2018

Відбувся тематичний короткостроковий семінар з питань запобігання корупції

Сьогодні в залі засідань районної ради  з ініціативи  райдержадміністрації  було проведено тематичний короткостроковий семінар на тему: «Запобігання проявам корупції на державній службі та в органах місцевого самоврядування»

2018

«День польського бізнесу в Україні»

15 листопада 2018 року у м. Києві відбудеться IX Міжнародний форум «День польського бізнесу в Україні».

2018

Запрошення до участі у проекті U-LEAD

2018

Фінансова підтримка сільсько-господарських підприємств та домогосподарств району

1.Часткова компенсація відсоткової ставки за залученими кредитами у комерційних банках (ПКМУ№300від29.04.2015). Для здешевлення відсоткової ставки за залученими у національній валюті банківськими кредитами серед сільгосппідприємств району пакетів документів до обласної комісії не надходило. ПОСП «Великояблунецьке» підготовляє документи для подачі на відшкодування.

2018

Жителів сільської місцевості хочуть забезпечити доступними нотаріальними послугами

Жителів сільської місцевості хочуть забезпечити  доступними  нотаріальними послугами

Сьогодні в Україні склалася несправедлива ситуація, за якої чимало громадян, насамперед віддалених сільських місцевостей, позбавлені можливості отримувати елементарні реєстраційні послуги за місцем проживання.

2018

Юстиція гарантує права батьків у спілкуванні з дитиною: консультує Міністр юстиції

Юстиція гарантує права батьків у спілкуванні з дитиною: консультує  Міністр юстиції

Сплачую аліменти справно вже 2 роки, але колишня дружина не дає бачитись із сином. Що мені робити?

2018

Працівники Ємільчинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області провели виховний захід «Духовні істини»

Працівники Ємільчинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області  провели виховний захід «Духовні істини»

17.10.2018 начальником  Ємільчинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» Тетяною Шомко з участю священника української  православної церкви  Різдва  Пресвятої  Богородиці  (смт. Ємільчине)   о. Романа, в приміщенні районного сектору з засудженими, які перебувають на обліку, проведено виховний захід «Духовні істини».

2018

П’ятнадцята сесія районної ради сьомого скликання

Відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: скликати п’ятнадцяту сесію районної ради сьомого скликання 9 листопада 2018 року об 11 годині у залі засідань районної ради.

2018

Жителі з усіх районів Житомирщини помолилися за автокефалію Помісної Православної Церкви разом із Президентом України

Символічно, що саме на свято Покрови Пресвятої Богородиці тисячі віруючих українців, серед яких і жителі з усіх районів Житомирщини, зібрались на Софіївській площі у Києві та всі разом помолилися за автокефалію Помісної Православної Церкви.

2018

Семінар-навчання щодо проведення щорічного оцінювання результатів службової діяльності державних службовців

У великому залі засідань районної ради відбувся семінар-навчання з керівниками та працівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та її апарату щодо проведення щорічного оцінювання ефективності та якості службової діяльності державних службовців.

18 жовтня – Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Європейський день боротьби з торгівлею людьми започаткований   18 жовтня 2007 року Європейським Парламентом як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми та небайдужості громадськості до цього явища.

2018

Геннадій Зубко та Ігор Гундич привітали житомирян, які долучились до молитви за Єдину Українську Церкву

До молитовного заходу, який відбувся у Києві у День захисника України та свято Покрови Пресвятої Богородиці, долучились тисячі віруючих українців, серед яких і жителі Житомирщини.

2018

Захисти себе - легалізуй свою працю!

Кожен громадянин повинен пам’ятати, що нелегальні трудові відносини не мають юридичних підстав для оплати праці, роботодавець завжди відмовитися від своїх слів та обіцянок  щодо виплати заробітної плати.

В селищі Ємільчине відсвяткували День захисника України та День козацтва

В неділю 14 жовтня  відбулися святкові заходи, приурочені Дню захисника України та Дню Козацтва, а також свято Покрови Божої Матері, яка з давніх давен була оберегом та покровом для нашого народу. Традиційно святкування розпочалося з Державного Гімну України.

[12 3 4 5  >>