2020

Засідання робочої групи з ліквідації нелегальної торгівлі нафтопродуктами

На черговому засіданні робочої групи з ліквідації нелегальної торгівлі нафтопродуктами розглянуто питання щодо діяльності АЗС ТОВ "Люкспромгаз".

Про додаткові обмежувальні заходи

У зв'язку із поширенням коронавірусної інфекції COVID-19, керівником робіт з ліквідації надзвичайної ситуації було прийнято розпорядження від 14.08.2020 р. №16-17.

Оперативна інформація захворювання на COVID-19 в Ємільчинському районі

За минулу добу в Ємільчинському районі  виявлено ще 2 нові випадки захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19.

2020

Зміна виборчої адреси. Внутрішньо переміщені особи та трудові мігранти можуть проголосувати на виборах цієї осені.

Відповідно до частини 3 статті 8 Закону України “Про Державний реєстр виборців” за зверненням виборця відділ ведення Державного реєстру виборців райдержадміністрації (далі-Відділ) може зазначити не тільки зареєстровану виборчу адресу, а й за місцем фактичного проживання.

Оперативна інформація захворювання на COVID-19 в Ємільчинському районі

За минулу добу в Ємільчинському районі  виявлено ще п'ять нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19.

2020

Велика децентралізація почнеться лише зараз, коли ми збудували фундамент для неї, – В’ячеслав Негода

Цього року Уряд і Парламент прийняли рішення, які дають змогу масштабувати децентралізацію на усю країну. У червні завершився процес створення спроможних громад, а у липні були сформовані нові райони. Це той фундамент реформи, до створення якого Україна йшла більше шести років. Тепер на цій основі треба побудувати якісно нову систему органів місцевої влади.

2020

Додаткові обмежувальні заходи на серпневі свята

12 серпня відбулося позачергове засідання районної комісії з ТЕБ та НС.

Оперативна інформація захворювання на COVID-19 в Ємільчинському районі

Станом на 11 серпня 2020 року в Ємільчинському районі виявлено ще один й випадок захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19.

2020

Про посилення карантинних заходів в смт Ємільчине

У зв'язку із поширенням коронавірусної інфекції COVID-19, керівником робіт з ліквідації надзвичайної ситуації було прийнято розпорядження від 09.08.2020 р. № 14 "Про посилення карантинних заходів в смт Ємільчине, у зв’язку із поширенням коронавірусної інфекції COVID-19".

Оперативна інформація захворювання на COVID-19 в Ємільчинському районі

Станом на 09 серпня 2020 року 15:52 год. в Ємільчинському районі виявлено ще два нових випадки захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19.

2020

Прийнято розпорядження керівником робіт з ліквідації НС від 09.08.2020 р. № 13 “Про термінове виконання заходів щодо виявлення повного кола контактних осіб, у зв’язку із поширенням коронавірусної інфекції COVID-19”

У зв'язку із поширенням коронавірусної інфекції COVID-19, керівником робіт з ліквідації надзвичайної ситуації було прийнято розпорядження від 09.08.2020 р. № 13 “Про термінове виконання заходів щодо виявлення повного кола контактних осіб, у зв’язку із поширенням коронавірусної інфекції COVID-19”.

Оперативна інформація захворювання на COVID-19 в Ємільчинському районі

Станом на 09 серпня 2020 року в Ємільчинському районі за минулу добу виявлено ще чотири нових випадки захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19.

2020

ГУ Пенсійного фонду України в Житомирській області інформує: автоматичне призначення пенсії в дії

Пенсійний фонд України з 1 липня впровадив нову сервісну послугу – автоматичне призначення пенсії. З початку роботи е-сервісу, заяви для призначення пенсій в автоматичному режимі подали 179 жителів Житомирщини.

Оперативна інформація захворювання на COVID-19 в Ємільчинському районі

Станом на 07 серпня 2020 року в Ємільчинському районі виявлено за минулу добу ще один новий випадок захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19.

[12 3 4 5  >>