний період торік, і стало можливим завдяки ефективним інструментам примусового впливу на боржників з аліментів, передбачених двома пакетами законів #ЧужихДітейНеБуває.

квітня

За незаконні маніпуляції у день волевиявлення порушники нестимуть відповідальність, - консультує Міністр юстиції

Доброго дня! Я - житель міста Миколаєва і, як кожен українець, 31 березня обирав президента. Перебуваючи у кабінці для голосування, помітив, як поруч зі мною, у сусідній кабінці, спрацьовує фотоспалах. Я знав, що заповнений виборчий бюлетень не можна фотографувати, тому одразу звернувся до спостерігачів та повідомив про цей факт. Розкажіть, будь ласка, які ще є види правопорушень і як правильно реагувати на них свідомим громадянам. Дякую!

квітня

Завдяки підтримці Уряду молодий фермер до 35 років може отримати до 40 тис. грн, - Віктор Шеремета

Державна підтримка сільськогосподарської галузі передбачає спеціальну бюджетну дотацію для молодих фермерів. Так, голова фермерського господарства віком до 35 років 1 раз на рік може отримати бюджетну субсидію до 40 тис. грн на розвиток свого господарства.

Апаратна нарада

Відбулася апаратна нарада під керівництвом голови райдержадміністрації Ігоря Євтушка.

квітня

Психологічна реабілітація учасників антитерористичної операції

Управління фінансів Ємільчинської райдержадміністрації інформує

За період з 01.04.2019 року по 15.04.2019 року районному бюджету з обласного  бюджету надійшли субвенції на:

квітня

Проведення Весняної толоки в рамках Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля»

Відповідно до розпорядження голови Ємільчинської РДА протягом березня – квітня в районі проходить щорічна Всеукраїнська акція «За чисте довкілля».

[12 3 4 5  >>